Dejan sreda, 22. april 2009 ob 20:43

Zej v nedelo de v Lotmerki pred Tušon moto show Hell Drivers - Motor Show - XXL Monster Trucks. Či de keri tan, te nej pazi, ka ga ne povozijo, tak kak v toten videi Pecikl

Venda pa se tan pred Tušon tak s totin tovorjokon nede moga obrniti Hihihi

Legionar četrtek, 23. april 2009 ob 10:30

No ja, tisti ki so tiskali plakate za toto bedarijo, niti TRUCK ne vejo napisati, ampak so napisali posodik TRUK.Hehe To je prvo. Drügo pa: mene to fse sküp niti slučejno ne zanima in je to po samo nekej ke so prvlekli z Amerike, takak še enih por drügih bedarij.Hudec Ne ven ke je zanimivega f ten ka na poltovorjok namontirajo traktorske gume , ka se te lehko vozijo prek drügih avtof.Pisk Sama agresivnost pa vničüvaje nečesa. Resen mi je ne jasno ke je atraktivnega pa zanimivega f ten.Heoa Taka, toto nedelo jaz rojši odrejšan na kujske dirke ali pa kon v naravo. Vüpan samo ka za toto oslarijo celo ne kaserajo vstopnine, ali?

Dejan četrtek, 23. april 2009 ob 11:54

Hehe, to sen nejč ne vida ka piše TRUK Hehe Hjooj
V Ameriki pa majo itak same takše "športe", ka je bol vse na silo. Edino ke je z Amerike dobrega prišlo, je kramper, karuza pa internet Hahaha

Vstopnine venda nega, vači bi pisalo. Jas bon verjetno ša pogledna, či de lepo vreme, ka malo poslikan.

Legionar četrtek, 23. april 2009 ob 16:07

Ja, se strinjan.Hihihi Jas pa gren rojši na dirke pa kakšo pivo, dve ali pa tri strlin, pa bon venda več meja od tega.Hejho

prlek1825 četrtek, 23. april 2009 ob 20:58

koga ke stopnine nega?
provi cigani so, prešji teden so bili v ormoži okoli prizorišča dogajanja potegnoli plahto ke se neje nič vidlo pa mastno kasirali stopnino, pa tudi neje blo nigi nič rečeno ke de stopnina!
pred 14dnevi pa so bili na ptuji in ja baje bila stopnina 15€, zej v ormoži pa keko sem čujo tudi tak!
ne se preveč veseliti, jaz sem tudi štejo iti gledat kda pa sem čujo za takšo stopnino pa mi je minola radovednost!

Makaveli petek, 24. april 2009 ob 02:50

teko ka se ve....vstopnina je 15 SMRDEČIH EVROV =)....tak ka...ne podpirajte tote ciganije...ite rejši na pivo ali pa si dejte v šparavec...tipično cigansko 3000 plakatov po mesti pa na nobenen ne piše keko je vstopnina...ka o napakah ne gučimo(monster truk hehe..C kak ciganija pa jin je vun opa truCk bi moglo biti)...teko ka si folk misli ka je zastojn te pa pridejo to pa jih zakasirajo...jaz če bi blo zastojn ne ven če bi ša....zaj pa še meje...ko mi kolega reče ka je čuja prek zanesljivih virov pač ka je 15 evrov...zaj pa še tu gori vidin...tak ka more biti res...

Nela petek, 24. april 2009 ob 08:33

Mene to tudi ne zanima glih, pa se 15€ za vstopnino je prek prevec. Mislec Kdo pa te teko ploca? Hjooj

Pa so v Ormozi lidje sli to glejat??? Jaz res nebi plocala teko, tepa nej bo radovednost kaksna koli. Zlotizob

Dejan petek, 24. april 2009 ob 09:39

ho ho ho, to pa je že drüga zgodba. 15 € A-A Či bi blo to tak odprto, bi ša polükna, tak pa rejši te gren na kakši sprehod, sladoled pa por piv pa še mi stalno 5 € ostone Hehe

Sej nemremo rečti, ka so glih cigani al pa kejkoli, pač kaserajo za nekši šov. Tak kak je vstopnina ge koli indi, v cirkusi, kujske dirke, ... Je pa glupo, ka je po mesti resen 3000 plakatov pa nigi nič ne piše glede tote vstopnine.
Pa tüdi ne ven, kak de to zglejalo, tü pred Tušon nega glih neke dosti placa. Na tistih 100 metrih to nemre nekej extra biti.

prlek1825 petek, 24. april 2009 ob 10:37

keko sem jaz čujo ke se z totimi avti sploh neke ne vozijo, ke mojo to samo teko ke pritegnejo javnost! z ovimi črnimi neke ustvarjajo, samo je baje bz!
keko ludi pa je blo v ormoži nemren reči, v glovnem sem čujo ke jih je na ptuji blo tak malo ke so šteli odpovedati! dobesedno kda so prišli pa vidli keko je vstopnina so se lidje obračali!
bode pa še zanimivo kda do potegnoli okoli prizorišča plahto ke se nede nič vidlo, samo tisti keri do notri!

