Pepek z brega torek, 17. februar 2009 ob 13:40

Ta tema obravnava prispevek Fašenk 2009

Fašenk Fašenk Fašenk
Celi tjeden....

F tork na glovnen ploci bote ga lehko vidli, kak vmira polek cele ekipe doktorofNosila Nosila

Veselko Veselko Veselko
Künštni Prleki cvetje hvaležno odklanjamo - evreke rojši zaprafte za klobose pa pijačo...

prostovolni prispefki do se pobirali po sistemi - več doš, več valoš,
tak ka bres priftošlof ne hote od hrama...
Aplavz Aplavz Klanjam Klanjam

Zvončica torek, 17. februar 2009 ob 23:47

V kej pa te letos naštimani?Pirat Čarovnik Fašenk Policej Božiček Boksar Vitez Pionir Čarovnica Buča Lovec Vrag smejun Marsovec Nezemljan

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 00:19

Jas man cejak že kredi Fašenk

MILAN sreda, 18. februar 2009 ob 08:17

Hjooj nejbojše ka fsakši pride tak kak je
bojše ka momo peneze za pijačo pa jesti kak pa za lurfe
bomo pa zahtevali od župana ka nan za fašenski tjeden preda oblostven
pa sigurno nemo nič zapravili.

MILAN sreda, 18. februar 2009 ob 08:21

Hjooj udeležba je za fse državlone obvezna
to je namesto podpisov za referendum


Na zadnje urejal: MILAN, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 08:21

MHA četrtek, 19. februar 2009 ob 09:58

Či sen opet v slüžbi. Hjooj

Nela četrtek, 19. februar 2009 ob 11:20

Midva pa sma duuuumaaaaaaaa Juhuhu taka ma prisla poglednit, ce ma kaksni krof dobila. Hihihi

Pepek z brega petek, 20. februar 2009 ob 18:29

Fsi morete priti v lorfah in se pokloniti na smrt betežnemi Fašenki...Respekt Respekt

Almanah petek, 20. februar 2009 ob 19:35

Super popolnoma podpiram stvar Künštnih prlekov...zej še samo kelko telko organizacijsko to spelati... ( boljše od LTo nede teško....tisto je bija poden..pa brez zamere delavcon LTO, samo mi se teag več ne gremo )... te pa de se po gučalo o Lotmerki...

Vso srečo

Se srečamo na drugih projiektih.......

Momo malo deco

Pepek z brega petek, 20. februar 2009 ob 20:22

Ka nede pomote....
Fšenka v Lotmerki ne organizeramo Künštni Prleki, mi smo samo sodelujoči...

V nedelo de že tracijonalna predstavitef skupin v organizaciji TD Lotmerk. mi pridemo z betežnin fašenkon... vobimo pa fse naše člane, ka se nan pridrüžijo...

V tork de prireditef za storo in mlodo na glovnen ploci v organizaciji LTO - ja. tü mi nastoplemo s svojin programon, obenen pa bomo narodi ponüjali zelhane klobose, pa še kej za po guti...

V četrtek pa de sprevod. tü smo mi organizatori in bomo siromaka skürili na Železnih Dverah pri Beleci... vobimo fse, ka se pridete jokat, plesat pa pit...

prlek1825 petek, 20. februar 2009 ob 21:13

hehe
zanimivo de to v lotmerki, jaz pa nem prišo pa ne zato ke neman cejta ampak do me ponucali v svoji občini, ke bom neke kunštnosti pokozo v ormoži!
ormoška plehmuzika pa glasbena de me ponucala ke mo neke spesnili!Hehe
tak da se fašenki nem odreko

MILAN sobota, 21. februar 2009 ob 08:49

Hihihi tak se je zgodilo ka je na smrt zbeteža prvi betežnik zavolo tote svoje na meji
je ša domu međimurski Dragec pa je na sepi opa se skotna v klonec na mejo
tan pa so ne znali od kot je pa kej se mu je zgodilo na veko srečo so ga nejšli naši policeji pa ga zvlekli v Rakičanski špitol

tü PA SO SE ZAČELE NEVOLE Z JIN TO PA TE ZAZVEDLI V LOTMERKI

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 10:48

Te pa ka nete zütra pozobili:

Pust 2009, Glavni trg LJUTOMER, 24. 02. 2009
od 9.00 do 09.30 zbiranje na Glavnem trgu
9.30 do 10.00 nastop otrok (vrtec)
10.00 do 10.30 predstava Damjana Golavšek
10.30 do 11.00 izbiranje najlepše oz. izvirne skupinske in posamezne maske (nagrade)
11.00 do 11.30 pozdrav župana ter nastop Damjane Golavšek
11.30 do 12.00 nastop otrok in KD Krištanci, Šalinci, Grlava
od 12.00 naprej zabava z ansamblom FasT FooT (skladbe so predvsem rock/pop značaja, ne manjka pa tudi zaljubljenih balad, swinga, latinskoameriških ritmov in slovenske popevke)
13.00 Künštni Prleki
Od 12.00 naprej PUSTNA TRŽNICA (turistična društva, posamezniki…)

Vabljeni!

Pepek z brega ponedeljek, 23. februar 2009 ob 11:30

Kak fse fküper zgledne, bomo mi že pred podnevon na ploci...

nemremi pistiti lidi predugo lačnih...

Klumpa ponedeljek, 23. februar 2009 ob 12:29

Lačnih resen nemremo pistiti.....če pa do ostali žedni te pa de katastrofa.
Ka se temu zognemo bon pač jos poskrbjo.Vino

Almanah ponedeljek, 23. februar 2009 ob 13:27

Eh, če ma to LTO prek, te de po organizacijsko na nuli.....pa hotel še naj mo šank...pa so po zmagali.

No hvala bogi ka te Künštni tan...bode te se narod bor pri vas malo okrepča.

Dejan ponedeljek, 23. februar 2009 ob 23:16

Ja navadmo se zej, ka do tote prireditve fse organizirali pri LTOji Nasmeh Neso zastojn zrihtali totega novega garača... Sicer pa je fseeno gdo organizira. Či nega lüdi ti nobena organizacija še tak dobra ne pomoga. Kak pa de kej lüdi zütra pa je tüdi vprašanje, da je to fse sküp že dopudne. Večina de tak venda tote dece.
Jas bon priša malo polüknit, ka malo podokumenteran Nasmeh Pa ka vidin, či de Klumpa opet na pol prozen püčel prinesa Hihihi

Pepek z brega torek, 24. februar 2009 ob 00:24

Je obeča, ka de zütra prnesa na pol punega...

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 08:54

Dejan je napisal/a:
Ja navadmo se zej, ka do tote prireditve fse organizirali pri LTOji Nasmeh Neso zastojn zrihtali totega novega garača... Sicer pa je fseeno gdo organizira. Či nega lüdi ti nobena organizacija še tak dobra ne pomoga. Kak pa de kej lüdi zütra pa je tüdi vprašanje, da je to fse sküp že dopudne. Večina de tak venda tote dece.
Jas bon priša malo polüknit, ka malo podokumenteran Nasmeh Pa ka vidin, či de Klumpa opet na pol prozen püčel prinesa Hihihi
Pa Legionari boš špricar ploča. Zej gren laufat, ob kakših 11h pa bon vendar tüdi malo tan.

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 10:04

Ob enejstih glih ne ven, či bon že tan skoka. To še je za mene prezacejta Hehe Pa še vreme je takšo gnilo. Dol bon ša venda tan okrog pudne, ka Künštne pozdrovin pa morti dobin kakši špricar pa kloboso, s kerimi se že 1 mesec vün mečejo Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.