tota torek, 24. marec 2009 ob 09:27

Ja, eni ločüvlemo, drügi pa pač ne. Sen na lastne oči vidla pa poslikala, kak en znoni lotmerški privatnik dobro ločüvle. Či de mi uspalo sliko pripopati, te bote vidli, či ne, pa bon te opisala...

tota torek, 24. marec 2009 ob 09:33

Juhuhu, grotalo je....Aplavz Ploskač Juhuhu No, to je samo ena od slik, pa se kej dosti gor ne vidi. Človik ma na parceli skopano lükjo okrog 4x3 metre, notri pa kipa fse, ke mo na delovišči ostone. Notri je od steklene vune, do proznih doz od pur-pene, stiropor, seveda gips plošče itd... Gdo je jama puna, te jo zasiple, pa polek drügo skople. Zanima me samo to, kon de te zakopova, gdo de celo parcelo meja napujeno? Pa še to je hec, ka to dela tak na javnen, parcela neje zagrajena, nič se ne skrivle, pa niše nič ne naredi. Po mojen neje glih dovoljeno na parceli zakopati takše vrste smeti...

No, tü se vidi, ka si velki lehko marsikej privoščijo, nos male pa do za fsakši drek jahaliHud

MHA torek, 24. marec 2009 ob 10:04

Sliko pa podatke posredüvli policiji!

Nela torek, 24. marec 2009 ob 10:35

MHA je napisal/a:
Sliko pa podatke posredüvli policiji!

Seveda dej! To te buje ke lidje delajo. Butl

tota torek, 24. marec 2009 ob 10:48

To je venda bole za inšpekcijo kak za policijo, da je povzročitel znoni.... Nehče de moga nekej nareti, pa fsi nejbližjo sosidi samo muvijo, naredi pa nobeden nič... Na začetki je jamo napunija, te pa fse fküp vüžga. Si lehko mislite kakšen dim pa smrad je to bija... Te so se prvi sosidi tan nekej bunili, zej pa več ne küri, samo napuni, pa zakople. Pa nebi znola, či nebi v nedelo šla tan z decoj, pa sen vidla, ka je bila samo veka jama. Še prozna. Fčera pa sva z malin opet šla gre Globetke na spehod, pa vidin, ka je že nekej notri. Te pa sen šla gnes poslikat. Sen gučala z nekej sosidi o ten, pa so fsi znali, ka to dela... Pa nobeden nič. Zgledne, ka bon resen mogla jas biti tista, ki de pozvola inšpekcijoKhmm Da so fsi ostali lolekiHudi

MHA torek, 24. marec 2009 ob 11:41

Le dej, pa naredi temi kunec.

Jernej torek, 24. marec 2009 ob 11:48

tota je napisal/a:
Juhuhu, grotalo je....Aplavz Ploskač Juhuhu No, to je samo ena od slik, pa se kej dosti gor ne vidi. Človik ma na parceli skopano lükjo okrog 4x3 metre, notri pa kipa fse, ke mo na delovišči ostone. Notri je od steklene vune, do proznih doz od pur-pene, stiropor, seveda gips plošče itd... Gdo je jama puna, te jo zasiple, pa polek drügo skople. Zanima me samo to, kon de te zakopova, gdo de celo parcelo meja napujeno? Pa še to je hec, ka to dela tak na javnen, parcela neje zagrajena, nič se ne skrivle, pa niše nič ne naredi. Po mojen neje glih dovoljeno na parceli zakopati takše vrste smeti...

