Legionar ponedeljek, 23. marec 2009 ob 21:36

Ta tema obravnava prispevek Manj nesreč s smrtnimi žrtvami

Či je resen tak, te je to za pozdraviti!Alooo

MHA torek, 24. marec 2009 ob 10:10

To ja

Takše kazni pa nej san ostonejo. Ovi den sen se glih z Dokležovja prta Veržeji pela za nekšin pijoncov v zeleni škodi. Prehitevati sen ga ne moga, da se je voza po obeh smernih voziščih pa še po bankinah. Srečo je meja, ka sen meja na mobiteli baterijo prozno, vači bi ziher pozva na 113.

Legionar sreda, 25. marec 2009 ob 07:25

Takšo izkušjo sen tüdi jaz že meja; s totoj razlikoj, ka se mi je pijonec izza ovinka pripela proti meni, po moji stroni in to v Noršincih. Či jaz ne bi zavoza v jorek, bi mogoče gnes den bija mrtev ker je tip ne niti trzna, tak je bija pijan in bi trčila čelno. NO, te sen se obrna, pela za jin in hkrati pozva policijo, ki ga je za kakših 5 minut že mela.

Moren pa tüdi povedati, pa malo me je sron priznati to, ka sen tüdi jaz že seda za volanon malo v rožicah in to ne samo enkrat, samo tak hüdo kak sen gori opisa, pa je fseeno nikdor ne blo.Angel

No, se pa zodje cejte tega izogiban, ker man takšo slüžbo, ka sen dosti v avti in si nemren privoščiti tega ka bi mi vzeli izpit.

tota sreda, 25. marec 2009 ob 08:22

Ja, gdo maš kakšega takšega pred soboj, bojše držati vekšo varnostno razdaljo, pa počakati, ka se ti spuca s ceste. Prehitevat jas takšega ne gren. Či pa ga srečaš, takak Leginar, te pa je resen kriza... Ti se boš rejši v jorek zapela, ovi pa veselo dale. To me te nejbol svodi... Ka si ti škodo lehko narediš al pa se poškodüvleš, ovi pa nejč ne trzne...

Jernej sreda, 25. marec 2009 ob 16:18

Ges san meo taksni slocaj v Vucjo Vasi, malo pred novin letom!
Pa je vujso samo ga je isto Policija poiskala.
Mela sva oba poskodovaniva avta, celo levo stran postrafano!

prlek1825 sreda, 25. marec 2009 ob 21:44

no da smo glih pri nesrečah, jaz sem mejo gnes ponoči eno!
ob 11 vstajanje z postele pa na intervencijo, ke je na lešnici gorela ena kuča!
groza kda to kcoj glediš, kak se ogen igra z tvojim premoženjom!

tota četrtek, 26. marec 2009 ob 06:32

prlek1825 je napisal/a:
no da smo glih pri nesrečah, jaz sem mejo gnes ponoči eno!
ob 11 vstajanje z postele pa na intervencijo, ke je na lešnici gorela ena kuča!
groza kda to kcoj glediš, kak se ogen igra z tvojim premoženjom!


Ke si te samo kcoj gleja, ali si gasija tüdi? Kul Slabo ste pogasili, da se je dopudne opet vüžgalo. Khmm So že bli tan s Slovenskih novic, pa Svet s kanala A je tüdi baje šteja meti izjavo od vodje intervencije. Samo te itaki neso prišli....

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 26. marec 2009 ob 08:00

prlek1825 četrtek, 26. marec 2009 ob 09:53

normalno ke smo gasili!
se ne čudno ke se je opet vužgalo kak je vse gorelo! prekesno so ugotovli pa zvali gasilce ke se je tak vužgalo! nenormalno se je znucalo vode, ke smo sploh lehko ke naredli pa kcoj prišli!
z notriše strani si zaradi slabe konstrukcije šteng pa vsega sploh ne mogo kcoj, te smo z strehe šli notri!
v glovnem grozno je blo!

prlek1825 četrtek, 26. marec 2009 ob 10:03

tota je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
no da smo glih pri nesrečah, jaz sem mejo gnes ponoči eno!
ob 11 vstajanje z postele pa na intervencijo, ke je na lešnici gorela ena kuča!
groza kda to kcoj glediš, kak se ogen igra z tvojim premoženjom!


