Jernej petek, 25. april 2008 ob 19:28

Ta tema obravnava prispevek Ribiška sreča ob Gajševskem jezeru

To ja ..samo tak tezki krap je nej za jesti, cista mascoba!

Dejan petek, 25. april 2008 ob 19:35

Ja to je te bolj tak, kak da bi mloj žveka Slabo Pa glih gnes sen krapa ja za obed. Po por letih. Je bija friški, dosti meši pa je že meja sumliv žmah.
Sicer pa ga je nazej vrga Riba

Zvončica sobota, 26. april 2008 ob 00:49

Meni so krapi tÜdi ne glih žmahni....edino nekši "zloti" je še keko teko dober.....sicer pa ga je treba pistiti v poci en cejt ka tote žmahe po mloji zgibi. Najbojše so itaki morske ribie...mljask

Jernej sobota, 26. april 2008 ob 01:15

Ges naj rajsi gen Sardine pa Lososa...
V Prlekiji majo dosta dobre ribnike Hrastje Mote, Blagüsko jezero, Gajsevsko jezero, Konjisce...
Samo meni se ne primejo, zato ka polek spim Zeham ... Spim

Na zadnje urejal: Jernej, dne: sobota, 26. april 2008 ob 00:16Na zadnje urejal: Jernej, dne: sobota, 26. april 2008 ob 00:22

MILAN sobota, 26. april 2008 ob 08:12

Hihihi
Jernej -ribiška skrivnost kero ti zavüpan je.
"dobra vaba ribiču pomaga"
"če je vaba prava prime tüdi riba prava"

PA DOBER PRIJEM

MHA sobota, 26. april 2008 ob 11:11

Jas mon tüdi nejrejši morske stvornike, pa še to san osliča, ka te ne treba teko totih igel prebirati Zavijač

Drgačik pa sen jas ne za ribištvo, da se mi ne do tan na fse zarane že pa celi den tan sedetiRibič

Dejan sobota, 26. april 2008 ob 12:54

Jas pa sen negda fsakši den leta op štireh zaron v Gejšofce al pa v Gezove al v Ščovnico... Z mojin malin ponekon sen tak gunja. Potli op pudne v nejvečji hici pa domu gor v Branek riva pecikl s kunto rib Nasmeh
To je blo fejn Ribič

Zvončica ponedeljek, 28. april 2008 ob 00:16

Gda je še bila Globetka reka, pa Ščovnica (pred usnjarno) čista so naši čehi tÜdi tan ribe lovili...pa še potočne rake je bilo viditi, pa nekše školjke....jaz pa sen šla samo enkrat ribit, te pa gda bi mogla črva dati na trnek sen odpeketala....smila se mi je sirmak (pa prijeti ga nebi mogla...bljak).

Nela ponedeljek, 28. april 2008 ob 00:33

Jernej je napisal/a:

Samo meni se ne primejo, zato ka polek spim Zeham ... Spim



Tučem ja ve te te jaz zbidin Riba Ribič

Dejan ponedeljek, 28. april 2008 ob 00:39

V Ščovnici je negda blo puno rib, zej pa je bol kak ne fse mrtvo.
Črve pa smo negda tak po gnoji fküp pobirali, ka je veseljo blo Nasmeh Te pa lepo op štireh zaron na ribičijo. Neje blo lepšega Ribič

MHA ponedeljek, 28. april 2008 ob 09:52

Eni še zej ribijo tü kak je Hofer. Mi kak deca smo še nekda te ribe san glejali kak lepo plavajo v vodi Riba Zej pa nejč več ne vidiš v vodo, tak je zamozana.

prlek1825 ponedeljek, 28. april 2008 ob 23:19

meni se ne vidi glih pametno ke je krapa spustjo nazaj notri ke je že teko stori ke de tak pomalen crkno! zato bi blo bojše ke bi ga nešče ki ma rat krape pojo! ke nejdejo se lidje pa puno jih je v prlekiji ki bi hmrli na ribah pa makar je krap!

Dejan torek, 29. april 2008 ob 00:24

Gdo pa de ti toto starino žveka Hihihi Pa eni ribiči so tak, ka ribijo samo za užitek. Zgrobi ribo, se z jo slika, či je kakša večja pa jo nazej spisti. Lehko je meja tüdi samo ovo dnevno korto, ka te potli moreš polačti teko, keko kil si zgraba. Pa je preveč blo Nasmeh Ka pa bi zej negi nekoga iska, keri de mo toto ribo poja, hehe. Pa nekej dobre tote veke ribe neso. Bojše so mejše.

MHA torek, 29. april 2008 ob 00:41

Viš ka je tota riba že provi oltejmer, keri pa de te to já? Hihihi Res pa je ka bi s toto ribo lehko celo družino Strojan nahronja.Na zadnje urejal: MHA, dne: ponedeljek, 28. april 2008 ob 23:49

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.