MHA nedelja, 23. april 2006 ob 15:53

jaz sen gnes poslüša, bon ti poveda kak je blo...
v nedeljsken glasüvlejo za naj župana. te pa lehko prek e-maila, prek SMS, prek telefona in kuponof glasüvleš.

Po treh koteh pa je blo, ka je župan fse cejtnige po celen lotmerki doj küpa (še pred kak so trgovci sploh cejtnige na police zdevali, taka nesi nigi moga nedeljskega küpiti), kupone lepo vün vreza, pa rastola med sorodnike, prijatele, znonce... ka so te uni to poslali. In zato mo teko št. glasov, ka je na tak visoken 13. mesti.
Sej je meni blo toto glasuvaje preci sumlivo

MHA torek, 19. september 2006 ob 14:33

22.09.2006,petek ob 9.30h
Na glavnem trgu v Ljutomeru
v sklopu evropskega dneva brez avtomobila
Prikaz tehničnega reševanja in reševanja vkleščenih oseb iz vozila udeleženega v prometni nesreči.
Na skupni vaji sodelujejo:
-ekipa tehničnih reševalcev iz PGD Ljutomer (orodno gasilsko vozilo Atego)
-ekipa nujne medicinske pomoči ZD Ljutomer (urgentno vozilo VWT5)
-policisti Policijske postaje Ljutomer (intervencijsko vozilo)
-Rdeči križ Slovenije (RK Ljutomer)

Po prikazu bo mogoč ogled urgentnega reševalnega vozila VW T5, in predstavitev dela nujne medicinske pomoči ZD Ljutomer.

Jernej torek, 19. september 2006 ob 19:41

Naj bi rajsi dan brez cigareta si smislili! Ves kelko pline si sebej vlecejo lidi (CO2 pa CO pa NOX) ka kadijo!

Dan brez Avta (motorno vozilo) vec gnes den nejde! Ker stalno de negdo se vozo ....resilci,gasilci,policija,vojska,posta,cestno podjedje,avtobusi...itd.

Ka pa ladije,cuk pa avijoni? Ne ge pa te pa nemajo izpusne pline ge te ...pa ka se pri novih motornih vozil zelo malo skodlive izpusne pline so. No nej tak kak tej ladije na stari dizelskih motori...pa se cugi ujuj...ka pa avijoni ka zgorevajo kerozin? Majo tej katalizatore pa partiklski filter?

Na to pa nisce ne misli!

MHA sobota, 23. september 2006 ob 23:57

No den brez avta je mina. Lidi je čist malo blo, edino ke so vrtečjaki, osnovnošolci in gimnazici gužvo naredli. Po guči župana in po prkozanen tehničnen reševoji so razkozali malo avte, policeji so prpelali civilni avto, z Maribora sivo hondo arcord z 168 kuji, 2.5 motor-bencinar, opremleno z kamero.

Jernej sreda, 4. april 2007 ob 11:17

Dejan je napisal/a:
Ta nit obravnava vsebino članka: Dan brez avtomobila v Ljutomeru

In kak je te to zglednilo gnes? Je keri bija na glovnen placi?
Jaz sen se enkrat ob pudne mimo pela pa so se nekej kcoj sprovlali.


Ka pa letos? ..odpadne? Haha

MHA sreda, 4. april 2007 ob 21:14

Joj, Jernej gi je še to...Huh

Zvončica nedelja, 8. april 2007 ob 00:59

Lehko pa si vsakši den brez avtaPriklon

Nela torek, 18. september 2007 ob 11:08

No ste ze cule ka je po 22.septembra dan brez avtomobilov? V MS sem vidla na veekkooo plakate gor zobesene.In bote se drzali tega? Meni je tak vseeno dapa tak nimam avta

Zvončica sobota, 22. september 2007 ob 00:52

Kak pa nej v gorice pridemo?Vuuhuu

MILAN sobota, 22. september 2007 ob 22:18

Poljub Poljub
pogledni kak smo šli mi v gorice
malo je bilo vosko pa smo le prišli.
Pisk Pisk Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.