Nela petek, 24. april 2009 ob 11:38

Te de v Lotmerki isto, ko do lidje to vidli keko kosta, do rejsi sli na pivo, pa se ostalo jin bo za sladoled ja, hehe. Sladoled

Dejan petek, 24. april 2009 ob 13:03

prlek1825 je napisal/a:
keko sem jaz čujo ke se z totimi avti sploh neke ne vozijo, ke mojo to samo teko ke pritegnejo javnost! z ovimi črnimi neke ustvarjajo, samo je baje bz!
keko ludi pa je blo v ormoži nemren reči, v glovnem sem čujo ke jih je na ptuji blo tak malo ke so šteli odpovedati! dobesedno kda so prišli pa vidli keko je vstopnina so se lidje obračali!
bode pa še zanimivo kda do potegnoli okoli prizorišča plahto ke se nede nič vidlo, samo tisti keri do notri!


Sej se na takšnen malen placi nima gi sploh s ten pelati. Na tistih videih se vidi, kak se vozijo pa s čin. Toti veki tovorjoki so venda bole samo za oči.

Či pa je vstopnina, te pa de itak puno lüdi okoli, sej je plac. Samo te či bodo tisto plotno okoli motali, de smešno ja Hehe

MHA petek, 24. april 2009 ob 15:15

Sen šteja iti glejat, san sen v slüžbi, pa še teko je stopnina Hjooj taka sploh nebi ša.

MILAN petek, 24. april 2009 ob 18:37

Postrani kej de te to tak divjega ?????

prlek1825 petek, 24. april 2009 ob 21:45

milan nič divjega nede, pa nič neš zamudjo če neš šo glejat!

Zvončica petek, 24. april 2009 ob 22:41

Monstertrake mon jaz vsakši den na cesti ....meni je ali to blo včasik jasno ka glede na razpoložlivi plac nede glih nekaj moglo biti....pa, končno ka bi te avte hodja človik glejat???Oldtajmere že, tote pa.....phPisk

Legionar sobota, 25. april 2009 ob 13:53

Ka bi to ša glejat, bi uni kvečjemi meni mogli pločati, pa še to malo več kak 14 evrov.Hihihi Pa še lepo prositi bi me mogli polek, pa še pivo al pa dve pločati.Hehe

Pa še nekej: keko toti prireditelji cenijo svoje morebitno občinstvo, se resen vidi že s tega, ka se niti pravilno TRUCK ne potrüdijo napisati...Si venda mislijo "eh, blesavi Prleki itak ne vejo kak je prav, za jih de dobro".Butl Že zavolo tega nega šans, ga gren to glejat.

Na zadnje urejal: Legionar, dne: sobota, 25. april 2009 ob 13:58

Dejan sobota, 25. april 2009 ob 19:06

Gnes sen čüja praviti, ka bi cena nej bila celo 17 €. Me res zanima, keko bode te to folka prišlo pa kak de to zglejalo, dere jih 3/4 nede štelo vstopnine pločati Hihihi

MHA sobota, 25. april 2009 ob 21:34

Mene tüdi zanima kak de te to zütra. Mislec Ovi trifrtole lüdi, do te rejši šli na kebab, de bor ovi mafna.

prlek1825 sobota, 25. april 2009 ob 22:36

Legionar je napisal/a:
Ka bi to ša glejat, bi uni kvečjemi meni mogli pločati, pa še to malo več kak 14 evrov.Hihihi Pa še lepo prositi bi me mogli polek, pa še pivo al pa dve pločati.Hehe

Pa še nekej: keko toti prireditelji cenijo svoje morebitno občinstvo, se resen vidi že s tega, ka se niti pravilno TRUCK ne potrüdijo napisati...Si venda mislijo "eh, blesavi Prleki itak ne vejo kak je prav, za jih de dobro".Butl Že zavolo tega nega šans, ga gren to glejat.

Na zadnje urejal: Legionar, dne: sobota, 25. april 2009 ob 13:58


ne je to ke mislijo blesavi prleki, se neso to naši ludi ke bi nas po pokrajinah ločli, ovi si mislijo eh blesavi slovenci!

MILAN nedelja, 26. april 2009 ob 07:33

Hjooj ven pa takše vožje vidiš če se peloš do morja pa nazej edino ka eden po oven ne skočejo nevarno pa je sigurno bole.
T epa še teko pločati -JA MALO MORGEN-



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.