MILAN torek, 4. november 2008 ob 20:55

Ta tema obravnava prispevek Komedije polnijo dvorane

Alooo
čestitan tak kak je zaoisno v članki je resen.Srečko je človik keremi tota stvor leži pa naredi predstavo tak ka je zanimiva.Nasmijati se je veko bogostvo zato stalno žmetno čokan kej de novega.PRIPOROČA BI FSAKŠEMI KA SI GRE POGLEDNE KEJ ZNOJO NARETI NAŠI DOMOČI LIDJE. Dostikrot so dosti bojši kak pa tan negi prta Lublani
še enuk fse čestitke.

Veselko Veselko Veselko Veselko Veselko Veselko Veselko

Zvončica sreda, 5. november 2008 ob 00:35

Negda gda sen še špilala smo lotmerški nagrade dobivali tak kak gda kos grozdje zoble.....je blo fejn. Zabavali so se lidje v dvorani pa mi gda smo bili za odron pa na odri glihtak - da smo dostikrot kej zimprovizirali gda je keri tekst pozoba.....ali pa sploh pozoba gor priti....Res pa je ka nejbole komedije "grejo" da je resnega pa problemov v živleji zadosta.

Nela sreda, 5. november 2008 ob 12:53

Jaz sem tudi hodla rada komedije glejat, nekda smo celo z solo se sli. Meni je res blo fejn, pa res je da je dosta smeha, kej tudi treba biti. Hihihi Pa fejn je, da ko so komedije, je vedno puna dvorana lidi. To ja

Dejan sreda, 5. november 2008 ob 13:22

Ja resen so dobri. Jas tüdi gren večkrot na kakšo predstavo, vedno je fest fejn pa puno smeha, lüdi pa je vedno tak, ka je dvorana puna. Si zaslüžijo to. Na zodje sen gleja Denar z neba pa Volitve v našem bloku Gor Aplavz

MHA sreda, 5. november 2008 ob 15:24

Ten pa moga jas tüdi enkrat iti glejat, či fsi hodite. Mislec

Nela sreda, 5. november 2008 ob 16:25

Jaz se ne spotin kej je bija naslov, to kej smo z solo hodili, samo ven ka sem si mislila, mater po de brezveze, kon nas to silijo po, samo sem pa te potli bila pozitivno presenecena, pa se vidlo se mi je. Jaaa

Zvončica četrtek, 6. november 2008 ob 00:40

Ve venda redkokeri ki ggleja igro pomisli ka so na odri amaterski ljubiteli ke za vaje pa potli gostovanja reskirajo ogromno prostega cejta......za hvala lepa. Ali pa še to ne. Tak ka našin gledališčnikon kapo doj že zato ka vztrajajo. Negda smo v Lotmerki meli še odličen mešani pevski zbor....zej ga že leta in leta nega več kej se mi zdi prova sramota. Edino pleh muzika pa mo "korenine"....toti pa so specialkaAplavz Aplavz Aplavz

MHA četrtek, 6. november 2008 ob 12:27

Pleh muzika pa je itaki zakon Aplavz Respekt To ja

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.