mlakerb petek, 27. november 2009 ob 15:56

Zvončica je napisal/a:
To že drži....poceni pa kvalitetna čistila, proh, plenice itd. se do küpiti v Mileri v MS, negda gda je bija Eurospin v Lotmerki sen tan poceni (pa dobre) testenine vzela, pa parmezan, pa morske sadeže.....ne provin ka je cena vse. Nejbole lidje ke mojo izkušnje z robo to ocenijo.

Evo dragi gospodje in gospodična ali se vprašate kaj delate ? Delate piramidni sistem hvalite artikle in gretako naprej. Plačilo pa zato od Milera ne dobite ampak kasira on.

Dejan petek, 27. november 2009 ob 15:59

To je te venda neka finta ala Amway pa tak kak majo to toti diamantna organizacija Debelak al kej že Hihihi

Legionar petek, 27. november 2009 ob 16:55

Dobro. Zakej nan te Mlakerb ne pove jasno in glasno zakej se gre, pa da vidimo ali nabijamo samo v tri krasne ali pa smo mogoče celo kej pametnega povedali??? Pomežik

suzana33 petek, 27. november 2009 ob 17:11

Dejan je napisal/a:
To je te venda neka finta ala Amway pa tak kak majo to toti diamantna organizacija Debelak al kej že Hihihi

Jaz pa v tem ne vidim nič slabega,ker osebno poznam človeka,ki je uspel in lepo služi v mrežnem marketingu.Tudi sama sem v tem in vem kako to gre.Delat je treba vse povsod,tudi v mrežnem marketingu,vendar na koncu so vidni rezultati.Povem pa še to,da tisti ljudje,ki uspevajo v tem poslu ne razlagajo in se ne hvalijo okrog z zaslužki.So pa tudi lepe prednosti mrežnega marketinga:sam svoj šef,dodaten zaslužek,prožen delavnik,majhni začetni vložki,druženje,učenje podjetništva,nabiranje izkušenj in navezovanje stikov z ljudmi.Pa še bi lahko naštevala.Kdor ne proba,ta ne more rečt da to ne drži.Govori se marsikaj in najbolj šinfajo tisti,ki so začeli delat mrežni marketing in niso uspeli,ker so izgubili voljo.To pa zato,ker niso prvi mesec zaslužili bajnega zaslužka.Tega pa ni nikjer.Počasi se daleč pride in to drži,kot pribito.

mlakerb petek, 27. november 2009 ob 17:18

suzana33 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
To je te venda neka finta ala Amway pa tak kak majo to toti diamantna organizacija Debelak al kej že Hihihi

Jaz pa v tem ne vidim nič slabega,ker osebno poznam človeka,ki je uspel in lepo služi v mrežnem marketingu.Tudi sama sem v tem in vem kako to gre.Delat je treba vse povsod,tudi v mrežnem marketingu,vendar na koncu so vidni rezultati.Povem pa še to,da tisti ljudje,ki uspevajo v tem poslu ne razlagajo in se ne hvalijo okrog z zaslužki.So pa tudi lepe prednosti mrežnega marketinga:sam svoj šef,dodaten zaslužek,prožen delavnik,majhni začetni vložki,druženje,učenje podjetništva,nabiranje izkušenj in navezovanje stikov z ljudmi.Pa še bi lahko naštevala.Kdor ne proba,ta ne more rečt da to ne drži.Govori se marsikaj in najbolj šinfajo tisti,ki so začeli delat mrežni marketing in niso uspeli,ker so izgubili voljo.To pa zato,ker niso prvi mesec zaslužili bajnega zaslužka.Tega pa ni nikjer.Počasi se daleč pride in to drži,kot pribito.


Hvala Suzana33 za podporo, saj sem jim to hotel dopovedati.

