MILAN četrtek, 10. november 2011 ob 17:48

Mislec morti do dali v toti plot kakšo kozo ka de poposla lepo trovo pa nede trebalo kositi Mislec

Dejan četrtek, 10. november 2011 ob 18:05

Pa keko sen jas to gnes vida, do brž res brejde Hihihi Mo počakali, ka na občini povejo kak pa kej.

MHA četrtek, 10. november 2011 ob 19:50

Gnes sen se skozi ela, pa je res neke otspodi znaftikano.

TUNČEK četrtek, 10. november 2011 ob 19:55

Joj, keko možnosti ! To je resen fajn, se si človik op toten križišči sprosti domišljijo. Hahaha

MHA četrtek, 10. november 2011 ob 19:59

San či do gorice, te tista lüč f sredini nikak ne paše, tan bi te mogla biti soha za klopotec.

prlek1825 petek, 11. november 2011 ob 06:33

Keko sem jaz vidjo sem tudi brž vidjo ke do bredjde. Glede liči pa klopotca pa bom reko tak..nepret so vsi bili za to ke bi ble brejde v krožišči, zej so brejde naredli, zej pa te fali klopotec….nikdor se nede nič tak naredlo ke bi blo vsem prav to je blo pa bo

TUNČEK petek, 11. november 2011 ob 19:48

MHA, če de klopotec, te tüdi morejo biti brajde ali pa male gorice !
Vuuhuu Hahaha

MHA petek, 11. november 2011 ob 20:40

Ja či pa pre bodo gorice.

Dejan petek, 6. januar 2012 ob 20:14

Nešče je kresna f toti kandelaber f krožišči Hihihi

MHA petek, 6. januar 2012 ob 20:18

Tota lüč že neke cejta tak visi, pa še jo ze nišče ne poprava.

pravični petek, 6. januar 2012 ob 20:55

Približno kak teden tak visi.

Bilo je kakšnih dva dni pred starim letom. Mislec

Če bi jo že popravili v enem tednu, bi pa res bilo to za Guinnessovo knjigo. Jaaa

To v Slovenistanu enostavno ni mogoče. Hihihi

Nekdo je bil " prepočasen ", ker so se lepo videle špure, ko ga je v krožišču neslo ven. Jaaa

Ko sem to videl sem si mislil, kaj bi bilo, če kdaj kakšnega bedaka odnese ven in pristane na terasi bifeja, ko so tam ljudje. Mislec Mislec

Linčati bi ga bilo treba! Hamer Vrag


TUNČEK sobota, 7. januar 2012 ob 09:50

Zadeja je lüč in preprosto kidna. Popravilo pa pločajo davkoplačevalci. Praf po naše. Policija pa nič. Vuuhuu

Progress nedelja, 8. januar 2012 ob 10:02

To je mogla biti hitrost. Sicer si mislim celo kdo bi to lehko nareda.

MHA nedelja, 8. januar 2012 ob 12:25

TUNČEK je napisal/a:
Zadeja je lüč in preprosto kidna. Popravilo pa pločajo davkoplačevalci. Praf po naše. Policija pa nič. Vuuhuu


To bi moglo tak biti, ka keri zavolo malomarnosti (alkohol, preveka hitrost) podere, spotere ali poškodüvle znake in ostalo infrastrukturo bi moga kriti stroške popravila, nove postavitve.

iTux nedelja, 8. januar 2012 ob 14:28

MHA je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Zadeja je lüč in preprosto kidna. Popravilo pa pločajo davkoplačevalci. Praf po naše. Policija pa nič. Vuuhuu


To bi moglo tak biti, ka keri zavolo malomarnosti (alkohol, preveka hitrost) podere, spotere ali poškodüvle znake in ostalo infrastrukturo bi moga kriti stroške popravila, nove postavitve.


sej krije prek zavarovalnice, potle pa ga sterja Nasmeh. Tü se zaj coka na nekoga ki de spikira se enkrat f toti kandelaber ka se mu de obesilo gor popravilo, zgleja ka obcina spara. Namesto ka zamejajo se pac coka.

MHA nedelja, 8. januar 2012 ob 14:57

Isto je blo pri Spari, ko je voznica s ceste zapelala v lüč notri. Tak dugo je tista lüč pošrek stola, dočik se ne do kunca prekopicnila. Pa mislin, ka so jo san odstranili, nove pa ne postavili.

Jernej sreda, 2. januar 2013 ob 21:02

Mislec ....no tü pa je eden mejo silo!



Dejan četrtek, 3. januar 2013 ob 18:57

Toti je bližnico vzeja al pa ga je plakat motja Hihihi

MHA ponedeljek, 7. januar 2013 ob 22:49

Heh, kdej je to blo? Hihihi To je že 2. šofer ki je povoza toto krožišče Nasmeh

Progress torek, 8. januar 2013 ob 02:31

Kaj še le bo ob približajočem se pustnem času...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.