Zvončica sreda, 16. april 2008 ob 00:42

Me je včera svadilo ka sen bila na prireditvi za vrtečjake ke so nastopali..Vrag Mislila sen ka sejan....lidje so kak so "jihovi" odnastopali lepo zdignili riti pa enostavno odišli z decoj vred domu....tak ka so oni proti konci nastopajoči to delali pred napol prozno dvorano. Vse je trpelo debelo vÜro....gda je voditeljica gučala poslovilne besede pa so se zdignoli skorok vsi preostali (kak da je nega) pa lapasto šli prta izhodi.....kon smo te to prišli z obnošajon????? Tučem Tučem Tučem Tučem Nevihta

Makaveli sreda, 16. april 2008 ob 18:55

heh...in te pa se lidje čudijo zake se ena mladina v lotmerki smotano obnoša...če so pa jihovi stori že zavreti lol...no jaz sen meja dobro mamo ki me je dobro vzgojilaJezik (tu pa tan ziher kaj naštimlen hehe)

prlek1825 sreda, 16. april 2008 ob 22:53

temon se reče sto ludi sto čudi!

Dejan petek, 18. april 2008 ob 02:04

Ja to je gnesden tak f toten hitren živleje, ka še fsakši samo na sebe gleja. Totin je te venda tak blo še odveč ka so sploh tan bli. Bli so pač teko, ker so jihovi deca tan bli.
Ka pa se mladine tiče pa je tak vedno hüše, ke si gnesden pokafci fse ne vüplejo A-A

Zvončica petek, 25. april 2008 ob 00:26

Počokej še malo.....to še nič neje.Zverižjeni

Jernej ponedeljek, 28. april 2008 ob 20:40

Zvončica je napisal/a:
Me je včera svadilo ka sen bila na prireditvi za vrtečjake ke so nastopali..Vrag Mislila sen ka sejan....lidje so kak so "jihovi" odnastopali lepo zdignili riti pa enostavno odišli z decoj vred domu....tak ka so oni proti konci nastopajoči to delali pred napol prozno dvorano. Vse je trpelo debelo vÜro....gda je voditeljica gučala poslovilne besede pa so se zdignoli skorok vsi preostali (kak da je nega) pa lapasto šli prta izhodi.....kon smo te to prišli z obnošajon????? Tučem Tučem Tučem Tučem Nevihta

...cü mas prav ka se to tice!
Eti na dunaji se Lidje kraj obracajo ci na primer pitas kelko je vöra
ali ci pa za pot pitas.
(Mislijo ka peneze fehtati scejs)..takoj otporen pogled je prva reakcija!

Lidi hitro zivejo pa tüdi strahom...
Ci enomi gor pomores se lejko zgodi ka de te tozo ka si ga ti vdaro..
(blo se vec primerov)

Lidi se vec nestavlajo ka bi ti pomogli pri prometni nesrecaj..samo se stavlajo ka bulijo.

Ges eti tom velken mesti vidin marsi kaj..samo san na zalost opazo ka se moja domovina tüdi spreminja na tej nacin Khmm

prlek1825 ponedeljek, 28. april 2008 ob 23:39

ja tak je prehiter tempo živleja je! dokič se nemo somi zavedali ke je prehiter tempo pa ke lehko neke naredimo tudi za sebe, tečas nede nič drgačik! kda pa de vsaki to preštimo pa ke de v svoji glovi to ugotovjo pa de to drgačik al pa prepozno!

Tunč ponedeljek, 28. april 2008 ob 23:58

Ja, nihče ne ve več nigi počakati. Vsi bi bili takoj na vrsti, bognedaj da je treba kakšnih par minut potrpeti ka se stvor kunča.
Kaj pa se dece tiče so pa jihovi najbolj pametni in najbolši zato se tistih, ki pridejo ko so jihovi deca gotovi ne sploča glejati. Upamo da do jihovi genij tudi enkrat zodji nastopa...

Zvončica torek, 29. april 2008 ob 01:06

Gda se gre na nekšo prireditev (pa magari fčistark ejnfohno) je red ka se na jo lepo priproviš pa deco že od malega kcoj vičiš kak pa kej (negda smo se pač te malo lepše oblekli)....gda pa si enkrat v dvorani pa se treba obnošati tak ka te moš som pa drÜgi nekaj od toga. Deco treba navaditi ka začnejo pozorno slediti dogajanji na odri, pa ka v ten uživlejo.....samo meni se vidi ka se je to vse razpüstilo v sedendesetih gda je bija moto vzgoje "vse deci pistiti" t.j. ka so starši deco bogali ne obratno. Zato pa je tak ka momo gnes ogromno duhovno plitkih lidi ke včasik podnejo v potrošniški vrtinec....Žalosten

Pepek z brega torek, 29. april 2008 ob 01:31

Či se praf spotin sen negi na toten forumi že pisa o podobnen primeri. Mene je tak genolo, ka sen stana gor, pa hupkačon poveda eno por besed.
Eni so me malo čüdno glejali, eni so si venda tüdi svojo mislili - je pa zadeva delüvala. V dvorani je bija keko teko mir, tak ka so deca lehko pokozali, kej so se s trüdon nafčili.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.