MHA ponedeljek, 3. april 2006 ob 20:03

ke je ze s totin makadamon na ormoški v lotmerki? se misli to popravit ali ke? vepa glovna cesta skoz lotmerk je, pa najhujša.pa ko je dež te je voda na vodi, nejč peški nemreš iti po pločniki tisto mimo slaviča so popravili ki je sploh ne blo treba... za tiste peneze bi rejši ormoško vred zeli

Jernej ponedeljek, 3. april 2006 ob 20:09

Cü prav mas! Lotmerske ceste in bloke treba renoverati! Nas Lotmerk glavno mesto Prlekije treba zrihtati!Nasmeh

sam torek, 4. april 2006 ob 17:26

itaki ka bi trebalo spopraviti toto cesto ka gda se pelas po ovi cesti se mores po sredini voziti ka se nebi po lukjah voza

Dejan torek, 4. april 2006 ob 20:46

Ja tota cesta je 'fejn' ja. Pomalen se niti po sredini več nemo mogli voziti.
Dere pa je dež, te pa je itak tak kak da bi se po Ščovnici pela. Te se bor lükje ne vidijo, lehko pa si potoče odtrgaš Nasmeh

MHA sreda, 5. april 2006 ob 17:16

Mene san zanima gi se te župan vozi... tudi po sredini ceste ali se kar po Ščovnici z čunon pripela!

Makaveli sreda, 5. april 2006 ob 22:59

hehe eh jega vesolci pripelajoBebast Pomežik Jezik

Dejan četrtek, 6. april 2006 ob 12:49

Kdo je sploh lotmerški župan? Haha

Pepek z brega četrtek, 6. april 2006 ob 21:55

Še marsikoga drügega bi žiher pitali ge se vozi, ne samo župana, čiglih je on prvi odgovoren za to.
Či se jas kej na opčinsko virstvo razmin, te so tan tüdi svetniki, ki smo (ste) jih zato zvolili, ka bi vaše interese zastopali, ne pa ka bi samo tan sideli, po politični liniji roke zdigovali, pa sejnine kaserali.

MHA petek, 7. april 2006 ob 21:12

jih boli za cesto. glovno ka so si uni zej dobre avte kupili s totimi "težko zasluženimi" penezi

Dejan petek, 7. april 2006 ob 21:22

Glovno ka mamo mi sred Lotmerka vodomet, ki je bistveno bolj pomembna zadeva, keri pa te ceste gnesden nüca...

MHA petek, 7. april 2006 ob 21:26

točno tak glovno ka mi momo wassermet

Ducky torek, 11. april 2006 ob 10:25

ja pa pazi no...
to ceste morejo biti tak, sej pa tote lükje so zato, ka se glih voda nabere v njih pa ka te to dokoncno izpopolni vodomet, to je del vodometa ...

MHA sobota, 15. april 2006 ob 15:19

aja!!! tak je to!!! to je ze nova tehnika za h2omet. san tu de te dosta vode šlo za nove wassermet...Nasmeh

MHA ponedeljek, 1. maj 2006 ob 00:59

Ej se je što voza tote deževne dni po ormoški??? Jaz sen se fčera večer pela iz ormoške strani, pa se lepo pelan na drügi strone ceste, pa je kontra avto priša, te pa sen moga na svojo polovico "makadama", te pa čof v vodo... tak je blo kak či bi se po ščovnici doj spüsta. Pa totin ke so tan duma sen jin lepo ograje opra, pločnik vmija, trovo zaleja...

Dejan ponedeljek, 1. maj 2006 ob 01:17

Jaz sen se tüdi pela fčera večer v obe smeri. Je blo bol tak kak da bi se s čunon pela, te pa še maš na vsakših teko metrof nekše boje, ka se jin moreš vmikati. Prav zanimivo se je po toti cesti pelati Haha

MHA ponedeljek, 1. maj 2006 ob 01:23

Zej bi lehko meli svetovno prvenstvo v kanuju na divjih vodah Nasmeh

Pepek z brega sreda, 3. maj 2006 ob 00:36

Moreš se tak hitro pelati, ka se potoč ne pogrzne v vodo, te pa nič ne drüka.

MHA sreda, 3. maj 2006 ob 18:06

Ja dobro, san te do te plovi angeli zdrükali Haha

MHA petek, 12. maj 2006 ob 20:15

Dejan je napisal/a:
Glovno ka mamo mi sred Lotmerka vodomet, ki je bistveno bolj pomembna zadeva, keri pa te ceste gnesden nüca...

Gnes je že ob 6h zaron, delavec s kosilnico leta po krožnen Haa Gi je tü logika Huh

Dejan petek, 12. maj 2006 ob 21:43

Ja či bi predugo čaka, tan do desetih, bi mu trova že vujšla gor, pa bi se mo kosilnica lehko zaphola Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.