Progress torek, 31. avgust 2010 ob 18:43

Keko mi je poznano je župan prepoveda oddajo po treh koteh in to na hitrem kak je župan grota. Nihče se na to neje buna, vem pa zakej je to tak grötalo, le ne smem na glos povedate.

zobl torek, 31. avgust 2010 ob 20:00

Progress je napisal/a:
Keko mi je poznano je župan prepoveda oddajo po treh koteh in to na hitrem kak je župan grota. Nihče se na to neje buna, vem pa zakej je to tak grötalo, le ne smem na glos povedate.


Zakoj pa bi župan prepovedova oddajo kera je na privatnen radiji šla ?
Opet nekše insinuacije tu se ideš, te povi na glos al pa ne guči nekaj v prozno.

Jernej nedelja, 24. oktober 2010 ob 21:29

Progress je napisal/a:
Keko mi je poznano je župan prepoveda oddajo po treh koteh in to na hitrem kak je župan grota. Nihče se na to neje buna, vem pa zakej je to tak grötalo, le ne smem na glos povedate.

...ka zdaj? De zdaj oddaja"po treh koteh" nazaj prišla po rezultati volitve 2010 za županjo/župana občine Ljutomer? Mislec

Zvončica ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 22:58

Progress te pa potihen povej....ve pa je vseeno...imena vün spüsti pa ti nihče nemre nič Nasmeh

prleška puca torek, 26. oktober 2010 ob 01:15

nesen glih nejvečji radio maxi fan ker mi reklame idejo na živce, samo po treh koteh pa zna zanimiv bitiNasmeh tak ka kakšen come back bi bija dobrodošel Nasmeh

Pero Detlic torek, 26. oktober 2010 ob 01:18

Progress je napisal/a:
Keko mi je poznano je župan prepoveda oddajo po treh koteh in to na hitrem kak je župan grota. Nihče se na to neje buna, vem pa zakej je to tak grötalo, le ne smem na glos povedate.

Progres..takak so ti že drügi rekli: zej je te provi čas, ak poveč. kak je bilo, pa či še bode oddaja dale .... no z besedoj na svetlo ....

Legionar torek, 26. oktober 2010 ob 06:01

Pero Detlic je napisal/a:
Progress je napisal/a:
Keko mi je poznano je župan prepoveda oddajo po treh koteh in to na hitrem kak je župan grota. Nihče se na to neje buna, vem pa zakej je to tak grötalo, le ne smem na glos povedate.

Progres..takak so ti že drügi rekli: zej je te provi čas, ak poveč. kak je bilo, pa či še bode oddaja dale .... no z besedoj na svetlo ....


Morti pa nima kej povedati. Hihihi

MILAN torek, 26. oktober 2010 ob 08:19

Mislec kak je bilo to de nejbol zn apovedati PEPEK

Pero Detlic torek, 26. oktober 2010 ob 10:21

MILAN je napisal/a:
Mislec kak je bilo to de nejbol zn apovedati PEPEK

Milan, pa misliš ka bi to un vüpa ??? Mislec Mislec Hahaha Hahaha Kul Kul

Pepek z brega torek, 26. oktober 2010 ob 10:38

Nasmeh Nasmeh Nasmeh
Jas sen okoli toga že napisa pa poveda keko sen namena....

Legionar torek, 26. oktober 2010 ob 12:27

zobl je napisal/a:
Progress je napisal/a:
Keko mi je poznano je župan prepoveda oddajo po treh koteh in to na hitrem kak je župan grota. Nihče se na to neje buna, vem pa zakej je to tak grötalo, le ne smem na glos povedate.


Zakoj pa bi župan prepovedova oddajo kera je na privatnen radiji šla ?
Opet nekše insinuacije tu se ideš, te povi na glos al pa ne guči nekaj v prozno.


Nekej je zej meni ne tü preveč jasno: v predvolilnen časi so se tü gori s strani enih forumošov večkrot pojavile obtožbe, ka radio Maxi za Jüršo dela propagando, pa ka je Jürši naklonjeni pa podobno. Po drügi stroni pa gučijo, ka je Jürša 'prepoveda' oddajo o keri gre guč. Zej mi tü nekej ne gre v račün...Jürša bi nej oddajo prepoveda (čiglih ne ven kak lehko to en župan naredi), pa drügi stroni pa ga radio Maxi klüb temi goreče podpira??? Ne ven no, meni to nekak po vsej logiki ne gre preveč vküp. Mislec So tisti keri gučijo ka je župan to prepoveda, ziher ka je tak? Nebi reka, či to naredi en Kim v Severni Koreji, tan je to možno. Bole malo verjetno pa je, ka bi takšo moč meja en Franček v enen Lotmerki. Hihihi

optix torek, 26. oktober 2010 ob 12:38

Ehja, pa ki bo en župan urejal radijsko shemo ene neodvisne in privatne radijske postaje kot je Radio Maxi ?

V to ne verjamem.
Ce malo boljse opazis, v logo-ju od Radija Maxi vec nimas spodaj "Prleški val", in ker imajo kar veliko slisnost + Radio Radio iz slovenske bistrice, je v lasti Radija Maxi , prenaša v vecernjih urah od 19h - 6h program Maxija, zato je verjetno normalno da so umaknili prleško oddajo "tri kote" iz etera.

Pero Detlic torek, 26. oktober 2010 ob 14:05

optix je napisal/a:
Ehja, pa ki bo en župan urejal radijsko shemo ene neodvisne in privatne radijske postaje kot je Radio Maxi ?

V to ne verjamem.
Ce malo boljse opazis, v logo-ju od Radija Maxi vec nimas spodaj "Prleški val", in ker imajo kar veliko slisnost + Radio Radio iz slovenske bistrice, je v lasti Radija Maxi , prenaša v vecernjih urah od 19h - 6h program Maxija, zato je verjetno normalno da so umaknili prleško oddajo "tri kote" iz etera.


he he he.. jaz bon samo tak reka: küja , ki zmagüvle, venda ne zamejaš..ale ???

sicer pa je glede zgorjega texta delno neke resen... neke samo.. ..



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.