prlek1825 torek, 2. september 2008 ob 21:21

problem je v tem ke gda sem delo za avto, pa pri gasilcih je čista isto vse! pa sem mejo za gasilce na igi, pa v ormoži, ki je drugo osebje predovlejo pa vse po čist istem kopiti!! jaz ne rečem ke je to brezveze, samo bi mogli to razlagi vse bol na lehek način ke bi blo to liden bol razumlivo! sej tisti trenutek kda se tam vičiš veš vse, samo je problem v tem ke prehitro pozobiš!

problem je v tem ke čejo povedati liden preveč še drugih stvari ki so ne tak pomembne na pomembnih pa nega več cejta za poudarek!

MHA torek, 2. september 2008 ob 21:37

Za to pa bi trebalo na fsake por let obnovlati tečaje, za fol peneze, ne pa ti nešče na cesti leži ali pa je prometna, pa nejč nišče ne vüple scoj stopiti, ne pa ka bi še ke nareda. Edino bor teko so še dobri pa pozovejo na 112 reševalce.

prlek1825 torek, 2. september 2008 ob 22:21

ja rečem ke bi toti tečeji mogli biti obvezni pa za badav!
pa je ziher to rešitev ne pa toti novi zakon! nejleži je kaserati ke pa bi kej naredli za ke bi blo bojše pa ne!

Jernej torek, 16. september 2008 ob 20:24

Prvo man eno pitanje se obstaja sploh kaj Sloveniji
ka je "Za badav, zastojn, za šenki"?

Vecina ci je hüdo prometna se samo stavijo ka gledajo.
Drügi se bojijo, nemajo casa, jih ne zanima itd.

Mislim ka je to ena tocka recimo ka je to hitro napredovanje in blizanje
Slovenskoga naroda "naprednih drzavama" prnesla.

Mentaliteta nasega naroda se spremenüvle!

MHA sreda, 17. september 2008 ob 10:03

Jernej je napisal/a:


Vecina ci je hüdo prometna se samo stavijo ka gledajo.
Drügi se bojijo, nemajo casa, jih ne zanima itd.


Či ne pomogaš ponesrečencom, te lehko policija kazni, či pa zdravstveni delavec nede pomoga, pa mo kazensko odgovorjali. San sen še ne vida ka bi koga policija kaznila. Zadosta je že, či se san stoviš pa pozoveš reševalce, že s ten si dosta nareda.

prlek1825 sreda, 17. september 2008 ob 20:49

jaz vam povem tak pelo sem se enkrat čez zamušane z mopedom pa je ležo en človik kre ceste malo starjši! pa normalno avti so se mimo vozli jaz pa sem se strašjo zasmiljo se mi je pa sem stavjo! nakar sem ogotovjo ke je pijan tak! te sem ga malo zvleko z ceste pa hvala bogi je prišla ena ženska sosida ke ga je dale odvlekla!
in zej se nej pitamo kda je potrebno stavti pa gda ne!v glavnem je to fejst nerodna situacija ki je včosih resen fejst nujno ke človeki pomogaš!

kobreti četrtek, 18. september 2008 ob 10:08

Zaj pa mi te rečte kak do te lehko v Križevcih naredli krožišče? Pa te do še pa morali meti referendum o preimenovanju mesta Križevci v nekaj drugega, npr. Kroževci,Rondojevci ali morti Nekriževci..Haha

MHA ponedeljek, 6. oktober 2008 ob 17:50

F Križofcih pa so že začeli kopati. Ke se te skos sprovijo na zimo neke delat? Hjooj

Dejan ponedeljek, 6. oktober 2008 ob 18:28

Morejo zej v mrzlen asfalt položiti, ka do potli na spomlod opet delo meli, gda de ga trebalo mejovati.

MHA ponedeljek, 6. oktober 2008 ob 19:15

Dejan je napisal/a:
Morejo zej v mrzlen asfalt položiti, ka do potli na spomlod opet delo meli, gda de ga trebalo mejovati.

Či tisto več ne pali, ko nešče lopato pod zemlo pozobi? Hjooj

Zvončica torek, 7. oktober 2008 ob 00:33

To mojo kolobarjenje z fintami za rovaje .....

MHA sreda, 15. oktober 2008 ob 10:21

Ovi v Križofcih pa so redno že raskopali, ne ven ke se prinas čoka. Mislec

Jernej sreda, 15. oktober 2008 ob 19:47

kobreti je napisal/a:
Zaj pa mi te rečte kak do te lehko v Križevcih naredli krožišče? Pa te do še pa morali meti referendum o preimenovanju mesta Križevci v nekaj drugega, npr. Kroževci,Rondojevci ali morti Nekriževci..Haha

Naja Avstrijci so negda pravli za Križevci pri Ljutomeru, Kreuzdorf in der Steiermark.
Samo te do mogli po noven praviti Kreisdorf in der (Unter-) Steiermark.

(Kreisverkehr = krožišče ali pa rondo)

Zvončica četrtek, 16. oktober 2008 ob 01:49

Navodni lidje v gužvi ponavodi fčistark spontano odreagiramo....pa ponavodi pride vün vseeno nekaj od tečajov ka ponücaš...si mislin bor.

MHA ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 21:43

Gnes pa sen se že pela po novi obvozni cesti.

Jernej nedelja, 26. oktober 2008 ob 13:32

Kak je zdaj stanje Krizevci, se majo rondo Vprašaj

MHA nedelja, 26. oktober 2008 ob 21:35

Ne, obvoz so san tak naredli kak da bi veleslalom voza. Hjooj

Jernej nedelja, 26. oktober 2008 ob 22:34

Hihihi aha te je po nemsken "Slalomdorf" Hehe ...zajebancija Haha

Jernej sobota, 27. december 2008 ob 19:48

Vprašaj ..da do pa zdaj krožnega kunčali Krizevci ???

MHA petek, 27. marec 2009 ob 15:15

MHA je napisal/a:
Ovi v Križofcih pa so redno že raskopali, ne ven ke se prinas čoka. Mislec

No, ze pa do te v Lotmerki tüdi začeli delati krožišče. Že so znakoličili pa fse dreve podrli.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.