Dejan petek, 27. november 2009 ob 17:21

No sej sen nigi ne napisa, ka v ten vidin kej slabega. Samo sen omenja, či je to mogoče to.
Poznan pa som tüdi enega kolega, ki je že dugo v ten pa je uspeja. Sen tüdi prek jega ša v to oz. me je pač tak dugo naštimova, ka bi proba. To je blo že dalnega leta 2000 pa sen ša na eno toto srečanje v dvorano Tabor v MB. Pa sen pač vida, ka je to ne za mene Nasmeh To je blo tak vse po ameriško, lidje so stali, ploskali, ovi napre je tvezja v superlativih o ten pa oven Nasmeh Kak se lidi motivira pa napizdi za marsikej Nasmeh To je pač ne za vsakega.

Či pa sen že omenja toto diamantno organizacijo Debelak, toti se na vsaken koraki o ten vün mečejo pa spamajo s ten po vseh možnih forumih, knjigah gostov, komentarih, ...

mlakerb petek, 27. november 2009 ob 17:21

Legionar je napisal/a:
Dobro. Zakej nan te Mlakerb ne pove jasno in glasno zakej se gre, pa da vidimo ali nabijamo samo v tri krasne ali pa smo mogoče celo kej pametnega povedali??? Pomežik

Legionar, imaš telefon in če imaš voljo pokliči na telefon pa boš izvedel. Nimam navade in tudi tega ne delam , da se hvalim naokoli. Želim samo najti vsaj tri ljudi, ki bi želeli delati in si pomagati s tem do dodatnega zaslužka.

Dejan petek, 27. november 2009 ob 17:24

mlakerb je napisal/a:
Hvala Suzana33 za podporo, saj sem jim to hotel dopovedati.

Kej si nan dopoveda? Nič smo še ne čüli o čen se pri ten gre.

Sen ti napisa, ka mi pošli zasebno sporočilo pa je ne blo nič.

mlakerb petek, 27. november 2009 ob 17:26

Dejan je napisal/a:
No sej sen nigi ne napisa, ka v ten vidin kej slabega. Samo sen omenja, či je to mogoče to.
Poznan pa som tüdi enega kolega, ki je že dugo v ten pa je uspeja. Sen tüdi prek jega ša v to oz. me je pač tak dugo naštimova, ka bi proba. To je blo že dalnega leta 2000 pa sen ša na eno toto srečanje v dvorano Tabor v MB. Pa sen pač vida, ka je to ne za mene Nasmeh To je blo tak vse po ameriško, lidje so stali, ploskali, ovi napre je tvezja v superlativih o ten pa oven Nasmeh Kak se lidi motivira pa napizdi za marsikej Nasmeh To je pač ne za vsakega.

Či pa sen že omenja toto diamantno organizacijo Debelak, toti se na vsaken koraki o ten vün mečejo pa spamajo s ten po vseh možnih forumih, knjigah gostov, komentarih, ...


Dejan to ni Amway ali Oriflem. To je firma ki te vsak mesec plača za tvoje delo, ki ti od zaslužka odvede davek in pa plača tudi ZPIZ. Firma, ki je stara 51 let in ti pomaga urediti zdravstvene težave kot v preventivi kot v kurativi in NI prodaja od vrat dovrat. Poznam mnogo prijateljev , ki delajo Amway pa tudi sam sem ga pa nisem nikoli nič dobil ampak samo dobropise tu dobim denar za moje delo.

Legionar petek, 27. november 2009 ob 17:27

mlakerb je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Dobro. Zakej nan te Mlakerb ne pove jasno in glasno zakej se gre, pa da vidimo ali nabijamo samo v tri krasne ali pa smo mogoče celo kej pametnega povedali??? Pomežik

Legionar, imaš telefon in če imaš voljo pokliči na telefon pa boš izvedel. Nimam navade in tudi tega ne delam , da se hvalim naokoli. Želim samo najti vsaj tri ljudi, ki bi želeli delati in si pomagati s tem do dodatnega zaslužka.
Či že debateramo, te nan navedi dejstva, ne ka se gremo nekših skrivalnic.

mlakerb petek, 27. november 2009 ob 17:29

Dejan je napisal/a:
mlakerb je napisal/a:
Hvala Suzana33 za podporo, saj sem jim to hotel dopovedati.

