Makaveli četrtek, 24. april 2008 ob 21:10

ok, sen ša gnes na toto stron( http://www.grossmann.si/ ) pa mi je v oko padnilo ka full piše Ljutomer - Murska Sobota..v čen je zej to finta??

MHA četrtek, 24. april 2008 ob 21:43

Mislec

Celi napis je vrede, san tista Murska Sobota ne paše scoj. Neven od kdej mo Grossmann kakše veze z Soboto Mislec

Makaveli četrtek, 24. april 2008 ob 21:54

ja, saj v ten je glih finta...ke ma te zej murska veze z totin festivalon??
pozna keri koga ki je tu ko organizirajo to pa mojo to pač prek pa nej malo pita v čen je to fintaDol

Dejan četrtek, 24. april 2008 ob 22:09

Dejan je napisal/a:
Ja loni je bija članek na www.rtvslo.si, ka se odvija Grossmannov festival v Prekmurji. Nenok sen jin pisa, pa so spremenili v Prlekijo. Samo so si zgleja do letos tega ne zapunili Mislec Zid

MDC je napisal/a:
Mislin, ka je to bilo v osrednji oddaji o kulturi na nacionalni TV-Osmi dan http://www.rtvslo.si/media.php?id=6073004&mt=wm&mq=hi&wm=true&rm=false
Negi na 43 sec toti kreten od voditelja to pove... Pa ka si nor
toti žabari so risen zavreti.


Dejan je napisal/a:
Sen gleja zej to. Ka te neso teko dobri ka bi pogledna makar na zemlevid, gi je Lotmerk. Ka bi vida ka je ne prek Müre Zid
Lehko pa bi še pri naslovi festivala polek napisali Prlekija ka bi blo malo bol razpoznavno. Grossmann - Festival filma in vina, Ljutomer, Prlekija Vuuhuu


Loni smo se glih o ten pogovorjali, ka so za fsa leta gučali ka je toti festival v Prekmurji. Letos pa so te venda organizatori kcoj napisali Murska Sobota, ka do te resen fsi lehko rekli, ka se festival odvija v Prekmurji Hjooj

Makaveli četrtek, 24. april 2008 ob 23:13

ej kak me to razpizdi ka vsepovsodi morejo biti prekmarci polek kda se ke prinas dogaja...kda ki jin piše ljutomer gor?nikoli...naj to nehče reče nej dol skinejo...P*?=o M***r vedno se morejo vsepovsod zrivati kcoj...naj mojo oni tan svoje bogračijade pa ke vse mojo tote naše prireditve pa nan naj pistijo namiri
neven ke se naši tak hitro pistijo pa takoj dojo gor murska sobota...naj to nehče reče ka naj to dol skinejo...

Dejan četrtek, 24. april 2008 ob 23:30

Ka pa veš, lehko se je kakši falat festivala preselja v Mursko al pa so kakši penezi od tan prileteli. Piši jin pa jih pitej pa mo fse znali Pomežik

MHA četrtek, 24. april 2008 ob 23:35

Pa što mo sploh toti festival prek?Mislec

Dejan četrtek, 24. april 2008 ob 23:43

Tü se jih več okrog mota. Nen po imeni pisa, ka nede keri hüd Hihihi
Letos pa te more neke z Murske biti poleg, drgači si jas tega ne razlogan.

MHA četrtek, 24. april 2008 ob 23:57

Letos de še neke zSobote ja, drügo leto pa de še san v Soboti. Šokiran

Makaveli petek, 25. april 2008 ob 00:37

Dejan je napisal/a:
Tü se jih več okrog mota. Nen po imeni pisa, ka nede keri hüd Hihihi
Letos pa te more neke z Murske biti poleg, drgači si jas tega ne razlogan.



jah te pa bor pitaj ke ma tu murska polek če je to lotmerški festival...pm

Dejan petek, 25. april 2008 ob 00:54

Makaveli je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Tü se jih več okrog mota. Nen po imeni pisa, ka nede keri hüd Hihihi
Letos pa te more neke z Murske biti poleg, drgači si jas tega ne razlogan.



jah te pa bor pitaj ke ma tu murska polek če je to lotmerški festival...pm


Ja zgleja ka se spremija, ka nede več to lotmerški festival, pač pa Lotmerk - Murska. Venda so šteli malo na večjo iti. Bomo fse zvedli op proven cejti.

Makaveli petek, 25. april 2008 ob 00:57

samo so pa bedni ka se pistijo al ke bogi si mislijo...kda pa ki piše bogračijada murska sobota - ljutomer al pa soboški dnevi,murska sobota, ljutomer mislin LOL....bedniki...že tak nan krodnejo marsikej zaj pa do še to dali vkrej...

