kokot nedelja, 20. junij 2010 ob 00:08

Kak je kej sladoledna mafija postovila letošje cene za kepice v Lotmerki ?

Kon hodite na sladoled v Lotmerki?

Jaz sen hoda po Magnuma si na OMV,ki ovi pri Tuši dovle hinavske kepice

Progress nedelja, 20. junij 2010 ob 09:13

Me zanima kakšne so te "hinavske" kepice? A so tak veke, da dobiš angino ali kej ? Meni je tote lotmerške sladoled dober, itak ga tü ne delajo, pa še poceni je kepica. Kebapa pa tak in tak ne trošim.

MILAN nedelja, 20. junij 2010 ob 09:47

Mislec ČE ČEŠ LIZATI SI MOREŠ KÜPITI

MHA nedelja, 20. junij 2010 ob 11:29

V Lotmerk pri krožnen. To ja Sladoled

Dejan nedelja, 20. junij 2010 ob 11:35

Venda boš za sladoled na pumpi več da, kak pa pri kakšen kepičari.

Jas hodin vedno k Pri parku, že sto let Hihihi Tan je nejbojšo meni. Pa Rogljiček tüdi neje slab.

MHA nedelja, 20. junij 2010 ob 11:36

Jas sen tüdi skos pri parki, pa Jasmin mi vedno takšo porcijo do, ka kumej že pojen. Pa še cene mi vedno doj zaokroži.

Pepek z brega nedelja, 20. junij 2010 ob 11:41

MHA je napisal/a:
Jas sen tüdi skos pri parki, pa Jasmin mi vedno takšo porcijo do, ka kumej že pojen. Pa še cene mi vedno doj zaokroži.

Šokiran Šokiran Tiho Tiho
Vüpan, ka je toti Jasmin tan nekši šef....
Či je ne, te de jih po vühah doba zavolo tebe... Hihihi Hihihi

MHA nedelja, 20. junij 2010 ob 11:43

Neje glih šef. Pisk San je pa dober un! Respekt

TUNČEK nedelja, 20. junij 2010 ob 13:23

S sladoledon je tak, da je nasploh predrogi, pa če ga küpiš pri sladoledari ali pa f štacüni. Človik se pač nemre odrečti, ke je tak dober. Malo je le razlike met tistin ki ga küpiš uradno f štacüni ali na bencinski pumpi ipd. takšen je bole zdraf kak pri sladoledarih. Opstoja pač eden določeni problen, da tisti iz mlekarne nima dodotkof !?
Tisti ot sladoledarof pa mo lehko dodone antibiotike, da se ne pokvari. Pret leti je blo v Lublani, ke so vzeli vzorce in dobeli v osmih ot desetih antibiotike. Zej si pa pretstovlejte gdo ga največ poje - deca in toto deco nam giftajo.
Pa še neke je s sladoledon, mo fsemogoče žmahe : jagoda, kivi, borovnica, limona, pomaranča, čokolada.... in fsega toga ne vidi niti ot daleč. Fse to so umetni žmahi, tüdi čokoloda. Sen enkrat vida našega sladoledara v marketi, kak je küpa najmeje 50 različnih žmahof bot Etol fabrike, ke dela tote različne žmahe v flaškicah. Notri v sladoled pa tüdi denejo forbe tak, da stvor zaklučijo z eji.

Kritično, samo fseeno je predober, da ga nebi ja, seveda ga rajši küpi f štacüni, ke je meje kemikaličen.
Sladoled Sladoled Sladoled

DarkMAN nedelja, 20. junij 2010 ob 16:14

Dejan je napisal/a:
Jas hodin vedno k Pri parku, že sto let Hihihi Tan je nejbojšo meni. Pa Rogljiček tüdi neje slab.
Meni je tudi tisti Pri Parku najboljši, ovokrot sem pa parkira gor na pločniki pri pekarnici , ka je naša šla po burek jaz pa po sladoled pa sem skoro kazno od redorov fasa.
Tam k tistem pajzli pri tuši pa več nem ša, ka je ovokrat steklo puca pa je direkt vse po sladoledi letelo. Tak ka bi lehko novo vrsto sladoleda začeja odovati ! okus : prah & stekleks Hehe

Legionar ponedeljek, 21. junij 2010 ob 19:43

Jaz hodin nejveč k Parki, ke se mi tan zdi nejbojši, pa tüdi nejbole prijazni so. Samo keri gučite ka je sladoled ne drogi; pred uvedbo evra je bila kepica 100 tolarov, zapa je 90 cenotv, do 1 evra. Se provi ka je več kak enkrat dražiši. Keko pa kila sladoleda pride recimo v Špari? Pa keko kepic je v eni kili? Mislin ka je sladoled pri kepičarih fest drogi!

TUNČEK ponedeljek, 21. junij 2010 ob 20:07

Legionor moš praf, sladoled je zlo drogi. To so cene iz inozemstva, ge je bija približno eden evro pret kak smo mi evro uvedli. Hudi

Dejan ponedeljek, 21. junij 2010 ob 20:15

Poceni je seveda ne, samo paše tak malo vün iti pa si vsedniti na teraso pa pojesti banana split pa makar 3 € košta Nasmeh
Na tankšteli pa so takše stvari droge, te je pač bojše v štacün iti, jas sen za to omenja.

Dražišo pa je pač vse, od gda mamo evro. Pivo je negda tüdi bilo 100 tolarof, zej pa je 1,8 € Hihihi Negda sen ša s 1000 tolari vün, nas je 6 fsakši eno rundo častiloi pa sen bija ugli bugli pa še 400 tolarof sen si dumu prnesa Hehe Zej z jürjon (4,18 €) lehko v oštariji en đus pločaš Hjooj

Progress ponedeljek, 21. junij 2010 ob 20:30

"Kud plovi ovaj brod?" Smo si želele Evropo pa evro, zej pa momo...

TUNČEK ponedeljek, 21. junij 2010 ob 20:50

Dejan je napisal/a:

Dražišo pa je pač vse, od gda mamo evro. Pivo je negda tüdi bilo 100 tolarof, zej pa je 1,8 € Hihihi


Vi ste še dobri tan v domovini, ke mote pivo po 1,80 €, pri nas na Primorsken košta 2,20 - 2.30 € ! Bog nan pomogaj !

kobreti sreda, 30. junij 2010 ob 23:19

že od nekda je toti pri parki najbojši, pa to daleč na okrog

Progress četrtek, 1. julij 2010 ob 07:11

Fsoki pač hvoli tistega na kerega se navode, pa nej bo sladoled ali oštarija...

TUNČEK četrtek, 1. julij 2010 ob 08:20

Nekše veke razlike met sladoledi nega, ke mojo fsi avtomate, ge so že polek recepti taka je potli fse po enen kopiti. Podobno je pri pivi, če küpiš postrojenje, dobiš hcoj tüdi recept, pa potli nemreš skoro nič spremijati. Sladoled Sladoled Sladoled DOBER JE!

kokot četrtek, 8. julij 2010 ob 02:10

Gnes sen v Groci ja sladoled z avtomata vailija pa čokoloda. Nemrem opisate kakši opčutek, res super stvor.

Je gi tu okole kakši sladoled iz avtomata?

MILAN četrtek, 8. julij 2010 ob 06:48

Mislec toti so navodno resen dobri



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.