Makaveli nedelja, 28. junij 2009 ob 23:05

zodjič smo šli s kolegi po dugen cejti na tribune na pivo...pa ko sen priša gor me je skoro kap...vse je sposrano od ptičov ka ti slabo grota...komaj in to res komej smo nejsli 2 m placa ko neje blo preveč osrano ka si se lehko nekak vseja ovo pa vse sposrono jaz sen skoro kozla...mislin bunili so se vedno če je folk gori pija pa je ostalo ke glažov samo so te koše nastavza to če je keri pijaili pa se večina zmeče notri samo ne ven ke so se te bunili gor zaj pa je takšna nesnoga gor ka joj pa nič ne naredijo proti temu...ki te lidje sidijo ko so kujske dirke??

lotmerški hipodrom - kasači itd. ponos pa ena izmed prepoznavnosti lotmerka daleč naokoli te pa je vse tak osrano gori Kozlam


toga še res nisen vida...pa neje tisto osrano od lastovk...venda od 15 različnih ptičov...eni zmazki na tleh so takšni ka sploh ne veš kak bogi to lehko ptič vun z sebe stisne Pijan

Zvončica nedelja, 28. junij 2009 ob 23:26

Hahaha Hahaha Hahaha

Nela nedelja, 28. junij 2009 ob 23:48

Hehe kak si podrobno pticje dreke opisa... Hehe Samo ce je tak, tepa se jaz tudi cudin kak te lidje na dirkah sedijo? Haa Ali se pa te pred spuca kej.... Mislec

Nekda je tega res ne blo, samo proh si nejsa na klopeh, drugo pa nic.

MHA ponedeljek, 29. junij 2009 ob 11:06

Tan se ptič nejleži skrije, da nega nikših zaščitnih mreš. Nejvečjo rejo pa tak golobi delajo.

MILAN ponedeljek, 29. junij 2009 ob 11:23

Hjooj naka pa morejo srati

Makaveli ponedeljek, 29. junij 2009 ob 16:07

Nela je napisal/a:
Hehe kak si podrobno pticje dreke opisa... Hehe Samo ce je tak, tepa se jaz tudi cudin kak te lidje na dirkah sedijo? Haa Ali se pa te pred spuca kej.... Mislec

Nekda je tega res ne blo, samo proh si nejsa na klopeh, drugo pa nic.



jah glej...če češ ka si lidje dobro predstovlajo je treba napisati kak je =D

lehko pa ideš soma pogledneš pa dvomin ka boš kej drugače napisala hehe




venda več niso sedišča....zaj venda stojijo...ali jaz še to nebi.

Legionar ponedeljek, 29. junij 2009 ob 22:03

Zaka pa ste ne šli dol prosit za metle ali pa skočili dumu po jih, pa malo zmeli?Vrag smejun

Dejan ponedeljek, 29. junij 2009 ob 22:41

Ja eno malo so osrane tote klopi tan Nasmeh Gori majo lastovice gnezda pa golobi lečejo te pa pač serejo tan. Pred dirko te to venda malo spucajo, lidje venda ne sedijo na toten dreki. Al pa si cejtnge pod rit doš pa je rešeno.

MILAN torek, 30. junij 2009 ob 07:09

Hjooj dere do dirke iti glejat te pa bomo znali

Makaveli torek, 30. junij 2009 ob 13:38

naj ide nehče slikat če vedno vsi tak vse radi slikate Angel

Dejan torek, 30. junij 2009 ob 19:59

Lehko bi že ti te takoj poslika pa bi tota cela debata bila odveč Nasmeh Slika pove več kak 1000 besed Slikam

Zvončica torek, 30. junij 2009 ob 23:11

Ja resen Makaveli če nimaš digitalca ka bi to ovekovečja....ali ti v temi "ne vleče"????Kul

Makaveli sreda, 1. julij 2009 ob 11:32

jaz nisen pričakuva ka de tan takšo.če bi zna niti nebi to hoda ke še le ka bi digiča jema sebo.

Zvončica sreda, 1. julij 2009 ob 23:54

Ja, lehko bi ti ke v tisti drek opaVuuhuu Angel

Makaveli četrtek, 2. julij 2009 ob 17:47

jah saj jaz nebi hmiva cot =)

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.