Dejan torek, 1. avgust 2006 ob 11:33

Ta nit obravnava vsebino članka: Srednjeveška Negova

Ker sem komentarje ukinil, bo od sedaj naprej šlo vse preko foruma Pomežik

Dejan torek, 1. avgust 2006 ob 11:42

...

romes sobota, 23. junij 2007 ob 13:46

zakej se morejo tak dobro zamišlene prireditve, kak je npr. tota v negovi, zaklučiti z wernerom pa boštjanom konečnikom??? bog pomogej...

MHA sobota, 23. junij 2007 ob 14:27

Zato ki je wernerček "the best" Slabo Zid

Pepek z brega ponedeljek, 25. junij 2007 ob 23:15

Jas ga tüdi nejč na namolanega nebi šteja meti, samo se tü kej dosti ne do pomogati. Organizatori pač povobijo nekoga, za kerega račünijo, ka de privobja dosti lidi.

Za mene bi lehko zebrali še slapšo varijanto - povobili kakšega Hrvota, ka bi na naš račün fest mafna.

Dokič bode narod lezja na veselice na kerih bodo mu takši "UMETNIKI" toplo vodo f prohi odovali, bodo jih pač vobili pa plačivali. Jok Zid Jok Zid Slabo Slabo

Dejan torek, 26. junij 2007 ob 01:00

Ja ve, jas tüdi ne razmin tega, namesto ka bi dali super bende kak so Atomik Harmonik, Turbo Angels, ...


Zid Slabo Zid Slabo Zid

Zvončica sobota, 30. junij 2007 ob 00:27

Dejan...lepo te prosin ne guči ka so to kao bendi pa sploh ne ka so dobri.....no, za moške so vizualno resen dobri ka te sploh pozobite koga vraga se derejo...Bebast Slaka bi gor spravili....ali pa .....ve pa nemamo nič pametnega za "ljudske veselice"....Ubog Jok

Dejan sobota, 30. junij 2007 ob 00:30

Hehe, Zvončica. Ve pa venda ne misliš ka sen jas to resno misla? Vuuhuu
Tisti smeški odspodej Zid Slabo Zid Slabo Zid so bli namejeni omenjenin skupinan Aplavz
Tak slabo pa še mi tüdi al ne gre, ka bi to poslüša.

Zvončica nedelja, 1. julij 2007 ob 00:54

Sen si direktno oddehnilaHaha Haha Haha Ka se mi je vseeno malo čüdno vidlo ka bi ti bila takša muzika dobra.....

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.