Legionar sreda, 29. februar 2012 ob 20:17

Gnes mi je naša ta sredja puca duma provila, ka so meli na šoli s strani Policije predovaje o
spolnen nasilji. Na kunci pa jih je baje policej posvarja pred nekšin tipon, ke se vozi z biciklon
po Lotmerki, pa zasledüvle pa nadlegüvle mlode dikline pa ženske. Tip bi nej pre pred živja
negi v Nemčiji, pa tan meje zavolo tega tüdi probleme z oblastmi, pa je zato odiša v Slovenijo.
Pa tüdi kar nevaren je pre, negi se je nad nekšo deco že fizično sprava. Skratka, posvarili
so na veko previdnost pred jin, pa pozivali na takojšnjo prijavo Policiji, či bi komi kej šteja narediti. Jaz sicer ven keri je: nosi očoli, zej pozimi pa tüdi kučmo, pa tiste vühjake ma dol spüščene, pa ponavodi je na bicikli, ge koli v Lotmerki ga je za viditi. Pa tak že malo čüden zgleda, kda ga vidiš. Ve što kej več o ten morti? Mislec

gorgona sreda, 29. februar 2012 ob 21:53

ne sicer jas neven za kerega se gre me pa čudi ka policija neje dala objave nekan bole na javno ka če ga morte što vidi ka ga prijovi...drugače pa če ga vidin ka da se nad mlode deklice sprovla de prvo od mene dobja orenk te pa še od policejov....

pravični sreda, 29. februar 2012 ob 22:13

Hmmm, po opisu sodeč mislim, da sem ene 2x videl takega človeka na bicklu v Ljutomeru.

Takrat sicer ni bilo okrog njega nikogar in nič čudnega se ni dogajalo.

Če policija svari pred njim, ima, oziroma je imel kakšno kartoteko in možno že prestalo kazen ali kaj podobnega.

In verjetno trenutno nima nič obremenjujočega, da bi ga lahko prijeli.

Ker pa poznajo situacijo pa so zato potencialne žrtve opozorili, če bi ga spet kaj premamilo in bi ponovil kakšno dejanje.

In ravno zato povejo, da je potrebno vsako njegovo negativno dejanje takoj prijaviti policiji.

Bolj javno pa tudi policija ne more nekogar objaviti kot potencialnega storilca, v kolikor se ga še ne išče in ni nič naredil.

No, če ga vidim, da se spravi na kakšno diklino, te dooooolgo ne bo mogel na bicikl.

Sicer pa je tudi žalostno, da je poleg vseh raznih institucij in oseb, ki so strokovno podkovane za obravnavo takih osebkov, potrebno, da se nekaj zgodi, da se pristojne službe zmogajo in ga pričnejo obravnavati, ker pri takih početjih je jasno, da nima vseh stvari na podstrešju poštimanih.

Zato pa bodimo pozorni, kaj se dogaja okrog nas, ker današnja družba je postala tako brezbrižna, da več ne vidimo človeka v stiski in večina raje gleda stran, če se kaj dogaja.

rush1 sreda, 29. februar 2012 ob 22:50

Ja toti človik hodi v fitnes v ŠIC-a in je že tan tudi baje meja nekše podobne probleme, ko so bile gimnazijke v fitnesi. Je pa resen že na prvi pogled rahlo čuden in ti takoj v oči padne.

Dejan sreda, 29. februar 2012 ob 23:45

Totega človeka pa sen še jas brž ne vida v Lotmerki. Vsej se ne spotin. Ke je te to kakši mlejši ali starejši? Pa te je tujec, ka je iz Nemčije sen priša ali je človik od tü, vmes živja gori, zej pa je nazej?

Zej či se je že sprovla na deco pa gimnazijke, so ga te venda prijavili.

pravični je napisal/a:
In verjetno trenutno nima nič obremenjujočega, da bi ga lahko prijeli.

Ja, to je na žalost tak, ka vsi vejo, ka se nekej dogaja, samo dokič se res nekej hüšega ne zgodi, takši prosto po sveti hodijo...

