Legionar sreda, 1. april 2009 ob 07:54

Ta tema obravnava prispevek Ljutomer naj bi preimenovali v Lotmerk

Či je toto pobudo da res tüdi župan, te moren rečti ka se mi to zdi -milo rečeno- butasto. Newyorčani svojemi mesti provijo "Big Apple", pa ga zavolo toga še ne preimenüvlejo, prebivalci San Francisca pa svojemi mesti provijo "Frisco", pa ga zavolo toga tügi ne preimenüvlejo.Kafe Lotmerk je pač Lotmerk za nos domačine in tak je čist ok, ka momo nekšo 'svoje' poimenovanje za naše malo mesto. Čim pa tega več ne bi blo , pa ne bi to več nič posebnega blo. Zato sen odločno proti takšnemo predlogi!

tota sreda, 1. april 2009 ob 08:04

Legionar je napisal/a:
Ta tema obravnava prispevek Ljutomer naj bi preimenovali v Lotmerk

Či je toto pobudo da res tüdi župan, te moren rečti ka se mi to zdi -milo rečeno- butasto. Newyorčani svojemi mesti provijo "Big Apple", pa ga zavolo toga še ne preimenüvlejo, prebivalci San Francisca pa svojemi mesti provijo "Frisco", pa ga zavolo toga tügi ne preimenüvlejo.Kafe Lotmerk je pač Lotmerk za nos domačine in tak je čist ok, ka momo nekšo 'svoje' poimenovanje za naše malo mesto. Čim pa tega več ne bi blo , pa ne bi to več nič posebnega blo. Zato sen odločno proti takšnemo predlogi!


Aplavz Totalna bedarija. Nej ostone takak je, ker je tak čisto vredi.


MISLIN, KA JE TO DEJANOVA PRVOAPRILSKA!!!!!Aplavz Hihihi Hehe Hahaha

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 1. april 2009 ob 08:11

Jernej sreda, 1. april 2009 ob 09:24

"SDS-ovem predlogu, da se vse ulice, ceste in trgi, ki nosijo ime po Josipu Brozu Titu preimenujejo"

Nej cüdo, SDS-Jansa so tüdi zato bli ka bi naj slavili "Domobrance"
ka so bli izdajalci svoje domovine Slovenije Strelec Tučem

To pa ka Ljutomer bi se naj preimenoval Lotmerk je pa fora! Jezik ..ali?

Na zadnje urejal: Jernej, dne: sreda, 1. april 2009 ob 09:27

prlek1825 sreda, 1. april 2009 ob 09:59

Priklon Priklon Priklon Hehe Hehe Hehe

ppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaapppppppppprrrrrrrriiiiiiiiiiiilllllllllllllll!

če to neje prvoaprilska te pa tudi nej me vzeme!

MHA sreda, 1. april 2009 ob 10:08

tota je napisal/a:
MISLIN, KA JE TO DEJANOVA PRVOAPRILSKA!!!!!Aplavz Hihihi Hehe Hahaha

Jaaa Hihihi

Ke pa tista stolpnica pri Mercatori, se že povle?

MHA sreda, 1. april 2009 ob 10:17

Preimenüvaje Glovni trg v Lotmerški trg pa podpiran, itaki mojo fsa mesta skoro glovni trg.

Legionar sreda, 1. april 2009 ob 10:53

Točnoooooo, gnes je 1.april!Hjooj

Či je tak, se opravičüvlen župani ka sen ga meja za bedoka.Hihihi

optix sreda, 1. april 2009 ob 11:26

cestitke dejanu na dobri prvoaprilski finti Nasmeh

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 11:27

Kakšen prvi april, to so resne zadeve.

tota sreda, 1. april 2009 ob 11:35

Dejan je napisal/a:
Kakšen prvi april, to so resne zadeve.

Sej so, či bi bilo resenHehe Sen glejala zapisnik predzodje seje, pa dnevni red zodje, pa toga nigi gor negaNasmeh

Makaveli sreda, 1. april 2009 ob 11:53

letos pa nas neboš A-A

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 12:16

Mah vse bi vas lehko Nasmeh Či ne bi nišče vün zlapa Jaaa

tota sreda, 1. april 2009 ob 13:14

Dejan je napisal/a:
Mah vse bi vas lehko Nasmeh Či ne bi nišče vün zlapa Jaaa

Kej si te resen misla, ka nede nobeden gor priša?Hehe

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 13:20

Nesen reka, ka nobeden ne bi gor priša. Samo dere nešče na forum napiše, ka je prvi april, te normalno, ka tüdi tisti, ki je morti verva, potli vidi, ka je fora Nasmeh Pa ven, ka vas je dosti vervalo na prvi pogled Hehe
Pa pogledni si lejnsko foro Hejho

tota sreda, 1. april 2009 ob 15:58

Sen vidla lejnsko foro, že pred cejton. Pa zej mi te povej kej je te tak narobe, či sen napisala na forum, ka je to prvoaprilska fora? Meni se ne vidi to nič takšnega... Pač probaš nekoga potegniti, te pa či grota, grota, či ne pa pač ne... Zej pač neje grotalo, pa kej te?

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 16:08

Zej pa ti meni pove, ke si ti tote dni tak natekjena? Či maš kakše svoje dneve? Hehe Nigi sen ne napisa, ka je kej narobe, ka je gdo napisa, ka gre za prvi april. Sploh pa nigi nesen napisa, ka je narobe, ka si ti kej napisala. napisa sen samo, či se prvi april ne bi omenja, bi še več lüdi mislilo, ka je to morti res. Verjetno jih je večina tüdi mislila, ka morti je kej na ten, dokič neso foruma odprli. Malo se skulerej lepo prosin Jaaa
Fora pa mislin, ka je grotala čisto vredi. Legionara sen ziher naforba Hihihi

tota sreda, 1. april 2009 ob 17:14

Nesen natekjena, pa tüdi svojih dnevof niman. Bole sen dobila občütek, ka si ti zodja dvo dni natekjeni, pa proti meni nastrojeni. Či ma morti tvoja svoje dneve?Hehe Či me občütek vara, teko bojšeTako

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 17:45

Nesen proti tebi nastrojeni pa tüdi sen nigi ne nič pisa čez tebe. Napisa sen samo gi kej, ka se s tebo nesen strinja. To pa je razlika. Sicer pa se nima smisla s ten ubadati pa se ne namenin več v vsaki temi nekomi opravičüvati pa kejkoli pojasnjevati. Či si nešče protiargument pač razloga s ten, ka je to napad na jega, sen ne jas kriv. Sploh pa se zodje cejte vsaka tema obroča v nekše drüge strani, kak bi se nej. Zato se držmo teme.

tota sreda, 1. april 2009 ob 19:38

Nejbojše, ka določene stvari predebatirava pri pivi, či je to sploh potrebnoNa zdrovje Pijunca

MHA sreda, 1. april 2009 ob 19:51

Ze pa hejejta Policej Pomežik

Tista lonska fora je bole palila. Hehe Pa tota gnes bi tüdi, či nebi tak hitro za prvi april gor prišli. Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.