iTux torek, 6. december 2011 ob 21:44

nega nekse dobre picerije v lotmerki oz. v okolice, taka se je vedno nejbojsa izbira pol cikn pol meksiko.

misekovi torek, 6. december 2011 ob 22:19

BaMi
pa še domu pripelajo ova z salamo je carska.

gorgona torek, 6. december 2011 ob 23:45

jas sicer neven kak je bami...sam jas si navodno gren po pico tu pri peke na ormoške al pa pod centron za socilano delo družinska pa se mi zdi ka je fulll full velka pa še dobra in poceni je za 9eur

MHA torek, 6. december 2011 ob 23:46

Legionar, drgoč se rojši v Lenarti stavi, pa mislin ka so letos vse prenovili, taka ze res vrede vün vidi, pice pa so tak ali tak vrede, pa ze še fso drügo jesti moš tan. Lačen

MHA torek, 6. december 2011 ob 23:47

gorgona je napisal/a:
jas sicer neven kak je bami...sam jas si navodno gren po pico tu pri peke na ormoške al pa pod centron za socilano delo družinska pa se mi zdi ka je fulll full velka pa še dobra in poceni je za 9eur

Toto sen jas že tüdi proba, pa neje glih slaba, mi recimo bojša kak je v hoteli bila.

TUNČEK sreda, 7. december 2011 ob 06:52

Pa so zapravili dobro pizzerijo Bomejo in žje napravli yugo lokol z yugo čistočo. Škoda ! Vuuhuu

zobl sreda, 7. december 2011 ob 10:27

misekovi je napisal/a:
BaMi
pa še domu pripelajo ova z salamo je carska.




relativno, o tem bi lehko debatirali Nasmeh
por krot sen vzeja pa ni bla nikšna, ampak ker je človik bija lačen je poja tudi to.
z dostavo pa je tak, enkrat jo mojo ,drugič kao nima časa... ne resno v glavnen...

v lotmerki tak nega nič, samo fseeno mexico pizza iz oxigena kero darac speče je zakon

Legionar sreda, 7. december 2011 ob 12:57

MHA je napisal/a:
Legionar, drgoč se rojši v Lenarti stavi, pa mislin ka so letos vse prenovili, taka ze res vrede vün vidi, pice pa so tak ali tak vrede, pa ze še fso drügo jesti moš tan. Lačen

Misliš Nono ali Agato? Ker pr Agati mi je nikdor pizza ne bila neven kej... Žalosten

Ke je BaMi pizzerija? Morti Jagoda bivša? Pa dobro, neje glih za to vrčti, neven kej pa je tudi ne. Pripelajo pa - odvisno od razpoložeja. Hehe

TUNČEK sreda, 7. december 2011 ob 13:31

Pri Agati mojo resen nekvalitetne pizze. Jaaa

zobl sreda, 7. december 2011 ob 14:46

Či te kej meli priliko hoditi po Radgoni, probajte tam pizzerijo Casa del Nonno To ja

MHA sreda, 7. december 2011 ob 18:08

Pri Agati pa so pač dobre pice, či pa se ti pica ne vidi, pa si še lehko ze ke drügo naročite. Viš, meni pa so pri Noni ne ble dobre, oziroma nič posebnega.

gorgona sreda, 7. december 2011 ob 18:18

pri noni so za moje pojme premastne pice

TUNČEK sreda, 7. december 2011 ob 19:39

Keko lidi, teko mnenj ! Pomežik

kresnička sreda, 7. december 2011 ob 21:33

pri noni so meni dobre pice ( samo ponavadi tan jen špagete ), agata se mi ne vidi kaj preveč, v radgoni pa še majo pri potači ( se mi zdi ka se tak reče) dobre pice. pa pri slaviči v klučarofcih tudi niso slabe, nekaj podobnega kak so negda v hoteli ble. meni so bojše bol kruhove kak pa tenke. To ja

TUNČEK četrtek, 8. december 2011 ob 06:46

Pizza more biti tenka in z malo stvari gor, to pa je veka umetnost, ke jo obvlodajo retki. Jaaa

MHA četrtek, 8. december 2011 ob 09:33

V Radgone pri potoci sen tüde ze bija,pa so kar v rede. V Krizofcih je bija ze sto, ci se pelas prta AC, na kunci Krizovec je na desni stroni tobla pice z krüsne peci, san neven kak se rece tisti piceriji, da sen ne folga viditi.

iTux četrtek, 8. december 2011 ob 11:28

MHA je napisal/a:
V Radgone pri potoci sen tüde ze bija,pa so kar v rede. V Krizofcih je bija ze sto, ci se pelas prta AC, na kunci Krizovec je na desni stroni tobla pice z krüsne peci, san neven kak se rece tisti piceriji, da sen ne folga viditi.

okrepcevalnica picerija i... s... s.p.? tam je vedno prozno gdo se mimo pelam Nasmeh

Zvončica sreda, 21. december 2011 ob 22:47

V Oksiji so pred več kak mescon prišli na recesijske pice...npr. pri morski maš za vzorec morskih sadežev (nücaš lupo ka jih nejdeš)...gobice v minimalni količini...škoda...zej bon bole poredko tan kakšo maznila...cena pa je ne nič mejša.. Žalosten

Herr Flick četrtek, 22. december 2011 ob 09:16

V Ljutomeri ni več poštene pizze...Oxigen se je pokvaril že pred kar nekaj časa, tja več ni za iti. Bivša Jagoda je tudi tak-tak...Kar se Oxigena tiče, tudi postrežba ni bogve kaj. Zato ne bi bilo nič narobe, da bi tam zaposleni šli tudi na kakšen tečaj bontona in strežbe. In higiene. Jaaa

Bomeja je postala kastastrofa, tudi po tukaj prebranem sodeč. Ne more pač vsak biti "oštarijaš". V Križevcih mišljena pizzerija Slavič; tam je bolj vse tak po domače pa kmečko. Kako je v pizzeriji v Ključarovcih, pa ne vem.

TUNČEK četrtek, 22. december 2011 ob 09:35

Ja, Bomeja je grotala katastrofa na celi črti ! Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.