MILAN sreda, 1. september 2010 ob 16:51

Mislec LEPO KA VOS ZANIMA KAK JE MOTE IZJAVO V KEROJ JE FSE NAPISANO.
Probali smo povedati kak je nesmo se svadili pa ne nikoga natirovali
fsen je joko žmetno za fsakšega. Pravico pa mo fsakši ka se odloči po svoji voli.
Ostali smo pa bomo delali falili nan bodo pa zato lehko pride keri se vidi v toti pedašiji.

zobl sreda, 1. september 2010 ob 20:02

srce mi se para od vsega tega.
škoda res, nemrem pozobit ovih posnetkof kda se je g. Pepek kaluža v milanovem sodi za vino v goricah.

trbelo bi tote posnetke dati na youbito gor ka vsi vidijo.

MILAN sreda, 1. september 2010 ob 20:08

Mislec vidiš to je dobro razmišlaje samo tak dale pa bomo naredli opet nekej zanimivega pa keri mo volo je dobrodošel

zobl sreda, 1. september 2010 ob 20:10

MILAN je napisal/a:
Mislec vidiš to je dobro razmišlaje samo tak dale pa bomo naredli opet nekej zanimivega pa keri mo volo je dobrodošel

Ja lehko bi nareda prlekija-on net žurko nekda novembra pa pridemo novi člani v kunštne prleke z novimi idejami pa tudi sponzore kakše zrihtamo gi.

prlek1825 sreda, 1. september 2010 ob 21:16

keko sem jaz čujo baje nas če neke nandek presenetiti z pitnikom pa še to letos,,,tak da zobl morti boš tudi ti povobleni Haha

MHA sreda, 1. september 2010 ob 22:04

zobl je napisal/a:
trbelo bi tote posnetke dati na youbito gor ka vsi vidijo.

Mojo künštni sfojo stron, pa tan so fsi posnetki.

MILAN četrtek, 2. september 2010 ob 07:53

To ja Viš to j eže dobra ideja dati na jubtub samo to nan more Dejan spohati
bomo ga fehtali

zobl četrtek, 2. september 2010 ob 10:19

prlek1825 je napisal/a:
keko sem jaz čujo baje nas če neke nandek presenetiti z pitnikom pa še to letos,,,tak da zobl morti boš tudi ti povobleni Haha

prlek ti mi zglejaš kak nekši pavliha tu celi čaš kerega nišče nič ne pita pa keri o ničen nič ne odloča.
milan de nareda žurko pa mo priščli novi kunštni prleki poleg. to ti je kak v fuzbali gda ma selektor na izbiro 40 igralcof, te pa za fsakšo tekmo zove 22 najbojših, te pa naenkrat več nega ovega pa ovega v ekipi, tak e tudi tu.


prlek1825 četrtek, 2. september 2010 ob 15:06

zobl je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
keko sem jaz čujo baje nas če neke nandek presenetiti z pitnikom pa še to letos,,,tak da zobl morti boš tudi ti povobleni Haha

prlek ti mi zglejaš kak nekši pavliha tu celi čaš kerega nišče nič ne pita pa keri o ničen nič ne odloča.
milan de nareda žurko pa mo priščli novi kunštni prleki poleg. to ti je kak v fuzbali gda ma selektor na izbiro 40 igralcof, te pa za fsakšo tekmo zove 22 najbojših, te pa naenkrat več nega ovega pa ovega v ekipi, tak e tudi tu.




kot tejnik društva in del del ustanovitvenih članov društva te mislim ke mon pravio povedati informacije ki jih vem.


kot drugo pa milan vse ke odloči nikdor ne odloči som zato je društvo ke sodeluvlemo vsi.

MILAN četrtek, 2. september 2010 ob 15:49

To ja točno tak stalno probamo nejti dogovor

zobl četrtek, 2. september 2010 ob 19:19

Fse mi so novembra na tenko povedali ob špricarih, pa Simon de nan špila, tak ka de ja lepo.

Lenny sobota, 23. oktober 2010 ob 09:58

Sen iska, pa sen ne nejša Žalosten

Bi bija keri teko prijozen pa mi vužga lüč, pa poveda, ki se do kupiti zastavo REPUBLIKA PRLEKIJA, pa keko je komat Pomežik

Hvala Kul

Jernej sobota, 23. oktober 2010 ob 10:17

Lenny je napisal/a:
Sen iska, pa sen ne nejša Žalosten

Bi bija keri teko prijozen pa mi vužga lüč, pa poveda, ki se do kupiti zastavo REPUBLIKA PRLEKIJA, pa keko je komat Pomežik

Hvala Kul


Idi k Milani un zna ge pa kak!

Pepek z brega ponedeljek, 8. november 2010 ob 21:40

Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec
Lep pozdrof.

