prlek1825 sreda, 24. marec 2010 ob 23:01

Drogi prleki!
Tedensko sem enkrat v lotmerki pa se pelam mimo muralesa pa te tak keko folgam viditi spremlan toto gradnjo pomožnega mosta prek ščovnice. Te pa ovokrot čitam na naši stroni pač ke piše ke do se dela zavlekla ke se je vse vkup malo povesilo,,,dobro vse štima vse razmin…..samo problem je v tem ke več nič ne razmin ke se gnes pelam tam mimo pa vidim oba zabitonirana falata ki so že meli postovlena kot del mosta potegjena na površje z šodrom vret in neman pojma več ke se dogaja al ke delajo oz kak toti način gradnje poteka…se komo ke seja?
Drugo pitanje ke pa ga mon pa mi neje jasno ke neje blo nekšega pretiranega deža ze ščovnica pa je tak visoka kak če bi se pol metra snega po celi prlekiji raztoplo..hehe

Progress četrtek, 25. marec 2010 ob 06:54

Če pogledneš malo v rubriko krožišče v Lotmerki ti bo vse jasno. Delo je delo. Premalo trdni temelji že sedaj, kaj še ko bo čez most promet...

MILAN četrtek, 25. marec 2010 ob 07:43

Vuuhuu to pa je hecno ka se dela most ka ne segne do trdega

Dejan četrtek, 25. marec 2010 ob 08:15

Prlek, tü si lehko pogledneš potek "gradnje" Hihihi
-> Težave pri gradnji začasnega mostu

To je zej novi način gradnje. Nejpret se naredijo nosilni stebri, te pa se vsesküp vün vzeme, ka se por dni to še malo ftrdne na lüfti te pa opet nazej dojo. To je novodobno gradbeništvo, kerega se mi nesmo včili pa sen hoda v gradbeno šolo.

Legionar četrtek, 25. marec 2010 ob 09:00

Ja, tak gradijo gnes den vse, ne samo mostove. Samo na hitrco vse, pa ka je čim hitreje fertik pa ka so čimmeši stroški. Hudi

Makaveli četrtek, 25. marec 2010 ob 13:28

če neje toti most ke ga delajo pa majo probleme z jin samo začasen?

Dejan četrtek, 25. marec 2010 ob 17:13

Ja či podnapise nücate?

Težave pri gradnji začasnega mostu

Makaveli četrtek, 25. marec 2010 ob 17:41

jah no ke pa te ovi bluzi gori kak vse na hitro delajo...toti logično ka de na brzake če je začasen...

Dejan četrtek, 25. marec 2010 ob 17:44

Meni se ne zdi, ka hitro delajo Nasmeh Pa či do tak delali, še en cejt to nede gotovo, či do to malo vün pa notri dovali tote stebre. Pa za zagatnice še venda tüdi neso čüli.

Progress četrtek, 25. marec 2010 ob 19:12

Točno je ka hitro delajo, samo nigi se ne vidi ka napravijo..."jaz tűdi hitro prijen domo naši provin, samo dugo od tan ne gren..."

prlek1825 četrtek, 25. marec 2010 ob 21:32

jaz se pitam če mojo probleme že pri začasnem mosti ke de šele te kda de provi most,,,ve to nemre biti fiksno pa za ziher držati če se pri začasnem že ne vejo hapiti..heheh

Jernej četrtek, 25. marec 2010 ob 22:04

Progress je napisal/a:
Če pogledneš malo v rubriko krožišče v Lotmerki ti bo vse jasno. Delo je delo. Premalo trdni temelji že sedaj, kaj še ko bo čez most promet...

Samo eden takšni pun more prek leteti, pa smo tü Hjooj



Dejan četrtek, 25. marec 2010 ob 22:08

Toti pomožni most venda niti nede tak šüroki, ka bi takši šlepar lehko prek ša.

Zvončica četrtek, 25. marec 2010 ob 22:32

Ja ve pa se morejo posvetiti totemi deli v vodi....ka pa če še spotoma iščejo Atilovo trügo Jaaa Hihihi Mislin ka de toti most bole samo za eno špuro...pa do nan semaforčke postavili....živi bili pa videli.

Progress petek, 26. marec 2010 ob 14:56

Zgleja, ka so se končno dobro coj spravili kak sen gnes vida. Zdi se mi ka de enosmeren s semafori, bode pa hitro fse fertik - do konca leta !

MHA petek, 26. marec 2010 ob 18:56

Legionar je napisal/a:
Ja, tak gradijo gnes den vse, ne samo mostove. Samo na hitrco vse, pa ka je čim hitreje fertik pa ka so čimmeši stroški. Hudi

Pa ka lehko te po poprovlajo za por let, ka po mafnejo. Most pa nej tak naredijo, ka do ga potli ponücali za pešhomde pa piicikliste, ka nedo podirali, či so že neke postovlali.

Dejan četrtek, 8. april 2010 ob 23:51

Na toti sliki se recimo lepo vidi, kak visoko je voda ne dugo nazej bila. Tijan do tistih cevi al kablov, ki so na desni stroni. Či zej v deževnen aprili opet voda tak narose, bodo toti most tan v Razkrižji vküp sestovlali.



Pa zej dere so ga drügič fküp pocali, so vodo stavili, tak ka je Ščovnica v Pristavi presehnola pa so ribe po sühen skokale. Res ne ven, s kere šume je toti Pomgrad vujša Mislec

MHA petek, 9. april 2010 ob 05:10

Sam res ne, na trovi se lepo vidi, kak visoka je voda bila. Mogoče de pa brod prek voza. Hihihi Hjooj

MILAN petek, 9. april 2010 ob 07:08

Mislec ¸VEN PA JE TO DVIŽNI MOST
dere de veka voda do ga zdignoli pa je rešeno

prlek1825 petek, 9. april 2010 ob 10:34

prek ščovnice pa de vozjo trajekt..hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.