Dejan ponedeljek, 1. junij 2009 ob 18:02

No, to kak si zej reka za čokaje, sen se tüdi spota, kak je blo letos začetki maja, gda so prišli sen italijanski pa avstrijski turisti lovci pa so šli se vüni vseli pred hotel, ka bi nekej spili. Pa so čakali 20 minut pa od nigi nikoga pa so se stanoli pa šli. To ti je te tüdi ne nikša postrežba pa či se je turiste tak tiralo pa ne streglo, te ne čudno, ka fse sküp propodne.

Legionar ponedeljek, 1. junij 2009 ob 19:38

Ja, tak sen tüdi jas enih porkrot nareda; se mi je osebno večkrot zgodilo, ka sva si z našoj pred hotelon vüni fsela pa čakala ka bi što priša postrega, pa od nikod nikoga....Pa sva se stanola pa odišla drügan, kapa češ drügo...

MILAN ponedeljek, 1. junij 2009 ob 20:32

Hjooj TAK JE BILO PA DOSTI KROT

Dejan sreda, 3. junij 2009 ob 16:22

Gnes dopudne sen pred hotelon vida violinista, kak je špila mimoidočin Kitarist Toti je večkrot tü? Ker še jas brž toga nesen v Lotmerki vida Nasmeh Tak kak v Lublani na Čopovi.
Sen mo vrga evro notri v škotlo pa mi je eno zašpila Hihihi



Nela sreda, 3. junij 2009 ob 19:01

To sen jaz tudi gnes vidla, pa sem bila presenecena. Neke taksnega samo z Dunaja poznan. Sej so lidje tudi cudno glejali, pa enega sem celo vidla, da je neke notri vrga, samo ne tebe Dejan. Hehe Hja tak je.....ne ka bi se pomali babe z deteti sedele na ploci pa fehtale ali pa invalidi, kak to ze lehko vse drgje vidis. Mislec

MILAN sreda, 3. junij 2009 ob 21:18

morti pa špila za zaposlene Hjooj

Nela četrtek, 4. junij 2009 ob 12:32

Vcera so v hoteli delavci meli poslovilno festo, mater kak so si igrali pa huskali. Haha

MILAN četrtek, 4. junij 2009 ob 13:44

Juhuhu te pa so ne preveč žalostni ka so zaprli

Legionar četrtek, 4. junij 2009 ob 14:40

MILAN je napisal/a:
Juhuhu te pa so ne preveč žalostni ka so zaprliTemi se reče črni humor.Pomežik

Dejan četrtek, 4. junij 2009 ob 15:36

Malo pa so si te mogli düška dati pa kej spotreti Pijunca

Dejan ponedeljek, 8. junij 2009 ob 20:58

Hotel samevle

MILAN ponedeljek, 8. junij 2009 ob 21:05

Hjooj negda tan v 60 setih je na toten mesti bija Zenkovič toti se zej v grobi obroča

Zvončica ponedeljek, 8. junij 2009 ob 23:43

Sen čüla ka bi pre nej bananeki meli interes za nakup hotela.....še malo pa de mestno jedro jihovo carstvo (če je to res).

Zvončica ponedeljek, 8. junij 2009 ob 23:46

Ste se čüdili špilaji pred hotelon....ve pa to je super če vredik cvigüta....po vekih EU mestih je to neklaj fčist normalnega - špilajo pa provi profiji.....npr. v Pragi morejo akademski muzičari določeno število vür odšpilati v storen deli pred palačoj.....Če nehče vredi špila me ne moti če kaj zaslüži. Ve ne fehta - ka nekaj vseeno dela.

Dejan torek, 9. junij 2009 ob 00:03

No neje glih bija nekši Stradivari Hihihi Bol je vloča toti lok sen pa to tak rekreativno, keko se je čülo Nasmeh Mene to neje čist nič motilo, ka je tan bija, samo malo eksotično se mi je zdelo Nasmeh Pa nej le bo večkrot, bode se vsej nekej zanimivega dogajalo tü okoli trga, ki de še zej po zaprtji hotela bol prozen kak je bija.
Moš pa to pri nas po večjih mestih glih tak. V Lublani je Čopova ulica puna totih svobodnih umetnikov Nasmeh

Makaveli torek, 9. junij 2009 ob 00:09

ke do te bananeki to kupili, ki pa majo peneze Bebast

MILAN torek, 9. junij 2009 ob 06:18

Kul toti moji več penez kak si keri misli.Dobro znoš oni peneze dojo fküper eden je te lastnik fse pa more gverati pa s etoga držijo zato pa so tak močni.Če je to jihov namen bodo sigurno to tüdi naredli.

kobreti torek, 9. junij 2009 ob 07:58

Zvončica je napisal/a:
Sen čüla ka bi pre nej bananeki meli interes za nakup hotela.....še malo pa de mestno jedro jihovo carstvo (če je to res).

Ja najbole ka še eno trgovino v Lotmerki naredijo s totega hotela, tak jih "primanjküvle"Nasmeh

Legionar torek, 9. junij 2009 ob 08:04

Zgleja, ka de hotel resen žalostno propa oz. ka nede več slüža svojemi nameni...Neee Samo, mesto kak Lotmerk bi moglo meti hotel. S ten ka ga več nede mo opali na nivo enega zabačenega sela, to pa je enemo kraji, ki ma že več kak 700 let mestne pravice, izpod nivoja,resen...

MILAN torek, 9. junij 2009 ob 10:27

Hjooj se spotite kak so keglišče doj zaprli
zej pa je te hotel na vrsti žalost



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.