MHA sreda, 16. april 2008 ob 19:37

To so mi stanovalci nad Mercatoron pravili, ka so mogli podpisati soglasje, pa po gredah je že z plastiko znakoličeno neke.

Dejan petek, 18. april 2008 ob 01:59

Ja nimaš ke, Lotmerk se razvija, na veko se povle na fseh kuncih. Teko se je pret ne 15 let delalo, keko se zej v enen leti. Pa še tisti športni center tan pri Partizani bodo venda zej maja delali.

Ovo o futuristični 40-nadstropni stolpnici pa so še samo govorice, nič potrjeno Haha

MHA ponedeljek, 5. maj 2008 ob 21:38

Gnes sen vida v Bobjen ka tü pri mali postaji nega več tistega mosta kak je bija prek Ščovnice. Te pa mi je eden reka, ka do pre naredli novi most + obvoz, zavolo ovega mosta pri kini, ki do tan pre tüdi novega naredli Mislec

MILAN ponedeljek, 5. maj 2008 ob 22:10

Ploskač
kak kodi je da novi veter novi župan.

Zvončica ponedeljek, 5. maj 2008 ob 22:59

Pa de šla stora ograja k vragi....zaščitni znak totega mosta....

Makaveli ponedeljek, 5. maj 2008 ob 23:46

zake pa te most pri kini???
meni se zdi ka je ovi most pri tovarni mura bole potreben obnove...oziroma lehko bi kar obo obnovili!!!

pa te toti most ke so ga tan naredli prek štreke zej..toti de samo začasni ali de še vedno se lehko z avti prek vozilo ko de že most pri kini fertik??

MHA torek, 6. maj 2008 ob 15:16

Neven kak bo, morti do še toti novi most v Bobjen ponücali za kesnejšo obvoznico. Most pri kini, pa je že odspodi tak raspokani, taka lehko doš roko da kolomca notri v razpoko.

Zvončica sreda, 7. maj 2008 ob 00:40

Meni se vidi ka bi resen obo mosta trebalo zrihtati ka je nejč eden ne bija grajeni za toti silni promet....MHA ti pa me ne straši s totimi lükjami na mosti ka mi že folga gda se vsakši den mimo šoderjame vozin pa polek silnih planin šodra tuhtan kak je že venda vse pod cesto lükjavo....Žalosten

Zvončica sobota, 10. maj 2008 ob 01:25

Če keri ve kak je z vračilon penez ke smo prepločali za telefon? Odločbo o višini izplačila man že dvo mesca duma, penez pa še nigi (KS Ljutomer)....

MHA ponedeljek, 30. junij 2008 ob 23:19



Ke je s toto ðunglo? Mislec De zrihta što toto ograjo? Do polovice je ograja zrihtana, scoj pa te takši falat ðungle, pa nišče neče to zrezati, ka bi te nekak normalno vün vidlo. Slikano pri gimnaziji prek petrola. Slikam

Jernej ponedeljek, 30. junij 2008 ob 23:59

..ja viditi ka je hisnik na dopusti! Očolar

Dejan torek, 1. julij 2008 ob 00:00

Ja do meje so si ovi porezali, dale pa nej tisti, ki ma to prek Hihihi To so te venda ovi kej s telovadnico oprovlajo.

MHA torek, 1. julij 2008 ob 00:06

Sej glih do tistega zida je zrezano, do kot je zid gimnazije, kak pa se začne zid telovadnice, od tan dale pa je ðungla.

Dejan torek, 1. julij 2008 ob 00:11

Vidin ja, sej zato glih. Pa tote zgroje še je letos bogme nišče ne reza (al pa že loni ne), vepa je 2 metra visoka Hahaha

MHA torek, 1. julij 2008 ob 17:46

Od ke je ša Vrhar v penzijo, tak je s totega grmovja ðungla grotala.Mislec Či pa je nekda celi falat ograje zrihtani bija.

MHA torek, 1. julij 2008 ob 18:08

MHA je napisal/a:
Gnes sen vida v Bobjen ka tü pri mali postaji nega več tistega mosta kak je bija prek Ščovnice. Te pa mi je eden reka, ka do pre naredli novi most + obvoz, zavolo ovega mosta pri kini, ki do tan pre tüdi novega naredli Mislec

Toti most v Bobjen je že skoron fertik, san asfalt še fali pa je že lehko otvoritef.

Dejan sreda, 2. julij 2008 ob 00:14

Mostek Nasmeh

MHA petek, 11. julij 2008 ob 19:21

Protihrupno železniško ograjo, še zej delajo tü pri gimnaziji, pa tisti prehod pri gimnaziji so doj zaprli takak so ovega na Soboški cesti.

Makaveli petek, 11. julij 2008 ob 19:25

ki de te zej promet ša prek totega mosta.mislin ki de se vun prišlo???

MHA petek, 11. julij 2008 ob 19:43

Ka ti ja ven, ke so ovi mislili s totin moston Mislec Ka bi kakšen reden promet ša čez toti most dvomin, da je most nekšo voski. Vendar so toti most zavolo tega naredli, ki so ukinili tisti prehod čez železniško progo pri gimnaziji.

Tüdi ne ven, či do resen tisti most podrli pri kini.Niman pojma



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.