Jernej sreda, 7. januar 2009 ob 00:13

Ta tema obravnava prispevek V Ljutomeru izbirajo načelnika upravne enote

Magister Tomislav Nemec je Nelo pa menej oženo Kis na fris

Dejan sreda, 7. januar 2009 ob 00:19

Vajdva je ne Oton Nemec ožena?

Zvončica sreda, 7. januar 2009 ob 00:41

Dejan če se ti to malo hecaš? Oton resen ne ženi....kvečemi obratno na sodišči

Dejan sreda, 7. januar 2009 ob 00:46

Haha Ja pa sen resen malo zabluzja Zardel Nesen se še ženja Hihihi

MHA sreda, 7. januar 2009 ob 00:54

Ja ja Dejan, Oton te lehko loči, ne pa oženi. Hihihi

Dejan sreda, 7. januar 2009 ob 01:01

Mah ja, nekej sen drügo meja v mislih pa sen malo zameša. Tüdi nejbojšin se zgodi Hehe Fsakši teko cejta treba kakšo bučo na forum napisati, ka se tisti, ki samo berejo, mojo s česa smejati.

MHA sreda, 7. januar 2009 ob 01:15

Dejan je napisal/a:
Mah ja, nekej sen drügo meja v mislih pa sen malo zameša. Tüdi nejbojšin se zgodi Hehe Fsakši teko cejta treba kakšo bučo na forum napisati, ka se tisti, ki samo berejo, mojo s česa smejati.

Jaja, nejbojšin Vuuhuu Res treba tü pa tan kakšo mimo fsekati, ka se te mojo s česa smijati tisti keri san štejejo. Hihihi

MILAN sreda, 7. januar 2009 ob 08:44

Veselko to je važno ka se lehko fsakši zmeša
pa ka mo teko jejc ka se na toti račün lehko nasmeje.

Dejan sreda, 7. januar 2009 ob 11:10

Jah ka pa te, ve pa smo te lidje Na zdrovje

MHA petek, 9. januar 2009 ob 16:49

Mohoričeva je imela nekoliko več ambicij in se je, ko je Nemec odšel in je bila vršilka dolžnosti načelnika, prijavila na prvi razpis, a se takratni minister Gregor Virant ni odločil za imenovanje. Kar je njegova legitimna pravica. Mohoričeva, ki je Ljutomerčanka in je odlično seznanjena s problematiko in delom v UE, očitno ni bila primerna za načelniško mesto v domači UE, je pa bila, kar je zanimivo, primerna za mesto načelnice v UE Lenart, kjer je sedaj zaposlena. Zanimiva odločitev ministrstva, ki si je s tem naložilo večje stroške, saj Mohoričeva vsak dan prevozi nekaj več kot 50 kilometrov.

WTF!? Butl Se vidi kak držova špara peneze. Ke so te ze jo moglo v Lenart porinoti, duma pa nimamo ze načelnika UE. Hjooj

Dejan petek, 9. januar 2009 ob 17:02

Ja to je res prova komedija. Domačin neje dober pred svojin pragon, negi v Lenarti pa je dober. Venda tak sami ne vejo ke delajo. To te buje Hjooj

Zvončica sobota, 10. januar 2009 ob 00:08

Ka pa če prejšjemi plac držijoAngel ?

MILAN sobota, 10. januar 2009 ob 00:50

Hjooj nekej takšega se je že gučalo dere je ša v Lublano

Nela sobota, 10. januar 2009 ob 01:08

Toti Virant je pa te res malo cuden... Hjooj Tota Mohoriceva bi nejbole znola kak pa kej treba, ce je tu delala. A ze se pa te v Lenart vozi? Butl To te buje. Res mi vkup to ne ide, ka duma nimamo nacelnika UE, kandidata pa poslejo v Lenart. Hjooj

Zvončica sobota, 10. januar 2009 ob 03:01

Politika je kurba.Preša

MILAN sobota, 10. januar 2009 ob 09:29

Hjooj mislin ka je narobe izraz ka je
POLITIKA KURVAmi vsi smo kurve ker nas politika jebe do onemoglosti
v vsako lükjo pride.

kobreti sobota, 10. januar 2009 ob 12:12

..ja kak je viditi mu šparajo storo mesto, kr se guču ga de mora odgovorjati novemi ministri zakaj so nakozali SCT-ji 6 miljonof€, ovi pa nič naredli pri Šetvišken tuneli

MHA sobota, 10. januar 2009 ob 15:50

Či se mu špara ali pa ne, Mohoričova bi do te komot lehko bila načelnica.

Legionar sobota, 10. januar 2009 ob 20:14

Jaz si mislin, zakej je Mohoričova ne grotala načelnica; zato ka je iz druge politične opcije, pa je je zato Virant ne šteja nastaviti. Je pa to skoro sramota s strani držove, ka tak troši naše peneze.

Legionar sobota, 10. januar 2009 ob 20:15

Zvončica je napisal/a:
Ka pa če prejšjemi plac držijoAngel ?

Pa točno tak tudi je!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.