Čiglih sen reka, ka se v zvezi s Künštnimi Prleki nen več glasija, so se stvari tak zasüknole, ka enostavno moren nekej povedati.
Z večih strani so do mene prišle informacije, ka se med lidmi širijo guči o ten, zakej Pepeka z brega nega več na nobeni prireditvi, na keri sodelüvlejo Künštni Prleki. Moren priznati, ka sen veseli ka je tak, ker to pomeni, ka lidje znojo ceniti mojo delo. Me pa žalosti to, ka člani drüštva liden ne povejo resnice (bor ne fsakšokrot), dere jih pitajo: »Ge je Pepek?« Dostikrot se pre zgodi, ka se čejo vün zmotati, pa nejč nič rečti, ali pa rečejo, ka Pepeka nega, ker pač glih gnes nema cejta, ker je zasedeni, ker mo drügo delo, nastop.... Resen je, ka mon zadosta dela (kak Roman Marič, pa tüdi kak Pepek z brega), neje pa resen, ka me zavolo toga nebi bilo na nobenen nastopi Künštnih Prlekof.
Resnica pri ten je takša: JAS SEN ŽE POR MESCOF NE VEČ ČLAN DRÜŠTVA, ker sen, fküper z še enimi člani, iztopa iz drüštva. To pomeni, ka več ne delan za drüšto in ne hodin na nastope zavolo izstopa iz drüštva, ne pa zavolo toga, ka nebi nejša cejta. Jas sicer ne vidin pametnega razloga, zakej preostali člani drüštva skrivlejo moj dokončni odhod, je pa to ne pošteno do lüdi, keri mojo pravico znati resnico.

zobl ponedeljek, 8. november 2010 ob 21:55

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec
Lep pozdrof.

Čiglih sen reka, ka se v zvezi s Künštnimi Prleki nen več glasija, so se stvari tak zasüknole, ka enostavno moren nekej povedati.
Z večih strani so do mene prišle informacije, ka se med lidmi širijo guči o ten, zakej Pepeka z brega nega več na nobeni prireditvi, na keri sodelüvlejo Künštni Prleki. Moren priznati, ka sen veseli ka je tak, ker to pomeni, ka lidje znojo ceniti mojo delo. Me pa žalosti to, ka člani drüštva liden ne povejo resnice (bor ne fsakšokrot), dere jih pitajo: »Ge je Pepek?« Dostikrot se pre zgodi, ka se čejo vün zmotati, pa nejč nič rečti, ali pa rečejo, ka Pepeka nega, ker pač glih gnes nema cejta, ker je zasedeni, ker mo drügo delo, nastop.... Resen je, ka mon zadosta dela (kak Roman Marič, pa tüdi kak Pepek z brega), neje pa resen, ka me zavolo toga nebi bilo na nobenen nastopi Künštnih Prlekof.
Resnica pri ten je takša: JAS SEN ŽE POR MESCOF NE VEČ ČLAN DRÜŠTVA, ker sen, fküper z še enimi člani, iztopa iz drüštva. To pomeni, ka več ne delan za drüšto in ne hodin na nastope zavolo izstopa iz drüštva, ne pa zavolo toga, ka nebi nejša cejta. Jas sicer ne vidin pametnega razloga, zakej preostali člani drüštva skrivlejo moj dokončni odhod, je pa to ne pošteno do lüdi, keri mojo pravico znati resnico.


Zgleja ka si ti ena prova maskota Prlekije v tistem šurci pa klobuki kero ma folk rad in te nemrejo enostavno pozobiti.
Moren pa ti priznati ka si ti bija bor 50% Kunštnih prlekov in brez tebe ni več isto.
Zaj zakoj se preostali Kunštni prleki kak proviš okrog lažejo oziroma nečejo liden povedati resnice moreš pitati glovnega Milana.

Najbojša zasedba Kunštnih prlekov kak bi se reklo v žargoni DREAM TEAM ste bli milan, pepek pa klumpa.

Nejbojše ka si doj fsednete ti pa Milan zaj dere de Martinovo pa ka fkup krstite vino pa zakoplete bojno sekiro.

Sicer pa Pepek, lidje marsikaj gučijo pa zmišlovlejo, tak ka na guče nesmiš dosti dati.

Lenny ponedeljek, 8. november 2010 ob 22:04

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec
Lep pozdrof.

Čiglih sen reka, ka se v zvezi s Künštnimi Prleki nen več glasija, so se stvari tak zasüknole, ka enostavno moren nekej povedati.
Z večih strani so do mene prišle informacije, ka se med lidmi širijo guči o ten, zakej Pepeka z brega nega več na nobeni prireditvi, na keri sodelüvlejo Künštni Prleki. Moren priznati, ka sen veseli ka je tak, ker to pomeni, ka lidje znojo ceniti mojo delo. Me pa žalosti to, ka člani drüštva liden ne povejo resnice (bor ne fsakšokrot), dere jih pitajo: »Ge je Pepek?« Dostikrot se pre zgodi, ka se čejo vün zmotati, pa nejč nič rečti, ali pa rečejo, ka Pepeka nega, ker pač glih gnes nema cejta, ker je zasedeni, ker mo drügo delo, nastop.... Resen je, ka mon zadosta dela (kak Roman Marič, pa tüdi kak Pepek z brega), neje pa resen, ka me zavolo toga nebi bilo na nobenen nastopi Künštnih Prlekof.
Resnica pri ten je takša: JAS SEN ŽE POR MESCOF NE VEČ ČLAN DRÜŠTVA, ker sen, fküper z še enimi člani, iztopa iz drüštva. To pomeni, ka več ne delan za drüšto in ne hodin na nastope zavolo izstopa iz drüštva, ne pa zavolo toga, ka nebi nejša cejta. Jas sicer ne vidin pametnega razloga, zakej preostali člani drüštva skrivlejo moj dokončni odhod, je pa to ne pošteno do lüdi, keri mojo pravico znati resnico.


