Dejan sobota, 26. maj 2007 ob 01:08

Ke oxigen še obstaja? Vprašaj Mislec Nasmeh Sen že tak dugo ne tan bija...

MHA sobota, 26. maj 2007 ob 13:52

Huh neven, da sen v ovi stroni Lotmerka že dugo ne bija

Makaveli sobota, 26. maj 2007 ob 13:58

heh jaz sen tudi že ne bija kar en lepi cejt tan notri...brezveze je grotalo...ze od kej je odpreti samo ena pa ista muzika...ne ka bi malo preklopja na neke drugo, bol prozno tak nemre meti...ce se ma neki london v soboto več lidi!! LondonGor

kobreti sreda, 30. maj 2007 ob 10:28

Dejan je napisal/a:
Ke oxigen še obstaja? Vprašaj Mislec Nasmeh Sen že tak dugo ne tan bija...


Te pa nazaj kleparijo odpreti, de vendar bole šlo.:lol:

Dejan sreda, 9. april 2008 ob 22:41

Sen gnes čüja, ka bode v Lotmerki opet Kalember Haa Bija je za martinovanje, za silvestrovo, zej pa de v oxigeni. Zgleja ka je zasidrani tü v Lotmerki al pa mo tak slabo gre, ka nigi indi več nemre nastopati, kak v Lotmerki v proznen oxigeni pa še fstopnine nega Hjooj

MHA sreda, 9. april 2008 ob 22:48

Či je Lotmerk zalübleni v Kalambera. Te de še vendar popeva, ko de otvoritef trga pa za 140 let 1 slovenskega tabora Hjooj

Dejan sreda, 9. april 2008 ob 22:51

Hehe, ja to sen si glih tuhta, či de za trg pa tabor tüdi on Haha Hjooj

optix sreda, 9. april 2008 ob 23:08

tak to je, morete razmiti kalembera, oženija si je 30 let mlajšo od sebe, zaj pa treba garati pod stara leta, pa četudi v oxigeni par krat na leto Nasmeh konec koncev, € je € Nasmeh

Nela četrtek, 10. april 2008 ob 01:15

Dejan je napisal/a:
Sen gnes čüja, ka bode v Lotmerki opet Kalember Haa Bija je za martinovanje, za silvestrovo, zej pa de v oxigeni. Zgleja ka je zasidrani tü v Lotmerki al pa mo tak slabo gre, ka nigi indi več nemre nastopati, kak v Lotmerki v proznen oxigeni pa še fstopnine nega Hjooj

Ce se toti Kalember mo sploh volo sen priti? Jaz sem te bila, ko je popevo za silvestrovo, pa je taksna tuga bila v toten mrzlen sotore, pa on je tudi ne ke prevec srecen vun vida, pa sem si mislila da ga nede vec sen. A-A Sej de v oxiji tudi bedno.

Ja te za otvoritev glovnega trga pa to baje Strki popevali. Pevec

erof petek, 11. april 2008 ob 10:19

KONCERTI

www.menart.si/index.php?dep_id=134&layout=159Na zadnje urejal: erof, dne: 11.04.2008 ob 09:28



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.