Kej si nan dopoveda? Nič smo še ne čüli o čen se pri ten gre.

Sen ti napisa, ka mi pošli zasebno sporočilo pa je ne blo nič.



Pošlji mi meil na bostjan1612@gmail.com

Dejan petek, 27. november 2009 ob 17:36

mlakerb je napisal/a:
Pošlji mi meil na bostjan1612@gmail.com

Tega glih nečen, ka zoven nekan pa pošilan mail, to gre te že za nekej osebnega, zato sen napisa, ka mi pošli ZS, za ke se sploh gre približno pa či se mi vredi čüje, te lehko dale debateramo po telefoni ali maili...

SlovenianDevil petek, 27. november 2009 ob 18:06

Tak me zanima, ker sen preletjo malo prejšje objave, se zdi komu čüdno ka je napisano samo keko zaslužiš, ne piše pa točno kej delaš in takoj ko napišeš ka bi ti kdo povedo kej se dela ti zalepi številko al pa email? Nenavadno za moje pojme...nej ugibam, takoj ko začneš delati te pitajo za številko bančne kartice?

Makaveli petek, 27. november 2009 ob 18:10

če bi to blo tak uspešno bi večino folka to delalo...te bi vse delavke z mure se lehko pridružile vaši super uspešni piramidi al ke mote to



in ja hofer je za drek...zodjič sen glih šteja ka je en da gor slike ko je v pistaciji eni meja neko ličinko veko notri....pa lidje kupili tvje pa nazej nesli za 2 dni,pralne stroje brez bobna itd....malo penez malo muzike...tak je pa tak vedno bo...se nejde kda kej poceni pa dobro samo večinoma ne...če pa je že poceni pa je skup dela neki bogi kitejček ke dobi 2 dolara na den...

Legionar petek, 27. november 2009 ob 19:13

Makaveli je napisal/a:
če bi to blo tak uspešno bi večino folka to delalo...te bi vse delavke z mure se lehko pridružile vaši super uspešni piramidi al ke mote to



in ja hofer je za drek...zodjič sen glih šteja ka je en da gor slike ko je v pistaciji eni meja neko ličinko veko notri....pa lidje kupili tvje pa nazej nesli za 2 dni,pralne stroje brez bobna itd....malo penez malo muzike...tak je pa tak vedno bo...se nejde kda kej poceni pa dobro samo večinoma ne...če pa je že poceni pa je skup dela neki bogi kitejček ke dobi 2 dolara na den...


Jaz čen povedati samo to, ka se fsigi nejde kej dobrega. Jaz sen pred krotkin doba v Mercatori -in to v Lotmeršken- s salotejpon zalepleni in že čist mehki čips. Pa je jihov čips glih ne med nejfalešimi! Polek tega sen tan že doba tüdi pokvarjeno čajno kloboso, pa tak dale.
Pa tüdi je ne resen ka je nekej za malo penez vedno nejslabše. Kak že rečeno, treba si je nejpred malo prešteti o določenih testih, ki jih redno izvaja Zveza potrošnikov, ker tan so rezultati resen relevantni, pa te nekej gučati po načeli "baba čula baba rekla".

Zvončica petek, 27. november 2009 ob 23:00

V Mercatori se dostikrot kej sfaliranega nejde....jaz sen pred mislin ka dvema letoma mela v breskoven kompoti še vloženi šrauf (pa to oring debeline)....ke robo proizvajajo večinoma južneje na balkani ....tan pa so ne tak strogi glede vsega..... Zloba

MILAN sobota, 28. november 2009 ob 08:18

Vuuhuu če je rezervni del poleg je tak vredi

erof ponedeljek, 14. marec 2011 ob 18:13

največ informacij tukaj...

www.dela.si



www.dela.si



prošnje : http://www.prosnja.info/primer-zivljenjepis.html


PROŠNJE-ŽIVLJENJEPIS-Excel-Pdf



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.