Legionar petek, 15. maj 2009 ob 17:28

Ta tema obravnava prispevek Ples četvork

Fejn, sva z mojo šla mimo. Samo potli bi še valalo poslikati svijarijo, ki do jo püstili za soboj v parki.Pomežik

MHA petek, 15. maj 2009 ob 20:37

Park pa de tak drügi den v krizi. Še dobro ka je vroče ne, vači bi se po namokali f krožnen.

Dejan petek, 15. maj 2009 ob 20:55

Tisto v parki je že drüga zgodba. Sej so tüdi na trgi ne glih vode pili Nasmeh





Namakali pa so se v tistih lužah na trgi pa v preši.
Nej mojo veselje, dokič so še tak mlodi, potli do vidli, kak je zajebano Jajks No ja

Jernej petek, 15. maj 2009 ob 21:57

Hihihi ........mater so žejdni bli! Pijunca No, Cola je se tüdi spijla! Postrani

Zvončica petek, 15. maj 2009 ob 22:59

Na evo ga.....ve so šteli v koš pospraviti pa je ne več šlo....pridna deca ne kej.....nej jin bo gnes pa dokič še gre čimbole fejn....pa magari nasred trga v prešiNasmeh

Makaveli sobota, 16. maj 2009 ob 13:56

saj pa park se spuca...nej se mojo fejn če so konec z šolo pa še samo maturo rešijo pa je to to...če so celo leto pridni gimnazijci lotmerški ki nan nosijo odličja pa tudi ene vrste prepoznavnost te si lehko dojo tudi kda pa kda duška...keko ven pa so loni meli por dijakov ka so mogli zaron iti v park pa vse spucati oz. pobrati ke je ostalo...ka nebi blo svijarije....zaj pa če so letos tudi kerin naložili toto delo pa ne ven.fajn bi blo po eni stroni.

Makaveli sobota, 16. maj 2009 ob 14:00

polek tega pa....v vsaken mesti ki ma šole pa ka so bli fertik so bli puni parki =)
taka neje to tak samo v lotmerki...nej se mojo fejn...sen tudi ša mimo pa mi je samo nasmeh narisalo na obraz ko so tan se drli pa popevali pa plesali...me je spotilo malo ko sen jaz bija fertik por let nazej...

v soboti je bija tudi park pun

Dejan sobota, 16. maj 2009 ob 14:17

Seveda si nej dojo düška. Samo enkrat je tak. No či zvoziš maturo potli Nasmeh
Je pa gnes den že dugo ne več tak, ka narediš maturo pa je to to. Gimnazijski maturant je gnes glih teko vreden, kak kunčana osnovna šola Nasmeh Pa potli či si doktor si s tistin papiron kej dosti nemreš pomogati, da so takši cejti No ja

Makaveli sobota, 16. maj 2009 ob 14:42

že.noro je to ja....glovno pa ka so se meli fejn....

MHA sobota, 16. maj 2009 ob 15:02

To je pošteno, ka te ostali gimnazici drügi den pucajo park, nasledno leto pa do drügi opet za jimi pucali. komunalni delafci so drogi s pucajon.

Makaveli sobota, 16. maj 2009 ob 16:57

no ne ven če drugi letniki hodijo za ovimi pucat...meni se zdi ka od ovih ke majo pač konec določijo jih por ka idejo poberejo te gor...ki sen loni pozoba neke v parki pa sen sa pol 7 zaron v park si iskat(tak sen ne nejsa) pa sen vida 2-3 kak so pobirali pa v vrečke vse dovali....če so pa letos tudi koga zadolžili za to pa ne ven...upan ka so ka nedo po bedne finte meli kao kaksna svijarija je

Makaveli sobota, 16. maj 2009 ob 19:23

sen se pela mimo parka pa je vse spucano =)

baje je ravnatel reka jin ka če nede spucano do pač pločali stroške čiščenja oz. pucaja parka

Jernej sobota, 16. maj 2009 ob 20:31

Ges san gnes gojno skoz parka šao, pa je tak vö vidlo kak na smetišči! Gli so občinski delavci pucali.

prlek1825 sobota, 16. maj 2009 ob 20:55

zanimivo je to čitati ke ste napisali!
jaz bi pa do takšo mnejnje po vseh šolah ne samo v lotnerki!
drugi den bi v šoli mogli organizirati, ke bi prvi letniki šli pucat v okviri predaje kluča, ke bi bila še v tem nekša tekmovalnost, polek tega pa še nekšo družeje prvih letnikov ke bi se rešli naziva fazani!

Dejan sobota, 16. maj 2009 ob 22:13

Jernej je napisal/a:
Ges san gnes gojno skoz parka šao, pa je tak vö vidlo kak na smetišči! Gli so občinski delavci pucali.

Heh, no te pa le neso tak pridni bli, ka bi pucali za sebo Hihihi
Pucati pa bi mogli tisti, ki so rejo naredli, ne prvi letniki za starejšimi A-A

MHA sobota, 16. maj 2009 ob 22:25

Tisto, ka bi dijoki za sebo spucali bi jin mogli v navodo priti. Či komunala puca, je ne glih tak poceni.

Zvončica nedelja, 17. maj 2009 ob 00:32

Hja, to pomeni ka bi mgli fešto meti v četrtek, te pa v petek pucat......na komando.

MILAN nedelja, 17. maj 2009 ob 08:13

Hjooj malo vojaške discipline
"razumem druže kapetane"
pa bi se za premi düši nekej nafčili

Zvončica nedelja, 17. maj 2009 ob 23:21

Po drügi stroni pa....što pa puca po Lotmerki zaron po feštah ala sejen, pa Martinek, pa novo leto? Venda ne lotmeržanari ne?

Dejan nedelja, 17. maj 2009 ob 23:56

Ja tisto je drügo. Tan gre za nekšo javno prireditev pa organizacijo, ki se na kunci ve, ka de đumbus Nasmeh Park pa je kar tak na udari Nasmeh To kej deca nastelejo, to nej posprovijo Kul Pa de še park dugo v takšnen stanji, ka do še sploh lehko pili tan. Lehko pa bi že lepo sproti v koše nosili, ker jih je zadosti po parki.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.