Ke si te samo kcoj gleja, ali si gasija tüdi? Kul Slabo ste pogasili, da se je dopudne opet vüžgalo. Khmm So že bli tan s Slovenskih novic, pa Svet s kanala A je tüdi baje šteja meti izjavo od vodje intervencije. Samo te itaki neso prišli....

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 26. marec 2009 ob 08:00


ke so novice tudi na interneti ke bi pogledno?
ke iščem pa ne najdem

tota četrtek, 26. marec 2009 ob 11:59

prlek1825 je napisal/a:

ke so novice tudi na interneti ke bi pogledno?
ke iščem pa ne najdem


So, ja. Na delo.si

http://www.delo.si/tiskano/html/zadnji/Slovenske+novice

tota četrtek, 26. marec 2009 ob 19:42

prlek1825 je napisal/a:
normalno ke smo gasili!
se ne čudno ke se je opet vužgalo kak je vse gorelo! prekesno so ugotovli pa zvali gasilce ke se je tak vužgalo! nenormalno se je znucalo vode, ke smo sploh lehko ke naredli pa kcoj prišli!
z notriše strani si zaradi slabe konstrukcije šteng pa vsega sploh ne mogo kcoj, te smo z strehe šli notri!
v glovnem grozno je blo!


Keko ste te vode znücali? Či ste šli skoz streho notri, keko ste te bogi dihalnih aparatov sproznili? Po zakonih fizike se dim gor kadi, taka je moglo gori na nohiži biti dima kak peska f Sahari.... Brez dihalnih venda neste notri šli...

prlek1825 četrtek, 26. marec 2009 ob 22:52

vode smo znucali preveč, to neje niti za razlagati, samo drgačik neje šlo!
glih gnes sem se spomijo z kolegi ki so šli gasit te dopodne!
in so rekli ke se je vužgala nasnaga med deskami pa tromi, ki je kuča delana še malo po storem sistemim na velbe tromi nasnaga notri pa deske gor!
to pa je skoron normalno ke se je ke se je polevalo gori, med deskami neje teko doteklo notri ke bi se ohladilo, sred noči pa je tak to blo nemogoče iti razkopovat!

glede novinarov pa se tudi čujejo prove štorije že!
samo po mojem mnenji tu neke malo v ozadji smrdi pa mi neje jasno ke, če neje baje blo zavarovano!

čudno pa mi je blo, ke te v noči neje blo nobenega sosida tam, ke si niti podrazno nemrem prestovlati, pa tak tudi neso meli nekše sile ke bi se kcoj rivali!
je pa res ke so dopodne od adroga skopali pod zemlo jamo za novo elektriko, ki je ponoči elektro odcvikalo kable!

v glovnem po eni stroni lehko rečeš tak po drugi ovak, domoči nejbole vejo kak je, pa kak godik je je hudo to kcoj gledati!

MHA petek, 27. marec 2009 ob 11:05

Legionar je napisal/a:
Takšo izkušjo sen tüdi jaz že meja; s totoj razlikoj, ka se mi je pijonec izza ovinka pripela proti meni, po moji stroni in to v Noršincih. Či jaz ne bi zavoza v jorek, bi mogoče gnes den bija mrtev ker je tip ne niti trzna, tak je bija pijan in bi trčila čelno. NO, te sen se obrna, pela za jin in hkrati pozva policijo, ki ga je za kakših 5 minut že mela.

Takše treba s cest spraviti, tisti z škodo je resen meja srečo, ka sen meja prozno baterijo. Plova oka

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.