misekovi torek, 23. december 2008 ob 13:23

Ta tema obravnava prispevek Pomurski vitezi vina v Radomerju

Čestitam ob pridobitvi za Prlekijo upam pa da naši vitezi vejo da pomurskega vinorodnega okoliša ni

MILAN torek, 23. december 2008 ob 17:06

Spim ven pa so ne znali ka bodo povetani zato so dali takšo ime

Dejan torek, 23. december 2008 ob 23:32

Vse ke ma ime pomursko, je čüdno pa umetno. Toti Avgust Bobnjar pa mi je glih sliko tornada "fkra", pa jo da v hrvaške cejtinge. Lopov en Hehe

misekovi sreda, 24. december 2008 ob 00:26

Ja to je res grdo nareda, pa še brez pitaja ne, drgači pa je fest pomembno za našo Prlekijo ka dobi čimveč priznonih poznavalcov vina keri bodo našemo vini leži vrnili slavo zato vas vse vobin na tečaj "sommelier ljubitelj" keri bode februara v Banovcih, vač bote zazvedili na http://www.sommelier.si/

stajerc13 sreda, 24. december 2008 ob 11:53

da bi se ti vse opravičja Dejan,te bi nekak leži to prenesa...
mišek ke ti si bija v Radomerji???če si kak je te to zglejalo?
treba se je boriti za naše vinogradnike vačik do nas hitro prepisala na jihovo stron,,,Jočeeem

Dejan sreda, 24. december 2008 ob 16:28

Sej se je opravičja, samo še se je poleg 5x hüje zlaga, kak sen potli ugotova. Samo se mi na srečo ne do ukvarjati s takšnimi lidmi pa zgüblati svojega dragocenega cejta Pomežik

Te je vinogradnik, ki ma svoj tol goric v Lotmerško-Ormoških goricah ali pa ge v okolici Ormoža lehko Pomurski vitez? Nasmeh Jaz bi reka ka ne, da to ne gre fküp. Pa s toto besedo pomurski bi lehko že enkrat kunčali, je čisto vredi oz. pravilno, či se loči na prleško pa prekmursko. Momo klube pa društva, ki so tak označena, pa je čist vredi Nasmeh Či pa se čejo združüvati pa se nej imenüvle Prleško-Prekmursko oz Prekmursko-Prleško Nasmeh Aplavz

Almanah sreda, 24. december 2008 ob 19:09

Hja Dejan , tu se strinjam s tebo, glede imena, samo kej če pa nas prekmurci nedo nič pitali, sami do si izglasuvali Pomurje, mi pa lehko samo be.

Škoda... je pa v toten primeri še bolj zakomplicirano, ker tak kak si že napisa, Ljutomersko-Ormoški vinorodni okoliš, spada pod vinorodno pokrajino Štajerska Slovenija, zej pa te po tu neke s pomurjon serjejo.....in to še naši lidje.

Vprašaj Vprašaj Ne ne ne Ne ne ne Jočeeem Jočeeem Klicaj Klicaj

Jernej sreda, 24. december 2008 ob 21:32

Dejan je napisal/a:
Sej se je opravičja, samo še se je poleg 5x hüje zlaga, kak sen potli ugotova. Samo se mi na srečo ne do ukvarjati s takšnimi lidmi pa zgüblati svojega dragocenega cejta Pomežik

Te je vinogradnik, ki ma svoj tol goric v Lotmerško-Ormoških goricah ali pa ge v okolici Ormoža lehko Pomurski vitez? Nasmeh Jaz bi reka ka ne, da to ne gre fküp. Pa s toto besedo pomurski bi lehko že enkrat kunčali, je čisto vredi oz. pravilno, či se loči na prleško pa prekmursko. Momo klube pa društva, ki so tak označena, pa je čist vredi Nasmeh Či pa se čejo združüvati pa se nej imenüvle Prleško-Prekmursko oz Prekmursko-Prleško Nasmeh Aplavz


..Ges ti dam prav! Tako

misekovi četrtek, 25. december 2008 ob 00:50

amen

MILAN četrtek, 25. december 2008 ob 15:31

Hjooj kaj nan pa morejo
dere je poleg por totih naših veljakof
te more biti fsakemi jasno ka so ne
naredli nič za naš kunec.To ka so v Radomerji
srečaje je mačkiji kašel.

MHA četrtek, 25. december 2008 ob 23:36

Dejan je napisal/a:
Vse ke ma ime pomursko, je čüdno pa umetno. Toti Avgust Bobnjar pa mi je glih sliko tornada "fkra", pa jo da v hrvaške cejtinge. Lopov en Hehe

Či ne drügo, so bor malo Prlekiji reklame naredli. Hihihi

Dejan četrtek, 25. december 2008 ob 23:54

Takših promotorov Prlekije ne nücamo. Pa neje pisalo nič za Prlekijo, ampak je bila "Pijavica nad Robadjem" Hehe Hjooj Mah püstmo zej tote nevološe.

Kak Pomurski vitezi pa bi mogli meti srečaje gi na čunih po Müri, kakši rafting Haha Či že kujof nimajo, pa nej čune zajahajo dol po Müri pa bodo provi POMURSKI vitezi Hahaha

MILAN petek, 26. december 2008 ob 08:57

Hjooj mi nemo nič spremenili uni pa so tak sami sebi namen pa nej bodo ven so sami izprašani pa puni znanja kak dr.. müH.

romanb torek, 30. december 2008 ob 00:59

glovno ka se radomerje omenja Kul

bor nekeHaha

MILAN torek, 30. december 2008 ob 09:19

Angel vse je bojše kak pa nič

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.