Dejan torek, 15. november 2011 ob 22:49

Nega komentarov, da je Zoki fkra šov Haha

http://www.prlekija-on.net/lokalno/3415/krst-mosta-si-je-v-ljutomeru-ogledal-tudi-zoran-jankovic.html

Pepek z brega torek, 15. november 2011 ob 22:54

Ja..... očitno je dosegna svoj namen.... cela Prlekija guči o jen. Tüdi šinfaje je dobra reklama...

TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 09:08

Čehi, ne je Srba lehko nopiti z vinon ! Rakijo bi mogli meti. Pomežik

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 10:19

Ja samo je pohvoljo ke momo dobro vino, pa sem mo jaz hitro reko ke normalno ve pa je prleško, pa se je samo smejo.

TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 10:27

Zoki je že fajn čeh, samo fseeno ne ven kak de se znajša v politiki.
Politika je pač eno, podjetništvo ali pa županovoje pa drügo. Jaaa Pomežik

zobl sreda, 16. november 2011 ob 12:45

prlek1825 je napisal/a:
Ja samo je pohvoljo ke momo dobro vino, pa sem mo jaz hitro reko ke normalno ve pa je prleško, pa se je samo smejo.


Mislec Hihihi
Vepa normalno ka de ti reka ka je dobro vino, keri pa je tak nor ka de nekomi reka ka ne vala ?

Tak je v diplomaciji, vedno gučiš tisto kaj nešče rad čuje, misliš pa si drugačik Nasmeh

?

TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 12:58

Bravo Zobl, tak politiki gučijo, vujplen, ke si pa ti verodostojen ! Pomežik

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 13:18



Mislec Hihihi
Vepa normalno ka de ti reka ka je dobro vino, keri pa je tak nor ka de nekomi reka ka ne vala ?

Tak je v diplomaciji, vedno gučiš tisto kaj nešče rad čuje, misliš pa si drugačik Nasmeh

?


to tak jaz vem kak je, samo je bijo prav zanimiv, še niti probo je prav ne pa je že hvoljo Haha

Lotmeržanar sreda, 16. november 2011 ob 13:31

prlek1825 je napisal/a:


Mislec Hihihi
Vepa normalno ka de ti reka ka je dobro vino, keri pa je tak nor ka de nekomi reka ka ne vala ?

Tak je v diplomaciji, vedno gučiš tisto kaj nešče rad čuje, misliš pa si drugačik Nasmeh

?


to tak jaz vem kak je, samo je bijo prav zanimiv, še niti probo je prav ne pa je že hvoljo Haha


Ke pa de te reka, ka je ne dobro, pa ka bi ga vsi sfučkali, itd. Hjooj

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 13:45

nesem jaz to zej tak mislo kak me vsi jemlete...pač sem napiso kak je on v veselji pohvoljo našo vino, vi pa me zej tak napadate ke me je že stroh...hehe

TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 14:21

Oprosti Prlek, se te nibeden ne napoda ! Hihihi

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 14:26

se vem samo zajebovlem se malo nazej če ste vsi to tak resno zagrabli....hehe

zobl sreda, 16. november 2011 ob 14:34

prlek1825 je napisal/a:
se vem samo zajebovlem se malo nazej če ste vsi to tak resno zagrabli....hehe


Eh kej de te keri napoda Nasmeh
Malo se hecamo, vepa vidiš ka je reka ka je vino dobro pret kak ga je sploh probaJezik
To tak je, gda guči mu z vust "bomboni" letijo, tak moreš biti či se češ baviti s politiko.

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 14:37

ja logično ja samo sem se mogo prav smejati, jaz to tak v smehi napišem, vi pa vsi buf resno vzemete pa začnete politizirati,,,se pa tak som vem kak je ...če mo je dobro al ne de mogo reči ke je dobro še celo zej pred volitvami

TUNČEK sreda, 16. november 2011 ob 14:42

Mi fsefküp vzememo tak keko je tema resna, če je resna smo resni, če je Simonova, pa smo kak Simon. To ja Vuuhuu

prlek1825 sreda, 16. november 2011 ob 14:45

če je resna smo resni, če je Simonova, pa smo kak Simon. To ja Vuuhuu



Aplavz Veselko
toti stavek je provi tak ke se direkt od srca morem nasmejati..to pomeni ke so na forumi resne teme pa simon teme.....hehe

Legionar sreda, 16. november 2011 ob 16:13

prlek1825 je napisal/a:
Ja samo je pohvoljo ke momo dobro vino, pa sem mo jaz hitro reko ke normalno ve pa je prleško, pa se je samo smejo.

Zna je ka de bit, či nede reka ka de dobro. Zloba

TUNČEK četrtek, 17. november 2011 ob 07:52

Un de že itak bit, zej ke gre f politiko. Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.