Legionar četrtek, 5. februar 2009 ob 10:16

Ta tema obravnava prispevek Prlekija d.o.o.

No ja, najpred provijo ka nedo več vozili smeti (KSP), zej provijo ka jih bi...Samo mi je ne jasno, či bi nova firma nej odvožala odpadke, jim pa bi se te spločalo voziti jih v Püconce?Butl

tota četrtek, 5. februar 2009 ob 10:28

Zej, gi jin je vlada odobrila podražitev pobiraja smeti, zej si je KSP premisla, pa bi jih rad dale voza. Zato so preklicali odpoved. Polek tega do jih samo na 14 dni to vozili, taka do itaki na plusi. Keko sen čitala na neti, pa je toto zgübo, kej jo je KSP meja od te, kej se smeti f Püconce vozijo krila občina iz proračüna. Taka se tü nima KSP kej buniti kakše zgübe mo delajo smeti zaradi oddaljenosti novega smetišča.

MHA četrtek, 5. februar 2009 ob 11:34

Hja, KSP bi zej rad naze zloto jamo...

Legionar četrtek, 5. februar 2009 ob 12:09

Jaz bi da toti posel novemu podjetji pa koncesijo na recimo 10 let, brez možnosti prekinitve pogodbe.

tota četrtek, 5. februar 2009 ob 14:54

Legionar je napisal/a:
Jaz bi da toti posel novemu podjetji pa koncesijo na recimo 10 let, brez možnosti prekinitve pogodbe.

Jas se sicer f to teko ne zrazmin, mislin pa, ka je venda tak, ka či je občina firmo ustanovila glih za toti namen, te firma odpovedi nemre dati. Se de jo te vrag vzeja, či odpoved do. Tak si bor jas to razlogan...

MILAN četrtek, 5. februar 2009 ob 17:08

Kul MORTI PA JE TO MALO DRGAČIK
ka je tota firma bole v prvat rokah te
pa občina nema dosti kej za rečti.

tota četrtek, 5. februar 2009 ob 18:24

MILAN je napisal/a:
Kul MORTI PA JE TO MALO DRGAČIK
ka je tota firma bole v prvat rokah te
pa občina nema dosti kej za rečti.



Ja, nekak tak je pri toti firmi, ki to zej dela. Jas pa sen mislila na toto novo firmo, Prlekija d.o.o. Nesen glih odloka štela, samo mislin ka jo je ustanovilo te zej 8 občin, pa brš ka so fse lastnice tote firme, pa fse so venda nekej prispevale za ustanovitef. Zato provin, ka či so jo samo zavolo toga gor spravile, te de šla zugrund, či bi kdo odpoved dola.

Legionar petek, 6. februar 2009 ob 00:19

tota je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Jaz bi da toti posel novemu podjetji pa koncesijo na recimo 10 let, brez možnosti prekinitve pogodbe.

Jas se sicer f to teko ne zrazmin, mislin pa, ka je venda tak, ka či je občina firmo ustanovila glih za toti namen, te firma odpovedi nemre dati. Se de jo te vrag vzeja, či odpoved do. Tak si bor jas to razlogan...


Jah, kapa veš ke se zgodi čez 5 let ali pa čez 10 let recimo...Kakorkoli že, maš prav, jaz sen se malo nerodno izrazja. Samo gnes den vsi nekej mučkajo, evo že pri toti ta novi firmi. Najprej so navajali en küp stvari za kere bi nej bila kompetentna, zapa bi se samo še z vodoj ukvarjala, keko se spotin. Nekej tü meni že občütek provi, ka že nekej mučkajo, jaz ne zavüpan več nikomi!A-A

tota petek, 6. februar 2009 ob 08:12

Meni se tüdi zdi, ka tü nekej smrdi. Da bi lotmerška občina mogla meti firmo, gi bi mela vse tote storitve prek, od vode, do smeti, pa neven kej še fse, drüge občine pa majo smeti brščos prek drüge firme gor vzete (bor za Radgono ven, ka je tak). Te pa bi mogli to v odloki venda bol precirirati, kej misli Prlekija d.o.o. f keri občini delati, pa tüdi stroški občin bi se po takšen mogli te drgačik deliti. No, mo vidli kej še s tega fsega bo. Na konci de fse samo eno veko s*anje...

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.