Zvončica sobota, 5. avgust 2006 ob 00:42

Ta nit obravnava vsebino članka: Negova in park

Zelišča očitno lepo uspevajo in vam delajo veselje.Nedolgo tega sem se ustavila v Olimju in si ogledala samostanski zeliščni park. Ima zelo dosti zelišč, opremljenih s tablicami z imeni in svojo zdravilnostjo t.j.za zdravljenje katerih organov so priporočljiva.Ker jih imajo res ogromno nebi bilo slabo če bi s TD šli tja malo na en prijeten izlet, si izmenjali izkušnje ipd.pa še kakšno zelišče bi vam frančiškani tudi podarili če bi vedeli zakaj se gre...Tak predlog ponujam ker je lažje če se s kom povežeš ki to počne že zeeeelo dolgo. No, tam je tudi mini lekarna kjer je moč kupiti nekaj pripravkov iz njihovih zelišč (verjetno boste to imeli tudi v gradu - dober je tisti prostor takoj na desni ob vhodu)...Je že kar urejen, treba je le malo kaj dodati pa bi poleti lahko tam prodajali take zeliščne zadeve.

MHA sobota, 5. avgust 2006 ob 11:40

Kapa tista čokolarna še je tan?

Zvončica sreda, 9. avgust 2006 ob 22:27

O toti pa mi niti nič ne guči....takši neprijazni in antipatični sprejem sen če nigi ne doživela (v stili zginte nekan se mi nedo delati-samo peneze püste)...sen si šefa malo prvoščila potli pa mislin ka nigdor več to ne stopin ta se mi je zasra...napihjeni ded...še zaj sen hüda...pa še praline ipd. ma svinjsko droge....rajši si v lekarni küpin kakšo žavbo pa še dobro besedo polek dobin...Hud Hud

MHA četrtek, 10. avgust 2006 ob 12:46

Ko pa smo mi tan z šolo bli, te pa smo še čokoladice za k šenki dobili.

Zvončica četrtek, 10. avgust 2006 ob 19:36

Ja ve je skalkulirano...bote čez por let nazaj s familijo šli pa malo več pojeli pa de vse štimalo, še profit bo....pa si prepričani ka van je ne kakše z iztečenin rokon ponüdja..Zloba

Jernej četrtek, 10. avgust 2006 ob 20:18

Ka pa negovsko jezero? Ka Ribe kaj primejo tan?Pozdrav

MHA petek, 11. avgust 2006 ob 13:43

Zvončica je napisal/a:
Ja ve je skalkulirano...bote čez por let nazaj s familijo šli pa malo več pojeli pa de vse štimalo, še profit bo....pa si prepričani ka van je ne kakše z iztečenin rokon ponüdja..Zloba

Nan je stregla takša fejna, lüštna deklica, vah Pisk

Zvončica petek, 11. avgust 2006 ob 23:04

Te pa ste meli srečo...nan pa eden čemerasti ded...bon drügič izvidnico poslala ka preveri kera pojava je notriHmm

MHA sobota, 12. avgust 2006 ob 12:57

Hehe, lehko ti jaz poglednen, da gremo nasledno soboto v Čatež, te mo se tan mimo pelali!

Zvončica nedelja, 13. avgust 2006 ob 22:22

Te pa ono diklino pitaj keri zmaj še tan odovle...

MHA ponedeljek, 14. avgust 2006 ob 12:33

Ja bon, mogoče de še mi dola kakšo čokolodo za tebe Jezik

Zvončica ponedeljek, 14. avgust 2006 ob 21:53

Probaj malo več nažicati...Pisk

MHA ponedeljek, 14. avgust 2006 ob 22:07

Haha

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.