No, tü se vidi, ka si velki lehko marsikej privoščijo, nos male pa do za fsakši drek jahaliHud


...ges se ne cüdivan ka je tak slaba voda, to ide vse potalnico! Dol

tota torek, 24. marec 2009 ob 11:49

Sen že. Jaaa Po telefoni mi je rekla, nej pošlen pisno, pa sva se te le na kunci zmenile, ka po mejli. Poslala sen jin fse podatke pa enih 10 slik. Venda de ga to kej koštalo, te pa de le heja s tenPomežik

MHA torek, 24. marec 2009 ob 11:51

Aplavz Upan ka do ukrepali!

tota torek, 24. marec 2009 ob 11:53

Jernej je napisal/a:

...ges se ne cüdivan ka je tak slaba voda, to ide vse potalnico! Dol


Točno tak. Či bi fsakši duma na dvori takšne stvari v zemlo zakopova, kon bi te prišli? Toti pa se je tü v našo ulico pritepa, čiglih je večina lidi bila proti, zej pa misli, ka si tü lehko fse možne svijarije privošči, pa nikome ništa. Malo se je fseka, tü je dela račün bres krčmora. Mi tü živimo, pa mo takših stvari nesmimo dovoliti.A-A

tota torek, 24. marec 2009 ob 12:00

MHA je napisal/a:
Aplavz Upan ka do ukrepali!

Pitanje, kak bo... Ova na inšpekciji neje glih delüvala nekan nejbol zainteresirano. Bomo vidli, kej bo. Či de se hejalo, te se ve, ka jih je nehče bor pita kej se grejo. Samo tota jama de v dveh al pa treh dnevih že zagrjena, glede na to, s kakšin tempon smeti notri vozijo. Či tečas nikoga nede na ogled, nedo meli več kej viditi... Me zanima kej bi toti človih reka, či bi mo f toto jamo še jas odpelala ene troje tolige nesnogeHehe Teko klumpa bi se nejšlo okoli voglof. Venda mi kej dosti nebi moga, ha?Hehe

Nela torek, 24. marec 2009 ob 12:05

Sen res radovedna, ce de ze inspekcija ke ukrepala.Heoa

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 12:30

Ka pa smo te mi? Nasmeh Nemo vidli slik pa zvedli kdo je to bija? Kej se to špara takše lidi, napisati na veko na forum gdo to dela. Al pa meni slike pošli, ka fsej to vidin, kak je Nasmeh

tota torek, 24. marec 2009 ob 12:33

Dejan je napisal/a:
Ka pa smo te mi? Nasmeh Nemo vidli slik pa zvedli kdo je to bija? Kej se to špara takše lidi, napisati na veko na forum gdo to dela. Al pa meni slike pošli, ka fsej to vidin, kak je Nasmeh

Pa eno sliko sen dola gor, več pa se mih neje dalo pomanjšüvati, da man na aparati maximalno resolucijo naštimano, pa se nesen pret zdünkala, ka bi jo zmanjšala.

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 12:38

Sliko pomanjšati pa je res zahtevno delo Hihihi Te pa napiši gi to je, ka gren jas poslikat Nasmeh

tota torek, 24. marec 2009 ob 12:42

Štiri sen pomanjšala, pa ti jih poslala na slüžbeni mail. Tote sen tüdi poslala na inšpekcijo, da mi je prvi mejl zavrnilo, ka sen prekoračila velikost mejlaHihihi Zej, či de mi še tvoj sistem to zavrna, te pa resen pridi sen, pa son poslikejNasmeh

Na zadnje urejal: tota, dne: torek, 24. marec 2009 ob 12:43

tota torek, 24. marec 2009 ob 12:48

Sicer pa veš ge sen duma, pa kere firme so tü... Do kunca ulice se pelaš, pa desno, pa boš nejša. Da ne delajo nobene skrivnosti iz togaNeee

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 13:04

Bon tüdi ša. Pa 500 slik bon nareda pa vse dokumentera. Ne ven zake bi se to moglo skrivati. To se more javno objaviti. Či se to ne naredi pa se špara takše lidi, te de se to dale delalo. Samo vut pu jih.

tota torek, 24. marec 2009 ob 13:09

Ti maš bole žilico za slikaje, jaJaaa Jas to nesen takši stručko. Te se pri meni na pivo stavi, či boš tü okoli hoda.Jaaa Niman glih zelenega, mon pa nekej kej bor žmah dovle po pivi, pa nima prinas gdo spitiHehe

MHA torek, 24. marec 2009 ob 13:54

tota, pošli se slike Šoštariči, pa nej v cejtnige do.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.