Makaveli nedelja, 15. november 2009 ob 23:00

v soboto sen vida enega tipa ki je sedja na klopcah pred parkon kak je spomenik pa je meja v roki ovi elektrošoker pa ga je neke kurbla....drugi den sen zveda ka je po parki pa okolici hodja z pson pa težija mladini z totin šokeron....ve mogoče kdo je toti butl?? Tučem


manjšega nemškega ofčora mo pa tak bole starejši je....en ven ka se okoli šeta po lotmerki z pson samo nisen vida če je to toti ko je meja elektrošoker....



pa zanimivo je kak lotmerška policija teži mlodin za brezvezne stvari pa takoj priletijo kak je neke popevaja...a tu pa tip hodi okoli z elektrošokeron pa teži oz. lehko rečemo že grozi mlodin pa policije nega od nikod....

Legionar ponedeljek, 16. november 2009 ob 09:27

Policeji se bojijo. Samo Venček bi morti tü red nareda, ovo pa je fse samo za vozniške preglejüvati. Hihihi

Jernej ponedeljek, 16. november 2009 ob 13:43

Makaveli je napisal/a:
v soboto sen vida enega tipa ki je sedja na klopcah pred parkon kak je spomenik pa je meja v roki ovi elektrošoker pa ga je neke kurbla....drugi den sen zveda ka je po parki pa okolici hodja z pson pa težija mladini z totin šokeron....ve mogoče kdo je toti butl?? Tučem


manjšega nemškega ofčora mo pa tak bole starejši je....en ven ka se okoli šeta po lotmerki z pson samo nisen vida če je to toti ko je meja elektrošoker....



pa zanimivo je kak lotmerška policija teži mlodin za brezvezne stvari pa takoj priletijo kak je neke popevaja...a tu pa tip hodi okoli z elektrošokeron pa teži oz. lehko rečemo že grozi mlodin pa policije nega od nikod....


Hjooj ..to te buje, te že rejdni "pacijenti" odijo okolik! Doktor

Makaveli ponedeljek, 16. november 2009 ob 13:44

no pa nihče od vas ne ve keri bi bija toti iztirjenec?

Dejan ponedeljek, 16. november 2009 ob 15:04

Nesen še v Lotmerki nikoga takšega vida, ka bi zna. Drügič ga slikej pa napopej gor, mo ziher znali gdo je Jaaa Hihihi

Makaveli ponedeljek, 16. november 2009 ob 22:18

jaz sen ga od daleč ne moga prepoznati samo sen vida pesa pa ka je ovi šoker kurbla ki se je tak čulo toto pokaje elektrike ka joj....upan ka de priša v soboto al pa petek kej pret v park težit ko bomo v parki ka mu odvzememo šoker Zloba

ki to je blo negi ob 4 zaron v soboto ka je bija pred spomenikon

MHA ponedeljek, 16. november 2009 ob 23:08

Po parki pa stadiono hodi nekši ded s peson, takši debeli bole.

MILAN torek, 17. november 2009 ob 10:06

Vuuhuu aparat pa ga slikati te pa vidimo kej je za stvornika

Legionar torek, 17. november 2009 ob 13:39

MHA je napisal/a:
Po parki pa stadiono hodi nekši ded s peson, takši debeli bole.Ven kerega misliš, pa ga poznan, samo nebi zej javno rad na forumi guča imena. Toti je ne nevaren. Ne ded pa ne psica. Pomežik

Makaveli torek, 17. november 2009 ob 18:26

hehe kala? Haha


toti stric je baje bija nek učitelj al profesor ne? pa se mu je baje ku-ku...samo neje to toti....toti pes je že starejši...ovi z elektrošokeron pa ma max 1 leto starega pesa.

Legionar torek, 17. november 2009 ob 18:41

Točno tak. Pomežik Polek tega ma toti stric tüdi rjovi pas v karateji, taka se je drgačik ne glih preveč za hecati z jin. Hihihi

MHA sreda, 18. november 2009 ob 12:12

Drügega pa sen ne vida. Kapa či je kakši policej undercover?

Legionar četrtek, 19. november 2009 ob 19:29

Jas še enega skoro fsaki den vidin takšega, samo ne ven če je toti. Je pa drgačik šofer, pa duma tan polek parka. SAmo skoro ne vervlen ka bi toti bija... Mislec

Nela četrtek, 19. november 2009 ob 21:28

MHA je napisal/a:
Po parki pa stadiono hodi nekši ded s peson, takši debeli bole.

Miha ven kerega ti mislis, toti je meni tudi takoj na misel prisa, ko sem toto temo prestela. Pa tudi mozno je da je to toti, zej za elektrosoker nevem, samo psa pa taksnega mo.... toti pes je nekda na mene skoca, pa me zaceja kristi, presneti. Fala bogi nih cujsega ne blo. Šokiran

iTux torek, 3. april 2012 ob 23:07

Nela je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Po parki pa stadiono hodi nekši ded s peson, takši debeli bole.

Miha ven kerega ti mislis, toti je meni tudi takoj na misel prisa, ko sem toto temo prestela. Pa tudi mozno je da je to toti, zej za elektrosoker nevem, samo psa pa taksnega mo.... toti pes je nekda na mene skoca, pa me zaceja kristi, presneti. Fala bogi nih cujsega ne blo. Šokiran



toti je prek od konosa duma, pa sah je negda spila ?! Nasmeh

TUNČEK sreda, 4. april 2012 ob 17:02

Toki lidje so nevarni in to zavolo nevarnega pesa. Problem je pa f ten, da jin nič nemreš doklič nič ne naprovijo proti zokoni. Jaaa

iTux sreda, 4. april 2012 ob 17:08

Pes bi po zakone tak moga biti na povodci ce je na javni povrsini ( last obcine oz. drzave ) samo keko opazam se toti zakon izvaja zelo povrsno. Lehko bi ga primerja s tem, ka med voznjo tüde mores bite privezan z varnostnim pasom razen ce mas zdravnisko potrdilo ka ti lahko skodi pac ni trebas bite. Nasmeh

fucker sreda, 4. april 2012 ob 20:01

hmm cudno , vsak dan sem z psom parkrat v parku ,

pa še nisem srečal nobenega takega modela .

oni preko konusa mislim da nebi to počel .

drugi kaj ga opisujete da je doma zraven parka pa ima zelo rad

svojo psico , je nemska ovčarka ,

tako da te dve opciji odpadeta.

bom pa ziher takoj opazil , ce bo kaj sumljivega ,

ker sem pozoren na ljudi z psimi ,,,

Legionar torek, 10. april 2012 ob 09:21

Vem kerega prek Konusa mislite, jaz z njim še nesen meja slabih izkušenj. Se poznava, sva nekda dosti šaha prešpilala, pa ne ven či bi toti glih kakšni problematik bija no...

TUNČEK torek, 10. april 2012 ob 15:31

Ja moš praf, v vsoken človeki ne smemo iskati delikventa. Jaaa

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.