Nela petek, 25. april 2008 ob 11:30

Naja skoda ka se tota Sobota vsigi coj prislini, ko pa mojo oni ke, pa o nos ne duha ne sluha. Mislec Mislin, ka se oni tudi nebi strinjali ce bi k jihovimi Soboskimi dnevi coj Lotmerk pisali, ali pa druge stravri ki se mojo. Taka sem fest radovedna, zakej je ze to tak. Bomo vidli! Haa

Dejan petek, 25. april 2008 ob 11:44

Samo tak verjetno ne piše gor Sobote. Neke te že more biti, kak sen že reka, se je venda kej razširilo to. Zastojn pa tüdi venda neje, samo ka bi se nekomi dobri delali. Nekej je že priletelo f pisker Nasmeh
Či bi Lotmerk kej kcoj prispeva k kakšnin jihovin prireditvam, bi venda tüdi Lotmerk kcoj napisali.

Nela petek, 25. april 2008 ob 11:51

Ja ve to si ze prav napiso, neke taksnega more biti ja. Mo te ze zvedli, ko de cejt zato. Mislec

MHA petek, 25. april 2008 ob 16:15

Makaveli je napisal/a:
samo so pa bedni ka se pistijo al ke bogi si mislijo...kda pa ki piše bogračijada murska sobota - ljutomer al pa soboški dnevi,murska sobota, ljutomer mislin LOL....bedniki...že tak nan krodnejo marsikej zaj pa do še to dali vkrej...

Respekt

Lotmerško soboški dnevi, zake pa ne. Ke se te mojo širiti, Lotmerk je zadosta veki, se ne treba nič širiti v kakša drüga mesta. Pa teko mest kak je, pa te so glih Soboto Butl Glede na to, kak so nas z knižnico, ke je v Soboti okrog prnesli, z Soboto jas več nikdor nebi sodelüva! Hudec

Almanah sreda, 30. april 2008 ob 10:33

Po mojem pa je to bolj v smisli, ka bi gostje ležje znali kon morejo priti, ka je Lotmerk poleg Sobote, meni bi se osebno bolj vidlo ka bi napisali MB.

ampak j... ga......Bla bla

Dejan četrtek, 22. maj 2008 ob 14:52

MHA je napisal/a:
Pa što mo sploh toti festival prek?Mislec

http://www.grossmann.si/kontakti/

MILAN petek, 23. maj 2008 ob 08:35

To ja

"NO PA KAJ ČMO ""

Makaveli torek, 22. julij 2008 ob 02:34

moram prvo povedat da je ta festival zelo super...edino kar mi ni jasno zakaj piše Ljutomer - Murska Sobota...če pa se dogaja samo v Ljutomeru...zakaj torej piše polek Murska Sobota

odg

Ole!
Ja res je, letos smo dogajanje razsirili se na Party Max center v MS, novica je ze na strani www.grossmann.si. Treba je rasti, kipeti, vreti in se vrteti. Upam, da se vidimo na festu...
pozdrav iz dobrav



pa še od drugega

Lep pozdrav,

Hvala za vprašanje, polovica programa se letos odvija v Murski Soboti: http://www.grossmann.si/novice/id/17

Vabljeni!

Borut




toti ali niso normalni

Klejen POLOVICO PROGRAMAKlejen
pa mislin ke je te to za sranje...zaj do vsi glovni gosti pa tote scene v neki MS...naj bode večina v lotmerki...naj folk od drugod pride v lotmerk na festival ne pa v ms......pa jaz nen hoda če de kakšni dober koncert v MS na koncert..Klejen ....naj bodo koncerti, vino, filmi,znani gosti na naši stroni...zake sobota dobivle tu razpoznavnost oz. zasluge za neke s čin nimajo 1% veze...

jaz res ne ven kon vse to skup pela...zaj de na konci vse dobro šlo v MS tu pa bode neke bedne scene te pa de prozno..saj pa naj tote glovne zvezde ke do prišle bojo tu, ka do vidli ki so nastali prvi zapisi spoznali malo mesto okoliš lidi pa ka do čutili toto energijo prleško pa probali hrono tu ne pa ka do na konci v neki MS...ke je gda sobota naredla za nos ka jin dovlemo takšne zasluge..kda oni z nami ke jihovega delijo...keko ven nikoli...pa je festival bija z leta v leto bojši bole kvaliteten pa mislin ka bi tudi dale tak ostalo če bi vse blo v lotmerki...bi se tudi lehko razvija pa širja pa pridobiva na kvaliteti...
bomo vidli...če do večino dobrega dali v ms te so zajebali vse skup...žalostno res...neven ke toti organizatori ko se ke v lotmerki organizira nimajo nič patriotizma v sebi...vedno neka sobota KlejenNa zadnje urejal: Makaveli, dne: torek, 22. julij 2008 ob 01:35



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.