Dejan četrtek, 10. avgust 2006 ob 16:39

Ja ka de počaka do drügega leta. Morti pa de te le 5. oddelek.

bzzz nedelja, 20. avgust 2006 ob 13:05

kej pa zej menite o ten ka so notri tisti trije..ki majo grozne točke. 68, 65, 61 !!! vuni so pa ostali mnogi drugi še z 69, 68 in tak napre! ampak, toti trije lidje so notri prišli po vezah! se van zdi to pravično??? gelde na to za kakšno elitno šolo se ma lotmerška gimnazija, te pa se take grejo.. Žalosten Haa

Dejan nedelja, 20. avgust 2006 ob 22:25

Ne ven zake fsi mislite ka je lotmerška gimnazija neven kakša elita...Vprašaj
To pa tak pač je fseposodik ka tisti gi ma veze pride kon če. Neje pravično al tak je. morti boš ti tüdi gda slüžbo dobila (dobja) prek vez pa de te fse vredi Nasmeh

Pepek z brega ponedeljek, 21. avgust 2006 ob 11:56

Provijo, ka či moš vrago za strica, še lehko f pekel prideš.

Se pa strinjan s toboj, ka je to ne pošteno in si takših riči ena gimnazija, ki se lehko pohvoli z takšimi uspehi, nebi smela privoščiti.

Me pa fest zanimle, keri so te toti trije junaki, ki so na zodja vrota notri prišli. Bi bilo zanimivo znati, kakše veze so ponücali.

bzzz ponedeljek, 21. avgust 2006 ob 23:01

glej! če so nekše zakone in pravila postavili za sprejemanje lidi v določeno šolo, je verjetno (vsej meni) nerazumljivo ka de zej nešče notri priša po vezah. če mi ti o službi gučiš, je drugo, tan nega določenih pravil, nesmiš biti lenuh, pa za delo moreš biti te pa je!
tu pa je zej tak..notri bi nej bili, (no, gnes se je nekak ravnatel totemu vprašanji proba izogniti, in reka da se še nej nebi nič znalo) sin od profesorce na gim in še dve diklini iz lotmerka! notri bi toti trije nej prišli tak, ker so starši hodili v lj do ministra. za tistega sina pa je tak znano če mu mama dela tam, ne!
samo, meni pa gre na bruhanje, ko nejpred to ka se majo za tako dobro šolo, potem to ka če so pravila, zakaj se jih ne držijo???

Dejan ponedeljek, 21. avgust 2006 ob 23:11

Ja to je res. Sej so pravili, kda se je šlo za toti 5. oddelek, ka so pravila že dosti pret postavili pa ka so fsi znali kak pa kej, zej na kunci pa oni po vezah nekše tri notri spistijo, ki nimajo totih pogojof... Tak ka so sami sebe okoli prnesli.
Treba te zej okoli tega vreti pa sitnariti pa malo to spraviti nekan v medije ka de se malo o ten gučalo. Pa de se šola zbola ka nede na slab glos prišla. Samo vprašanje, keko se s ten do dosečti...

bzzz ponedeljek, 21. avgust 2006 ob 23:18

aha, veš..sej poznan eno, ki je prva vun letela z 69 pikami po rang lestvici. in zej jena mama provi ka če nede sprejeta ka de zahtevala preiskavo, ne..sicer pa mamo mi vpogled kdo je vse sprejeti in s keko točkami. samo problem je pa zei to..ka je tudi gnes ravnatel reka ka sta dvo takša ki sta prva vun letela, in ka do toti2 ziher sprejeli. zej pa provijo ka še je plac samo v evropsken. ove pa so zapunili z ovimi tremi, pa trije so tudi padnili..in je to to..
taka..kakšna župa de še s tega grotala..newen
sicer pa pravico se mamo pritožiti, samo te v lotmerki več nimamo šanse tote gimnazije nareti!!