Hmmm... mogoče tege glih ne skrivlejo ka pepeka nega... nejbrž jin je enostavno neke lovskega na brzino reči, kak pa bi rekli ka si izstopa... ker te pa pitaje zakej...pa što je krif, pa če so krivi penezi itd..... kda fsoki odgovor do novo pitaje, se ti po enen cejti več nedo razlagati....

no neven če je z vami taki primer, ali, dostikrot se človik če izogniti drjezgaji pa razprovlaji.

Jas vuplen, ka te čez cejt (nekda pač) začutili še željo pa volo fsi skup in te te opet fkup fteknili glove pa mo se mi opet fsen smijali.
Fčosih je bojše iti narazen še provi čas, dokič se še lehko prijatelsko posloviš, te se vedno vrota pistijo malo pripreta.

Pa brez zamere za mojo pametuvaje, premalo ven o stvori, te že povedali ke več kda van bo fsiskup. Za fse je zadosti "dela". Lidje še se premalo nasmejimo f totet čudnen cejti.

MILAN torek, 9. november 2010 ob 07:43

Mislec Fsen keri se spitovlete kak pa kej je priporočan ka si preštejete na naši stroni. Tan je napisa Pepek kak stvari stojijo pa tüdi jas sen napisa. Razišli smo se kak pedoši tak smo obečali eden drügemi pa tak se spodobi.
Resnica je to ka nan Pepek fali, glih tak ostali člani,sigdor pa je tak ka se more napre bres tistega kerega nega.
Resnica je tudi to ka nos lidje spitovlejo ke je Pepek, zej pa fsakšemi razložiti je enostavno nemogoče. Son sen reka ka ga pač nega ka je v službi. Dere me pitajo bi nejrejši na dugo razlaga kak pa kej smo se zgučali,pa to enostavno ne gre.
Pa nezi so zodja stvor o ker bi se lehko štükali ka jih momo kumej teko ka je za osnovno delo.
To pa ka lidje vidijo ka je drgačik pa je tüdi v redi.Tisti keri čejo drüštvi dobro tak znojo to presoditi,keri čejo ka bi šlo to napre so dobrodošli. Tistin kerin pa je samo zato ka nekej mešajo pa nemremo povadati drgačik kak je.
Fsakši keri mo rad Prelkijo pa lidi keri kej naredijo za to je pobrodošel.
Trüdimo se delati dale,delam tak kak lehko.
Negi tan odzaja pa je prepričaje ka bomo ednuk ponovno fküp.Za to pa pač more minuti nekej cejta.

Za zastavo pa sen napisa mere pa ka so ka se lehko dobijo.

MILAN torek, 9. november 2010 ob 07:55

Pa penezi so zodja stvor o ker bi se lehko štükali ka jih momo kumej teko ka je za osnovno delo.
To pa ka lidje vidijo ka je drgačik pa je tüdi v redi.Tisti keri čejo drüštvi dobro tak znojo to presoditi,keri čejo ka bi šlo to napre so dobrodošli. Tistin kerin pa je samo zato ka nekej mešajo pa nemremo povadati drgačik kak je.

TUNČEK torek, 9. november 2010 ob 08:07

Ke se ne do kaj pobotati. Mi ke smo malo bole oddaljeni vidimo, da stvor ne štima več. Pepek je le bija ena gonilna sila Künštnih Prlekof in maskota. Tisto o ten da so se rasšli kak kolegi, je na pirovih nogah. Gda se lidje razidejo se ne razidejo kak kolegi, tüdi, če navzvün tak zgledne, notri f srci neke gori in ne štima.

Ne vemo, pa najbrš nemo zvedli kaj je bilo narobe, samo škoda, da neka toka dobra skupina razpodne, se je bila zaščitni znok Prlekije.

Hjooj Žalosten

MILAN torek, 9. november 2010 ob 09:00

Mislec Zej kumen vidimo ka smo strašno pomembni. Pret pa je ne bilo glih tak. Tega smo ne preštimali dere je bilo potrebno kakšno pomoč glih tak de dale.
V srci pa je ne nikomi fseeno.
Smo pa le samo KÜNŠTNI PRLEKI.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.