Makaveli torek, 9. december 2008 ob 14:19

tak po de novo leto...zanima me če kdo ve kej keko je občina letos dola vun oz. vložila v novo letno zabavo na trgi pa kdo de igra pa to?Nasmeh


pa če bote letos na trgi se pojavili al kak?ki zodje cejte je upadalo št. lidi ki so prišli na trg

MHA torek, 9. december 2008 ob 16:26

Tisti ke je son zaduženi za prireditve, tisti de nan zrihta. Plesalec

Dejan torek, 9. december 2008 ob 18:49

Tak bo, kak fsakšo leto. Letos de te na opet na trgi v toten šotori, kak še 2 mesca stoji na ploci Nasmeh Pa upam, ka mo meli malo vekši ognjemet, kak tisti prdec loni, ke je bija Prdec
Jas še ne ven, ge bon za novo leto. Po vsej verjetnosti bon duma te pa večer malo na ploc.

MHA torek, 9. december 2008 ob 19:32

Vendar de ogjemet isti prdec kak loni, letos so za ogjemet že skürili, za obletnico tabora. Jas pa tak delan za storo pa za novo leto Hjooj

Legionar torek, 9. december 2008 ob 21:32

Makaveli je napisal/a:
tak po de novo leto...zanima me če kdo ve kej keko je občina letos dola vun oz. vložila v novo letno zabavo na trgi pa kdo de igra pa to?Nasmeh


pa če bote letos na trgi se pojavili al kak?ki zodje cejte je upadalo št. lidi ki so prišli na trg
keko sen jaz šteja, de za novo leto špila ansambel Ekart. Se mi zdi, ka Jürša zodje cejte v Lotmerk več ne zno drugo kak vločiti tote oberkrejnere.Hudec Sej je vse dobro pa prav, samo na takše fešte hodijo večinoma bolj mlodi lidje, mlodi pa povečini poslušamo ali pa poslušajo še kakšno drügo muziko. Najboljše bi bilo privlečti koga, ki špila vsega po malen. Un pa samo nekše tote oberkrejnere, kak sen že reka. Taka mene nede letos tan.Jezik

Dejan torek, 9. december 2008 ob 22:14

Sej Jürša nima tü nič poleg. To ma LTO prek. Či pa je to res, kak si napisa, ka de Ekart špila, pa se te držijo istega recepta, kak so se ga pret drügi organizatori. Ka de za Martinovanje pa Novo leto isti program pa iste skupine... Hjooj

MHA torek, 9. december 2008 ob 22:42

Ja, ovi so nonstop Zečiča ali keri je že nonstop tü bija, zej pa mo te meli por let Ekarte pa Zetore HihihiFredy

Nela torek, 9. december 2008 ob 22:46

Eh ke koli bo, de brezveze. Haa

Dejan torek, 9. december 2008 ob 22:55

Eh ke te ne Nela. Fešta booooooooooooooo Hihihi Važno je, kak si som narediš te pa je že vredi.

Nela torek, 9. december 2008 ob 23:17

Tu sem se loni jaz tudi neke motala okoli, samo ne dugo, teko ka sma z Jernejon eno kuhano spilo. Bila pa je redna guzva, samo sto pa je spilo, pa se ne spotin. Heoa

Legionar sreda, 10. december 2008 ob 09:54

MHA je napisal/a:
Ja, ovi so nonstop Zečiča ali keri je že nonstop tü bija, zej pa mo te meli por let Ekarte pa Zetore HihihiFredyDobri bi bli kakši Posodi Mi Jürja, recimo.

stajerc13 sreda, 10. december 2008 ob 10:38

lujzek grjak bi najbolj vužga...
pa štrki bi tudi super bili...

Nela sreda, 10. december 2008 ob 12:00

Tote Posodi mi jürja sen jaz tudi ze predlogala. To ja Skoda res, da vec ne spilajo vkup.

MILAN sreda, 10. december 2008 ob 15:09

Žalosten letos de ful napeto tak so obečali na LTO

MHA sreda, 10. december 2008 ob 16:36

Legionar je napisal/a:
Dobri bi bli kakši Posodi Mi Jürja, recimo.

To ja Respekt

Makaveli sreda, 10. december 2008 ob 17:22

Dobri bi bli kakši Posodi Mi Jürja, recimo.


to bi blo še nejbojše!!

kak ste rekli, če do sami seljaki špilali ka nede neka bole razgibana muzika te de beee. ka na vsaki fešti neke poceni narodnjake vločijo, novo leto, kakšne vmesne zabave, martinovo itd. non stop

Dejan sreda, 10. december 2008 ob 17:47

Posodi mi Jürja več nega, tak ka nemrejo špilati. Moga bi biti nekši žurerski bend, ka špila veselo, hitro muziko, vači je žalost. Ka se še tan ob enih, dveh zaron zažura pa zdigne folk na noge. Či de tak kak na martinovanji, te tega ziher nede. Do lidje pred punočjo domu odišli Hihihi

MHA sreda, 10. december 2008 ob 18:24

Pa škoda ka jih več nega. Žalosten

MILAN sreda, 10. december 2008 ob 19:40

Hjooj špila de nekši bend neven točno keri samo ka pre zajebavno dobro češe
te pa sen reka ka bi mogli nareti tak kak so meli KMD te pa je Vršič gor skoča kej si meslin ka nemo meli nekše JUGO fešte.
Zej pa sen te ne stoprocenten če de resen joko dobro.Za koga špilajo de te moglo biti dobro.

Legionar sreda, 10. december 2008 ob 21:32

MILAN je napisal/a:
Hjooj špila de nekši bend neven točno keri samo ka pre zajebavno dobro češe
te pa sen reka ka bi mogli nareti tak kak so meli KMD te pa je Vršič gor skoča kej si meslin ka nemo meli nekše JUGO fešte.
Zej pa sen te ne stoprocenten če de resen joko dobro.Za koga špilajo de te moglo biti dobro.
Jugo fešte? Te pa se nej spoka k jodlaron v Avstijo ali pa na Gorenjsko. Jaz mislin ka jugo fešte še skoz nejbolj palijo!Punk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.