MHA četrtek, 31. januar 2008 ob 14:07

Ta tema obravnava prispevek Kino Ljutomer

Se je fejn ka mojo za deco tüdi risanke f kini, ali totemi želvoki nebi glih trebali dati ime Franček? Mislec Hjooj Takak či nebi blo drügega imena Pisk

Nela četrtek, 31. januar 2008 ob 14:25

Jaz se spotin nekda, skoro 21 let nazej so tudi risanke v kine vrteli v Lotmerki, te sma mija z atekon hodla vedno glejat Tom & Jerrya, to je bila ta prova risanka. To ja To ja

Dejan četrtek, 31. januar 2008 ob 14:37

Ja Franček bi lehko bija Jožek :lol:
Jas sen na zodjo hoda filma v lotmerški kino glejat Basic Instinct 2 Nasmeh To je blo venda 2 leti nazej, neke takšega. V kini pa nas je blo mislin ka ene 9. Vrak ve kak je zej.
Vači pa sen bija na zodjo na igri pred 14 dnevi. Na totih igrah pa je vedno puno.

Nela četrtek, 31. januar 2008 ob 17:02

Sej jaz kej sen zodjo v toten kini bila je tudi ze nekej let minilo, sploh se ne spotin kej sem sla glejat, mislim da Gospodar prstanov....neke taksnega. Pa se te nas je tak malo sedelo Jaaa Zej pa tak nevem kak je, hodijo kej lidje to? Na predstave pa ven ka hodijo, ka je vedno vse puno lidi. Veselko

MHA četrtek, 31. januar 2008 ob 17:18

Nejbojše je dere moš hišni kino, po pomožnosti še veki TV, nišče ti ne zasloja, vležneš se kak ti pašeTo ja

Dejan petek, 1. februar 2008 ob 19:59

Jah duma je vredi ja, pa še kokice kcoj To ja
Samo se sploča iti tüdi kakši film pogledniti v kino, je drgačno vzdušje. Samo to te moreš iti nekan v Koloseja al pa Tuš Planet pa tote večje, ki so fejni stoli, tak kak da bi duma bija. Jas sen ša na zodjo glejat Petelinji zajtrk v Koloseja Gor

MILAN petek, 1. februar 2008 ob 20:12

Aplavz
pa si meja kej za pod perot

Veselko Veselko

Jernej sobota, 2. februar 2008 ob 04:03

Ges san samo enkrat bio Sloveniji v kini pa to
Murski Soboti da "Daylight-svetloba" ot
Sylvester Stallona vö prislo.

Naj rajsi odim Cineplexx Apollo Kino na Dunaji!
Negda je bio Apollo Theater te pa je Apollo Kino grato!

http://www.cineplexx.at/

Dejan četrtek, 7. februar 2008 ob 23:53

Sma blo s Petro fčera v kini v Maribori v Planet Tuš pa smo bili v dvorani 4je Vuuhuu Tak ka neje samo v Lotmerki tak porazno, hehe.
Tan v toti dvorani je 544 sedežof, veka dvorana. Glejala pa sma film Pošastno. Priporočan. Grozlifka na malo drgočišen način To ja

Dejan četrtek, 7. februar 2008 ob 23:55

Tak pa je v kini to zglednolo Nasmeh Malo je slaba slika, ker sen slika z mojin socialnin mobitelon Jajks

Dejan četrtek, 7. februar 2008 ob 23:56

To na sred vrste je Petra s kokicami pa pijačo Nasmeh

Nela petek, 8. februar 2008 ob 00:13

Samo tak sedezi so super, ka te ovi kej je za tebo lepo prek vidi. Nepa pri nas pa v MS je tudi tak, ka je samo malo, tepa jaz redko prek vidim.:fredi:

MHA petek, 8. februar 2008 ob 16:35

Ke si nor, keko vas je blo Haa Buum San stoli pa so udobni viditi Mislec

Makaveli petek, 8. februar 2008 ob 17:29

jah logično ka de prozno če se npr. en film vrti 5X na den...se lidje porazdelijo...naj ide enkrat keri na premiero kerega filma...jaz sen ša npr. na premiero The Simpsons Movie pa so bli samo 2-3 sedeži frej

Dejan petek, 8. februar 2008 ob 18:38

Ja to itak. Sen bija na premieri Petelinji zajtrk pa je blo puno. Samo ka mo 4je sred Maribora v Planet Tuši pa si tüdi ne bi nigdor misla Mislec

MILAN petek, 8. februar 2008 ob 19:54

Veselko
te pa gremo ednuk fküper glejat..

MHA petek, 8. februar 2008 ob 20:46

Ka pa te, gremo, ka do vidli v Maribori dere Prleki pridemo.

Pepek z brega petek, 8. februar 2008 ob 22:38

Bomo šli te, dere bodo naš film vrteliVeselko

MHA torek, 15. april 2008 ob 16:03

Je gleja što že film 10 000 let pred našin štetjon? Mislec

Zvončica sreda, 16. april 2008 ob 00:35

Haha Haha Haha Haha si pa dvosmiselno pitaje postava.....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.