MHA sobota, 3. januar 2009 ob 03:36

Ta tema obravnava prispevek Foto: Preko 40.000 lučk v Juršincih

Račün za elektriko pa je tüdi vendar fejni.

Dejan sobota, 3. januar 2009 ob 13:11

Ja račün venda neje mali. Tote liči ponücajo 19 kW na vüro. Je pa to veselje pač, ki ga mojo s ten. Pa dobijo prostovolne prispevke, tak ka neke je Nasmeh

MHA nedelja, 4. januar 2009 ob 00:07

Jaaa pa še med pa pijačo odovlejo, te pa se jin vendar neke malo povrne. Toto kučo bi blo fejn z lüfta viditi.

Zvončica nedelja, 4. januar 2009 ob 00:42

No....pa je resen totalno kičasto nareto....samo takšo je novoletno stanje düše...pa če majo veselje s ten je te to glovno ne? So pa se znejšli to z odovajon domočih proizvodov....venda glih te elektriko pokrijejoHihihi

romanb nedelja, 4. januar 2009 ob 02:10

škoda ka nega snega. gda sen se jaz tan v službo voza, je bilo v snegi res super.Gor

MILAN nedelja, 4. januar 2009 ob 09:36

To ja dobro ka momo lidje vse forme veselja
to jin godi zato pa to delajo pa marsikerega razveselijo
sen vid oddajo iz amerike kej si tan fse zmišlovlejo
-smo pač lidje.......

Dejan nedelja, 4. januar 2009 ob 12:28

Ja eni majo s ten veselje. Pa to je fejn, ka je kej takšega tü pri nas, takša mala posebnost. Dere pa je fsakša drüga hiša takša, te pa je to več ne to.

MHA nedelja, 4. januar 2009 ob 16:53

V Hotizi mojo tüdi eni tak kučo okrašeno, v spomin na eno puco. Puca je vedno rada okrašüvala. Ko je šla dol z avtobusa, je šofer prehitro vrota zaprja, pa jo je sebo vleka pa povoza do smrti. In ze te vsakšo leto v spomin na jo celo kučo z ličmi okrasijo.

Zvončica nedelja, 4. januar 2009 ob 23:09

Lepo .

misekovi nedelja, 4. januar 2009 ob 23:47

Pa na Juršovki je tudi ena lepa hiša.

Dejan ponedeljek, 5. januar 2009 ob 17:03

MHA je napisal/a:
V Hotizi mojo tüdi eni tak kučo okrašeno, v spomin na eno puco. Puca je vedno rada okrašüvala. Ko je šla dol z avtobusa, je šofer prehitro vrota zaprja, pa jo je sebo vleka pa povoza do smrti. In ze te vsakšo leto v spomin na jo celo kučo z ličmi okrasijo.

Lepo. Vači pa žalostna zgodba Žalosten

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.