MHA sreda, 30. junij 2010 ob 17:57

Hijoooj jas pa sen ziher bija ka čuvajo zavolo krogof. Hehe

Progress sreda, 30. junij 2010 ob 18:03

Ke te veš, gnes momo temo o krogih, jutri pa že lehko čüjemo ka so se ke pojavile.

Dejan sreda, 30. junij 2010 ob 18:12

Fsakše oslarije pa tüdi ne trebamo znati Hehe

TUNČEK sreda, 30. junij 2010 ob 20:19

Najbrš resen ne čuvajo krogof pač pa pšenico, če se takak Progress provi štükajo kera je. Khmm

Dejan sreda, 30. junij 2010 ob 20:29

Se sen ne reka, ka bi čuvali kroge, pač pa pšenico pred tistimi, či bi začeli cepetati pa kroge risati Hehe
Očitno pa je te tü vsega boga drügega.

Zvončica sreda, 30. junij 2010 ob 23:26

Aha....domoči marsovec ke je iz lune opa pa mu zej neje jasno kak je vse zavirtja tak daleč Nezemljan

TUNČEK četrtek, 1. julij 2010 ob 08:22

Takši so pač TAJKUNI - ki so zej moderni. Vrag

Dejan četrtek, 1. julij 2010 ob 15:39

No, letos pa jih mojo v Rakičani Hehe

Žitni krogi v Rakičanu

Žitni krogi v Sloveniji

Progress četrtek, 1. julij 2010 ob 16:02

Nesmo včera rekli, da gnes že bodo. Samo zdi se mi ka je neke podobnega namalano v Vestnike, ki je gnes priša.Tan t'ude neke piše o ten.

MHA četrtek, 1. julij 2010 ob 17:42

Malo smo že vesolce omenjali, pa so že krogi grotali.

Legionar četrtek, 1. julij 2010 ob 19:47

Dvo Angleža sta pilo za šankon, pa sta z dugcejta prišla na idejo, ka bi lehko z desko delala kroge po žitih. To sta sprobala, in to delala lepo število let. Baje ka je zlo enostavno početje, samo malo domišlije moreš meti. Hehe To je ne hec, to je čist resen. Zake pa se žitni krogi v Sloveniji pojovlajo predvsen v zodjih letih, kda je v Sloveniji (še posebej v naših kuncih) čiduže več Angležov? Mislec Pomežik

prlek1825 četrtek, 1. julij 2010 ob 22:17

gnes sem se glih čez kropje pelo pa sem na hitro folgo viditi pa mislim ke je pisalo pozor varovano območje.....tak ke pomojem je to tu neke z slovenci povezano ne angleži pa vejkimi penezi

MHA četrtek, 1. julij 2010 ob 22:21

Jaaa piše tak, por postof nazej je Dejan pripopa sliko.

Dejan četrtek, 1. julij 2010 ob 23:19

Legionar je napisal/a:
Dvo Angleža sta pilo za šankon, pa sta z dugcejta prišla na idejo, ka bi lehko z desko delala kroge po žitih. To sta sprobala, in to delala lepo število let. Baje ka je zlo enostavno početje, samo malo domišlije moreš meti. Hehe To je ne hec, to je čist resen. Zake pa se žitni krogi v Sloveniji pojovlajo predvsen v zodjih letih, kda je v Sloveniji (še posebej v naših kuncih) čiduže več Angležov? Mislec Pomežik

Ja sej to so videi o ten pa tüdi dokumentarcov puno, kak to delajo. Samo mislin, ka za vse neje glih dokozano, ka jih je človik glih tak z levo roko nareda. Pogledni recimo toti video, to moreš biti provi umetnik, ka to stvoriš Jaaa





TUNČEK petek, 2. julij 2010 ob 08:12

Kakši so resen fprašlivi, ke bi jih blo teško napraviti, še posebi ponoči, gda je tema, pa tüdi preveč zapleteni vzorci so. Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.