MHA petek, 21. marec 2008 ob 15:02

Ta tema obravnava prispevek V Ljutomeru tudi študij podjetništva

Pa smo v Lotmerki tüdi dobili visokošolski študij. Aplavz To ja

Jernej petek, 21. marec 2008 ob 22:53

Maturant ..dobro tak! Te se bojo lidje šolali domačem kraji pa plus toga do malo menje stroški zatao ka študenski dom ali apartman tüdi košta!
Celou v Maribori pa Ljublani! Buum

Nela sobota, 22. marec 2008 ob 10:15

Ja sej je vse to vredi pa fejn, samo ce do meli peneze ka do solnino plocali. A-A To je fejn ce delas, pa ti te sluzba ploca studij, pa ti celega do konca lepo financera. Juhuhu pa se magisterij coj.Na zadnje urejal: Nela, dne: 22.03.2008 ob 09:16

Zvončica ponedeljek, 24. marec 2008 ob 00:56

Mislin ka to prinas nede šlo...šolnine so svinjsko veke, lidje mojo male ploče tak ka nega šans za študij enega povprečnega občana ipd. ka bi se mu to zišlo. Ke pa lehko ena npr. Murašica gre na toto šolaje ali pa ga omogoči svojemi otroki??? Tote privat zadeve so samo za bogatune. Po mojem.

Nela ponedeljek, 24. marec 2008 ob 15:00

Pa seveda, da nede slo, sej si lidje nedo mogli privosciti. Pa me derek zanima, keko de se jih vpisalo, ce de jih premalo, itak nede letnika. Sej ce bi cena nizja bila, bi se mogoce slo.

Jaz sem tudi izredno studerala, pa je cena ne bila mala, vsako leto se cena zdignila se, za nejmeje 30.000sit, samo je blo pac teko dobro, ka je slo na obroke plocati solnino. Zacela sem letnik ka je bila cena 199.000sit, koncala pa z ceno prek 300.000sit (zej se tocno ne spotim, keko je blo). Zej ka bi pa se 1x sla, pa je tudi nemogoce. Ker sem stela dale iti magisterij delat, pa ko sem na papiri ceno vidla, me je vse minilo. Neee Ce pa bi se nejsla sluzba, pa ka bi mi ga sluzba financerala, pa bi tudi sla. To ja

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.