kobreti ponedeljek, 15. februar 2010 ob 10:24

No keri ste bili na koncerti kakšno je kaj vašo mnenje?? Jaz moran reči ka sen mogoče kaj več pričaküva od Olivera, ka bi še čuja kakšni njegov hit, drugače pa je bilo super, vsa pohvala pa mislim ka mora iti tudi organizatorjem koncerta ,ki so se po mojem, zelo dobro potrudili pri pripravi Ploskač To ja, čeprav je na koncu izgledalo da je premalo sedežev, se je vseeno nekje nazmes še dalo rit dol dati.

optix ponedeljek, 15. februar 2010 ob 10:48

ponavadi na takih koncertih sledi še "bis", ampak zgleda, da nekateri ko je dragojevic odgiral zadnjo pesem so ze poleteli proti izhodu, kot da niso v zivljenju bili na koncertu. Hihihi

drugace pa, cestitke organizatorjem na izvedbi koncerta.

Dejan ponedeljek, 15. februar 2010 ob 10:57

Problem je bija, ka so liči gor vüžgali. Te pa itak folk ide, kej boš te čaka. Vači bi še Oliver ziher nazej priša. Pa mogoče ne samo enkrat.
Je pa bija dober koncert.

MHA ponedeljek, 15. februar 2010 ob 11:45

Keko pa te lidi blo?

Dejan ponedeljek, 15. februar 2010 ob 12:00

Okrog 1500.

optix ponedeljek, 15. februar 2010 ob 12:16

Dejan je napisal/a:
Problem je bija, ka so liči gor vüžgali. Te pa itak folk ide, kej boš te čaka. Vači bi še Oliver ziher nazej priša. Pa mogoče ne samo enkrat.
Je pa bija dober koncert.



pa seveda ka bi nazaj prisa Nasmeh
v ms ko je bija koncert oktobra je cela dvorana ploskala pa je na bis nazaj prisa, tu pa je to res tak seljačko izpadnilo.

MILAN ponedeljek, 15. februar 2010 ob 14:24

To ja ČESTITKE OLIVERI pa muzikanton
še bol organizatoron dobra stvor za naša vüha

MILAN ponedeljek, 15. februar 2010 ob 14:25

Mislec tak je priša Oliver čestitat našemi parlamenti

MILAN ponedeljek, 15. februar 2010 ob 14:27

Vuuhuu tak pa je meja pogovore po koncerti

Pepek z brega ponedeljek, 15. februar 2010 ob 18:59

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač
Provi užitek - Oliverof koncert...

Znavi je Lotmerk po zaslugi vrlih KMD - ja doživja eno pošteno prireditef. Klobük doj.

TResen je škoda, ka se je fčistar na konci zgodila tota nerodnost z ličmi - še ekstra ker smo bili prikrejšani za por lepih pesmi.... Se pač zgodi...
Snočkej je Lotmerk bija prova prestolnica Prlekije. Tü so bili lidje od fseposodik. Od Apačancof, do Ormožoncof, pa venda še šürše... in fsi so šli dumu puni lepih ftisof in dobre vole

Ploskač Ploskač Ploskač

MILAN ponedeljek, 15. februar 2010 ob 19:32

Ploskač se vidi ka mojo KMD-jofci prove ideje
bravo

Zvončica ponedeljek, 15. februar 2010 ob 23:17

Ja resen se vejo iti....no, jaz sen v nedelo čeha pelala na veko postajo pa sma si obo flovo razbijala ka za tekme je v dvorani....dokič se mi je ne zašejnalo ka je venda koncert...sen vidla teko gibaja po lotmerki kak že duuuuuuuugo ne....lepo če ste se lepo meli. Oliver je vredik, me stalno na poletje spoti pa na morje...Ka pa se lidi tiče pa je resen ka več ne vejo spremljati ničesa, ka jin fali enega kulturnega bontona....ke češ. Mogoče de trebalo v bodoče na začetki rečti.kak se obnošsti na kunci ne? kak deci.... Haha

MILAN torek, 16. februar 2010 ob 07:25

Mislec TO je bila prillika za vičeje ven je bilo nekej novega pa fsakši ne ve kak bi trebalo

Legionar torek, 16. februar 2010 ob 14:21

No, redki so glasbeniki ka so sposobni tak napuniti novo dvorano kak jo je Oliver. Legenda pač in vsaka mu čast. To ja Jaz mislin ka je koncert bija zlo dober, samo ka je Oliver ne priša nazoj še kej zapopeva so v prvi vrsti krive liči, kere so prižgale takoj kak je doj ša, drügo pa je tüdi to, ka je mene -klüb dobremi obiski- malo razočarala publika. Zgleja ka so lidje grotali totalno zamorjeni. Žalosten Človik je pr dostih pesmih apelira na to ka bi publika popevala z jin pa tak dale, pa je blo vedno za čüti samo eno por glasof. In to pr puni dvorani. Žalosten Večina pa jih je sedela takak da bi prišli v gledališče.

Drgačik pa svaka čast legendi! To ja To ja To ja

MILAN torek, 16. februar 2010 ob 16:36

Mislec sen bija med tistimi ka me je po koncerti bolja gut
popev asen z veseljon pa ploska,
okolik pa je bilo dosti takših ka so samo na veko glejali

Zvončica sreda, 17. februar 2010 ob 22:38

Nasmeh če bi šteli ka bi popevali polek te bi mogli na vstopi tolati vsakšemi po dvo špricara ka bi se zategjenost sprostila.... Pivo

Dejan sreda, 17. februar 2010 ob 23:26

Pa besedila poleg.

Vseeno pa je bojše na koncert iti, samo sedeti pa glejati, kak pa sploh ne znati, ka je Oliver v Lotmerki Pomežik

MHA petek, 19. februar 2010 ob 10:54

Jas sen zna ka je Oliver v Lotmerki, san sen rojši duma seda. Hihihi

SlovenianDevil petek, 19. februar 2010 ob 11:40

Te pa zgleja ka nešče v Lotmerki še ve koncerte organizirati, jaz sen sicer ne bijo, ker sen ne glih nekši Dragojevič fan, ampak glede na pohvale je moglo biti dobro...

Upejmo, da bo več takih dogodkov, bi lehko kakši koncert od Perpetuum Jazzile bijo ki v naši bližini.

MHA petek, 19. februar 2010 ob 14:27

Porkrot so v LJ bli.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.