MILAN sobota, 22. november 2008 ob 09:14

Ta tema obravnava prispevek V Ljutomeru razstavlja Martina Bohar

Haha Vuuhuu
ja pa nan je pripravja g Pavličič lep sprejem.
Odprli smo ADVENTNO razstavo in vse grafike so se mogle prekriti verjetno zato ka nemajo forme ali so tak grde ali pa je naša razstava nevredna galerije. Idijot nan je reka ka smo prejšnja leta vrtali pa zabijali po mizah pa packali po slikah zato nismo smeli vzeti miz ki so za razsatve namenjene v galeriji. Ne samo da je izničil delo slikarke tudi skrbno delo pridnih rok je označil za nevredno.SARMOTA DA LAHKO POKLICANI IN DOBRO PLAČANI BIROKRAT KI UPRAVLJA Z GALERIJO KI JE LAST OBČANOV SRAMOTI VSE.
Vem da je poklican,lep in vseved. Priporočam da od sedaj naprej stoji sam sredi galerije saj bomo tako imeli Ljutomerčani ponosnega konja sredi galerije.

Dejan sobota, 22. november 2008 ob 11:25

Hehe, Milan. Ka pa se te to dogaja v toti galeriji. Jas sen sicer Srečka spozna pred kakšnin mescon, tak ka še nemren povedati svojega mnenja, bode pa venda drgači čez kakši teden ali dvo Hihihi

MILAN sobota, 22. november 2008 ob 12:05

Hjooj
poznan tvoje sposobnosti pa ven ka boš hitro preštima,odvisno od posla kerega boš meja z jin.

Zvončica nedelja, 23. november 2008 ob 01:29

Eh, Milan toti tip je tak hohštaplerski malomeščanski nadüteš ka mu pora nega.....sen mela priliko porkrot opazüvati jegovo obnošaje do lidi za kere misli ka so meje šolani od jega..... Misli si ka je edini pameten v celi Prlekiji ostali pa so vsi butli. TÜdi jaz se pitan ka se toti samo muva iz enega stola na drügega - pa mislin ka bi galerijo moga voditi itak nehče ke se v tote posle razmi - umetnostni zgodovinar. Tak kak je Ratiznojnik.

MILAN nedelja, 23. november 2008 ob 08:50

Hjooj če moš zadosti pokvarjeni želodec pa zadosti veko rit
si lehko fse pa fsen sereš po glovi.
SOM -EDINI - NEJLEPŠI-PA NEJBOL PAMETEN.

martina sreda, 3. december 2008 ob 17:09

Kar se mojih grafik tiče, formo vsekakor imajo, po mojem skromnem mnenju pa se glodavčki tudi k adventu prav lepo podajo. Lp,
Martina

MILAN sreda, 3. december 2008 ob 18:12

Hjooj vesel sem če so grafike vaše Martina
žalosten pa zaradi tega ker so bile očem skrite
in ja zato kriv g.Pavličič
takšen odnos pa aroganca pa je daleč od dobrega
okusa in meji na norost.
Gotovo bi bile velika popestritev in bi se padale naši
razstavi.
Lep pozdrav z naše strani in vabim vas da si ogledate
starn www.kunstni-prleki.si
in poveste vaše mnenje.
lp MilanNa zadnje urejal: MILAN, dne: sreda, 3. december 2008 ob 17:13

Dejan sreda, 3. december 2008 ob 19:58

Keko pa je sploh tota galerija v Lotmerki aktualna? Keko se te lüdi obrne na takših in drgačnih razstavah? Treba ke pločati za ogled totih razstav ali kuča časti? Nasmeh

MHA petek, 5. december 2008 ob 11:58

To mene tüdi zanima, pa lehko bi malo bol reklamo meli zato, nepa san malo vekši krok po Lotmerki.

Zvončica sobota, 6. december 2008 ob 02:08

Galerija je po mojem na totalno zgrešenen placi (odročno, lidje v kino že 20 let več tak ne hodijo kak negda) v toten prizidanen placi brez forme pa farb....te pa še takša pojava zej to vodi....ka te te resen more vse miniti. Galerija bi mogla biti negi v mestni hiši....pa pošteno povedano sen do zej bila na venda eno 5 razstavah.....v lotmeršken muzeji pa 2x (pa še to v OŠ).....pa tak je venda večina........to oboje bi moglo biti na küpi z "živimi" dogodki....ka bi se umetnost pa zgodovina samo prepletali pa pretakali ena v drügo....zej pa sta to dvo objekta ke slÜžita več ali meje samo sebi (pa zaposlenin) ne pa liden....ki nan kulturnega dogajanja vsekakor mejnka....

MILAN sobota, 6. december 2008 ob 09:28

Hjooj galerija more biti krej od navodnih lidi ka tota drhol ne sili notri
to so objekti za kulturne pa višje sloje,zato pa toga mi ne razmimo.

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 18:44

toti pavličič je takši kreten? meni toti tip gre na živce takak malokeri. res zgleja kak tipičen birokrat.misli ka je boga za jajca prija ali kej, či si na toten zavodi jajca hucka?Zverižjeni

Dejan torek, 9. december 2008 ob 22:38

Aha, te po ten taken za nos navodne smrtnike nega fstopa. Tak ka me te niti več ne zanima, či je zapstoj al za pločati Fseeno

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.