Zvončica sreda, 16. april 2008 ob 00:33

Bor letos ke je te obletnica 1. tabora bi lehko naredli Prleške dneve...tak kak mojo to v MS ke se kvalitetno za vse starosti fešta pa kultivira narod. Zakej toga mi nemremo nareti?Slinavi

Makaveli sreda, 16. april 2008 ob 01:52

to pa bi mi res lehko tudi meli...ka bi malo več meli nekih (pametnih) koncertov ne pa samo neke tu pa tan pa še te sami kalemberi pa neki sroleki brezvezni pridejo....upan ka de vsaj na grossmanovih dnevih letos še bojše kak loniAplavz

MHA sreda, 16. april 2008 ob 16:03

Neje letos po Prleška noč? Mislec

Nela sreda, 16. april 2008 ob 16:59

MHA je napisal/a:
Neje letos po Prleška noč? Mislec

Ja je brz, nekda junija. Pevec

Makaveli sreda, 16. april 2008 ob 18:45

saj to dobro če bo....samo lehko bi tega blo malo več...ka bi ble počitnice zanimive...če majo vsaj mesta neke dneve te bi mi tudi lehko meli!!!!!!Mmhm

Dejan petek, 18. april 2008 ob 02:09

Ja to bi blo fejn. To bi lehko blo te fse združeno. Tabor, Prleški sejen, Prleška noč, Grossmannov festival, ... pa bi meli kakši dober teden prleških dnevov na kerih bi se pilo pa jelo, pilo, plesalo, pilo, veselilo pa pilo, ... Haha
Kak pa te tota Prleška noč sploh zgledne gnesden? Negda se spotin ka je to v Lotmerki na bazeni blo.

MHA petek, 18. april 2008 ob 15:45

Kak zgledne? Kalember de popeva pa je to to Haha
Nejbojše bi res blo, ka bi to fse sküp na celi teden naredli, za prleško noč pa bi te lehko naredli nočno kopaje, zej ki momo bazen obnovleni.

Nela petek, 18. april 2008 ob 21:31

Ja to tan na bazeni je blo super vedno, puno lidi je vedno prislo plesat pa festat, pa se pijace pa jedace je blo keko si steja, pa sami dobri so popevali, keri so znali festo narediti. Ven ka je eno leto blo na isti datum kak motoristi v Gejsovcih, taka sem ne znola kon nej iden, potli pa sem le oboje skoz dola, hehe. Juhuhu

MILAN petek, 18. april 2008 ob 22:04

Hihihi
ven pa de letos velka fešta še künštni prleki bodo nastopali!!!!!!!!!!1

prlek1825 petek, 18. april 2008 ob 23:34

to je vse lepo pa prav ka se spomijate, samo jaz vam dom še en predlog! te treba zrihtati ke de vstop policajom v prlekijo tiste dneve prepovedan ke de lehko vsaki prišo varno domu!

Dejan sobota, 19. april 2008 ob 00:04

Ja policeji bodo kontrolerali, ka nišče nede iz Prlekije trezen odiša Vino

prlek1825 sobota, 19. april 2008 ob 08:36

v tem je glih problem ke vsaki cvika, zazo bi mogli preprečiti vstop policajo!Hihihi

MHA sobota, 19. april 2008 ob 11:57

Nej rejši taxije priprovijo, kak pa bi policeje natirali. Alkohol je ne za na cesto A-A

Zvončica nedelja, 20. april 2008 ob 02:30

Moš prav. Ve se do organizerati prevoz brez frke-diklina kakša ziher nede cugala pa lehko pela.Sladoled Samo meni se vidi ka če bi meli pol zadev na nivoji t.j. kvalitetnih se ga nebi ša nacugat pač pa poslušat pa uživat.....samo polek Kalembera ti res drÜgo ne preostone ka se ga napiješ do keko lehkoNa zdrovje Na zdrovje Prijatel Vačik bi hmrja od muk....

MHA petek, 11. julij 2008 ob 19:11

Sen vida ka je plakat na Mitri gor obešeni, za Prleško poletno noč, ki de 18. pa 19. julija na Glovnen trgi. Je eno por skupin ki do nastopale, zapuna pa sen si nejbol pomembne keri do nastopali, to so Künštni Prleki. Aplavz

Nela sobota, 12. julij 2008 ob 22:00

Jaz znon za Danijela Popovica, neksno Brigito, pa Navihanke ce sem prav cula. Mislec Ostalo pa res nimam pojma. Haa

Dejan nedelja, 13. julij 2008 ob 20:02

A zej so si te nekšega drügega nejšli. Sen misla ka de opet Kalember Hehe Hjooj Morti pa de te letos toti Popoviæ na Martinovanji pa Noven leti Jajks

Jernej nedelja, 13. julij 2008 ob 20:18

Nela je napisal/a:
Jaz znon za Danijela Popovica, neksno Brigito, pa Navihanke ce sem prav cula. Mislec Ostalo pa res nimam pojma. Haa

Glavno ka de festa! Lačen Na zdrovje Ploskač Veselko

MILAN nedelja, 13. julij 2008 ob 21:20

Ploskač
pje nede heca malo bomo künštni meli programa v soboto podnevi
pa kvasenice bomo meli v petek pa soboto.
Nandek de tržja

MILAN nedelja, 13. julij 2008 ob 21:22

Hjooj
to pa de pomoč



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.