Jernej četrtek, 8. januar 2009 ob 15:18

Ta tema obravnava prispevek V Ljutomeru tudi učenje baleta

...Veselko huhu balet Lotmerki?...to san pa nej znao! NasmehNa zadnje urejal: Jernej, dne: četrtek, 8. januar 2009 ob 14:21

Nela četrtek, 8. januar 2009 ob 16:07

Sej to je fejn ka to momo, ka te deca lehko grejo keri mojo pac volo do tega. Nekda je se to blo samo v MB pa LJ, taka tisti keri so steli, so samo sanjali lehko o ten. Lehko bi malo vec reklame blo, ka mislim, da jih kar dosta neve, ka momo poucevanje baleta v Lotmerki. To ja

Dejan četrtek, 8. januar 2009 ob 16:51

To je fejn, ka se nekej takšega tüdi za deco nejde. V Lotmerki še je puno stvari, ki bi jih lehko za deco pa mladino naredli, ka bi se meli s čin ukvarjati.

Zvončica sobota, 10. januar 2009 ob 00:14

Reklame na plakatih je bilo resen premalo....ponudbe se deci v šoli dojo, te pa jih pol zgibi, frtol jih starši neprečitane vkrej vržejo....od totih kej preštejejo pa jih trifrtole nima teko penez ka bi lehko to deci pločali ka vse za živleje nücajo (pa še za to nega zadosti).....tak ka te lehko grejo tisti keri si lehko to privoščijo, morejo pa tisti ke mojo fejst ambiciozne starše.....Angel No, je pa ljudski glas nejbojša reklama za takše stvari.....iz leta v leto de dece ma vajah več....če do le penezi.

Nela sobota, 10. januar 2009 ob 00:34

Me zelo zanima, keko te kosta toti tecaj v enen leti.

MHA sobota, 10. januar 2009 ob 15:52

Mene pa balet nikdor ne zanima, pa še ponavodi smo v šoli šli glejat ali balet ali pa opero. Hjooj

Legionar sobota, 10. januar 2009 ob 20:12

Meni pa se zdi to zlo fajn. Vse kej je takšnega, deca nej hodijo, samo ka kakšnih drugih pizdarij ne delajo okrog. Pa tudi kultura je vredu stvor, jaz man takšne stvari zlo rad, glih v petek gren po dugen cejti v opero.Respekt

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.