Dejan torek, 22. avgust 2006 ob 00:08

Ja, si predstovlan kak bi blo pri tisti profesorci, dere jenega sina ne bi sprejeli Klicaj

Pepek z brega torek, 22. avgust 2006 ob 14:42

Je na fsezodjo fčistar fseeno, či še mo kakšo šanso narediti gimnazijo, da brez pritožbe tak nede notri prišla. Jas bi iz principa zahteva preiskavo, samo ka bi javnost vidla, kakše igrice se grejo in što fse se fcoj meša. Ven se te potlan tak lehko fpiše na kakšo drügo šolo.

bzzz torek, 22. avgust 2006 ob 15:51

zej pa še je sranje to, ka de še ravnatel po svoji izbiri pet lidi notri sprava. ker ko je blo v cejtnigah tisto ka do še jih osen sprejeli, ne.. od tega bi pre nej trije padnili, dvo sta ovi2 ki jima je pret pol točke falilo, in ki bodo ji2 te zej pre tak sprejeli..te pa še trije ostonejo! samo za evropskega te.. te pa če ravnatel po svoji izbiri..te pa smo tak lehko samo tiho!!!Haa

Zvončica torek, 22. avgust 2006 ob 23:42

S totega šmorna se več nič ne razminKhmm Kak je te zaj?Keko dejih moglo ostati vüni z dosti točkami?(vrag pa tote točke keri bog si jih je zmisla)....
Ka pa se pritožbe tiče tak nebi bila rešena še pet letZid zato je najbojše spraviti podatke v medije (lehko anonimko)na kakši Pop TV ali pa v Slovenske novice ke strašno rade vse objavijo.....do že novinari to raziskali pa malo popoprali.Jezik

Dejan sreda, 23. avgust 2006 ob 00:42

Ja ne ven zake so te sploh meli nekše pogoje pa točke pa sen pa to, či do te zej na kunci nekej po svoje sküp zbobnali. V medije s ten, nej se ve!

bzzz sreda, 23. avgust 2006 ob 23:51

ojoooj..meni se že trga od tote gimnazije! 28 lidi je ostalo vuni, komot bi še bija en razred..kooomot!!!! pa ga zver neje da, niti občina..tote vodomete pa vse drugo pa komot delajo, ne..lehko bi nan zei bor za prevoz kej dali..če pa se je župan tak borija ka je tudi on son hoda k zveri pa mu dve pismi napisa, zej pa je son nič ne nareda! življenje je kruto..meni še skos na kozlaje gre..samo, če se negi nekši pogoji postovijo pa neke..te pa več resen newen po čen se to uni grejo! Haa

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 13:29

Toti minister za šolstvo "Lepotica in Zver" pa je doj zanič, čin pret ga treba likviderati Stisk

Zvončica petek, 25. avgust 2006 ob 21:46

Ja se pe glih zato neso odprli oddelka ka so drüge gimnazije v regiji še s prostimi mesti....eden na novo odprt oddelek potegne za soboj veka finančna sredstva, Zverina pa špara(tan ke ni treba)....zaj bi bilo edino cedilo za vpis v lotmerško ka si npr.lotmeržanar oz. Prlek...pa te vsi ostali...te bi vidli kak bi se držova fčasik zgibalaHaa Vuuhuu
Zveri pa glih tak paše toti resor kak Ruplusi zunanjiDol Slabo

MHA sobota, 26. avgust 2006 ob 10:09

Moglo bi tak biti, ka mojo domoči lidje prednost! Nepa je zej več prekmarcof na gimnaziji kak lotmeržanarof! Prekmarci se nej sprovijo v SobotoKlicaj

Dejan sobota, 26. avgust 2006 ob 22:33

Ja v Lotmerki je fseposodik tak, ka za mlode Prleke nigi nega placa...

bzzz nedelja, 27. avgust 2006 ob 21:09

jaaa, pa kurac je vseee!!! v lotmerk vsi rivlejo, ja..z vseh bregov..ma, v ms bi vsi toti prekmarci notri prišli te pa sen rinejo pa nega za nos placa..ovo kej pa ostone..tisti pa te itaq po vezah pridejo, ne..takak so zej..Žalosten

MHA nedelja, 27. avgust 2006 ob 23:02

Vepa provinKlicaj Sej pa mojo prekmarci gimnazijo v MS, pa bi nej tan ostali, ne pa v Lotmerk silijoZloba

Lilly ponedeljek, 28. avgust 2006 ob 12:08

To pa nimate praf. Ker tüdi vi bi se lehko vpisali kam drugam po SLO. Če ima bodoči dijak dovolj točk, lahko grem kamor če, pa če je to Lotmerk ali Portorož. Kriterij za vpis ni kraj prebivanja, pač pa ustrezno število točk. Te bi se tudi vi lahko "uštulili v MS", ki ima najbrž nižje število točk za vpis v to gimnazijo, in bi se tudi vi z manjšim številom točk vpisali v gim.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.