Legionar četrtek, 1. marec 2012 ob 07:53

Očitno gre za preci nevarnega tipa, ker Policija ma ziher več informacij o tem, kej bi nej v Nemčiji začija. Samo tak nebi pred jin svarili. Morti bi ga radi zašili, pa ga pač samo tak nemrejo, dokič je nikome nič hüšega še ne nareda.
Je pa pre v Nemčiji bija obtoženi nekših posilstev, zapa ne ven, ali je zbrisa od tan ali pa je
bija izgnoni od tan. Zakej pa je glih v Lotmerk priša pa k komi je priša, to pa ne ven. Gre pa za tipa starega -po moji oceni- tan okoli 40, zej kakšno leto gor ali dol.

TUNČEK četrtek, 1. marec 2012 ob 07:53

Žalostno je to, da či ga nemrejo prijeti, de hoda okoli in potli kakšo puco napadna, jo posila in te do meli razlog ga za prijeti. Tü neke ne štima, stvor bi mogla biti poštimana na neki drügi način, se je človik nevaren.

V Ameriki mojo to tak, da ga lokalna skupnost ne vzeme, če je nevaren.

Mislec

iTux četrtek, 1. marec 2012 ob 07:56

Pred leti je pred gimnazijo pobira stoparke in jih spolno nadlegüva tip, ki je neke cejta dela v blagovnice pod vzdevkom "zeleni". Dosti krat je pri svojem deli uporablja tüde bicikel. Ce je se zeleni aktiven mi je ne znano, je pa od tega ze vec let, policija pa je ob prijave rekla ka nemrejo nic dokic se kaj ne zgodi.
Taka sem nareda zakljucek, ka bi zeleni dejansko moga kero posilite ( biti bi mogle verodostojne price ), al pa kero bujte ( tüde price, pa ostale dokaze), ka bi se te zelenemi lehko stopilo na prste. Dodale pa so se, ka so si stoparke some krive, ki vstopajo v vozilo neznanca. Ne bi pa da roko v ogenj, ka je zeleni ne meja tüde nekoga v p. vrstah in je tak bija nedotakljiv.

TUNČEK četrtek, 1. marec 2012 ob 07:59

Zlo možno, da je meja povezovo, se za utemeljeni sum lehko tüdi koga za določen cejt dojo v pripor. Jaaa

iTux četrtek, 1. marec 2012 ob 08:20

TUNČEK je napisal/a:
Zlo možno, da je meja povezovo, se za utemeljeni sum lehko tüdi koga za določen cejt dojo v pripor. Jaaa

za utemljeni sum ka je nekej nareda, odvisno pa je od kd. Nekse mesor z 3 letno solo, pa s tecajon iz tacna ga lehko le policijsko pridrzi ce ma utemeljene sum za kd ki se preganja po uradni dolznosti in ce obstajajo razlogi ponovitve, unicenja dokazov, vplivanja na price oz. begosumnosti. Za vse ostalo pa je pristojno preiskovalno sodstvo.
Poanta je ka bivse mesor neje zmozen sestavite dobre KO in jo podate na pristojno ODT, ki bi nato vlozilo zahtevo za preiskavo in bi v njej tude predlagalo mesecni pripor z razlogom ka se v toten cejte raziscejo vsa relavantna dejstva.

OPROSTITE! samo je to takak ce bi bolnicar s 3 letno solo opravlja estetsko operacijo povecanja dojk.

Dakrane četrtek, 1. marec 2012 ob 09:14

Jaz ven keri je toti Zloba tip, sen ga vida poleti fsokši den v mesti s peciklon, zej pa se vozi s peciklon nekan proti cveni, baje mo tan nekšo partnerko.
Ne bi glih o imeni. Toti na pecikli je živja od malega gori v nemčiji, mama mu živi v Lotmerki.
Pa tüdi prijave so že ble za jega, ka je nadleguva mlode puce, osnovnošolke. Se jin je predstovla kak policej f civili, pa se drja na jih, kakše so, kak se obločijo...Pa ka je on bija v Nemčiji, zej pa je priša v Lotmerk red delat.

