Ivek sobota, 2. maj 2009 ob 20:40

Ta tema obravnava prispevek Postavitev mlaja in kresovanje

Dejan lepo ot tebe, ka si poveda ge bodo meli kres. Je resen ka jih indi ne bilo al pa tebi ne povejo ge bodo. Ći pa jih je bilo resen tak malo, te pa je to ne dobro zavolo enega maja, pa zavolo veselja lidi f totih cajti. Ve gnes den ne mus delati veselic na kerih fejst ropočejo nekši politikanti pa tučejo pleh muzike, tak ka se nemreš pogučovati. Samo zaj bi trebali lidje slaviti Ena maj zato gi so jin nekši globalisti pobrali kaj so že enkrat meli. Lepo ot tebe, ka si se montra no poveda ge de kaj. Kak god bilo, letos se mi vidi, ka je bilo več zastav, pa več proslav ge lidje neso žrli pa pili, pačpa povedali kaj jih montra. To pa je tüdi nekaj.
Fajn se me!

Dejan nedelja, 3. maj 2009 ob 02:27

Napisa sen tote, za kere ven ka so bili. Ziher še je gi kakši bija, samo bi mi pač te tisti mogli javiti, ka bi ga dopisa. Je pa itak vedno meje tega fsakšo leto. V Lotmerki smo tüdi negda vedno kres meli, zej že por let nega tega...
Letos pa so pač lidje meli dosti za povedati pa malo meje za piti pa jesti, da so takši cejti No ja

MILAN nedelja, 3. maj 2009 ob 07:49

Hjooj za male lidi je bili stalno žmetno
samo so so znali nareti ka so bor slavili pa krese kürili
zej pa bi fsakši keri kej dela moga biti dobro pločani
ka bi se sprava prprovlat kres .
Še bole pa je zakonodaja ven pa moreš fse prjaviti pa to
en mesec pret pa za fsakšega pijanega pa tiste keri bi meli
petarde boš odgovorja.
KERI JE TAKŠI JUNAK KA DE RESKERA??????????'

Pepek z brega nedelja, 3. maj 2009 ob 10:09

Tak pomalen bode oblost na fini način ukiniola fse
prireditve, na kerih se je narod fküper doba.

Venda se bojijo, ka bi lidje preveč divji grotali,
či bi se prevečkrot zbirali in kakšo rekli
polek kupice vina...

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.