Policija je rekla ka mu nemrejo nič, dočik se neke ne zgodi.

Pa keko mi je znono je že bija napobikani zavolo tega. Enega v Lotmerki se še posebe boji. Tiho

fucker četrtek, 1. marec 2012 ob 10:10

Pozdrav, evo ta človek je bil sedaj dva dni zaradi mene na policiji,
že lani se ga lovil ker je eno majhno punco lovil,
zdaj sem ga pa zalotil v slaščičarni rogljiček pri enakem dejanju,
nagnal sem ga venl,
potem je več dni nekaj kričal skozi okno, kao grozil, nakar sem na policiji povedal.
No policist Bolkovič je primer prevzel, tako da so ga sedaj malo obdelali, zdaj sem ga srečal
in je bil kot bubica, seveda vprašanje kako dolgo bo tako, ta človek je nepredvidljiv in ima
močna nagnjenja še najbolj na ženski spol in mlade punce.
Osebje v slaščičarni je zdaj precej pomirjeno, svetoval sem ji, če vas kdaj napade, pokličite
policijo saj imajo vse pripravljeno za ukrep glede njega. lp

fucker četrtek, 1. marec 2012 ob 10:13

Aham še to, javno se podatki nesmejo dajat , dokler ne stori kaznivega dejanja,
samo verjamem da mu je to z policijo precej pomagalo.
Jaz osebno sem ga velikokrat prestrašil, ker mi gredo na kurac taki kreteni.

iTux četrtek, 1. marec 2012 ob 10:19

fucker@ keko pa je negi star?

fucker četrtek, 1. marec 2012 ob 10:29

Hja tam okoli 40 let, zdaj ima večina na sebi tip ruske kape , in očala ima,
že na pogled je tip psiho moškega, je precej visok, bolj suhe postave,
mlade punce se naj malo pazijo, pa zenske,
čeprav sem opazil , da mu je nekaj pomagal obisk na policiji.

iTux četrtek, 1. marec 2012 ob 10:37

pomoje de to s policijo zaleglo kaksi teden, dva te pa de tak kot da tega nebi blo. Pa zej ko de se topleje pa lepse vreme, de se vec na tereni Nasmeh

fucker četrtek, 1. marec 2012 ob 10:41

mislim da ga bodo na hitro porihtali sedaj,
Bolkovič mi je povedal da imajo pripravljeno za njega,
samo bed je da nobena punca ko jo zaslišijo noče dat izjave,
tu so pa vedno potem problemi.

iTux četrtek, 1. marec 2012 ob 10:48

Jah ce jih Bolkovič zaslisuje se sploh ne bi cudija. V takseh razmerah bi jih nesce zenskega spola moga ne pa moske pa to negi drugje na policiji ziher ne.

Legionar četrtek, 1. marec 2012 ob 16:52

Rad pa bi še enkrat poudarja, ka je moj namen ne obtoževati kogarkoli za kejkoli. Kej je dela v Nemčiji, ne ven. Hteja sem samo povedati kej je bilo povedano o jen na šoli, pa ka so bile dikline posvarjene, nič drugo. Ker sen na PM že doba nekše pisarije, češ kak je ne bija z Nemčije izgnoni pa tak dale...To me sploh ne zanima, kej je tan dela pa kak pa ge je živja,
pa ponovlan - MOJ NAMEN JE NE OBTOŽEVATI! Samo bi rad pač poveda, kej sem že: ka so deca bila pred jin posvarjen v šoli. Pa verjetno ne samo tak, zahec.

MILAN četrtek, 1. marec 2012 ob 16:54

Mislec keko preštiman vos dosti pozna totega STVORNIKA
malo okoli povedati te pa de v krotken dobja anštendik batine.
Bojše ka mo rebra natrte kak pa keri puci kej naštima.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.