Jernej nedelja, 25. marec 2012 ob 21:23

Mislec ..da bojo nasledne volitve za županjo ali župana,
do nazaj gledali ka je županji mag. Olga Karba uspelo v njenem mandatu! Mislec

Vidim tüdi ka so tisti ka so proti gospodi Franci Jurši bli in ki so podpirali mag. Olgo Karba,
eni "par" že proti njoj! Mislec

erikus88 nedelja, 25. marec 2012 ob 21:33

Ej Kobreti,da bi bili vsi tak pozitivno navreti bi bilo fajn,pa lepo bi sem meli.
Brez skrbi,nisem glih tak friški fazon,pa čepraf nemam tu gori komentarov.
Pičilo me je,ka eni pišejo tu gori dobesedno z osebnimi žalitvami,namesto da bi rajši "modrovali" o vsebini.
Nekši pišejo tu gori,pa niti ne znajo za kaj se gre.Debatirajo,pa neso vidli,pa neso čuli, dobesedno da ti ne napišejo da si bud..a.
Enih so puna vusta,v svojen živleji pa niso glih dosti naredli somi.
Keko ven, grde izraze in nestrpnost izražajo celo tisti, ki delajo v takšnih držovnih službah, ki bi mogli skrbeti za red. Zato pa je naša držova puna pizdarij.

Sicer sen se ob tvojem pisanji resan nasmehna,pa sen reka ka ti nekaj napišen, ka si tak pozitivna osebnost.

Tunček, nesan se zaleta, dobro veš ka je tak. Zaj gren na zobl pa luk...

Lenny ponedeljek, 26. marec 2012 ob 17:11

erikus88 je napisal/a:
...
To kaj pa je županja naredla,pa je fenomen v Sloveniji.Mediji se nikdar nesmijo vrčti vun.Še vedno so vsepovsodi zmagali mediji,nikdar politiki.
...


Čeh, lepo pa praf ka pokožeš željo za komenterajon, samo bi ti priporoča, ka se prepričaš "o metaji". Či ne bi jaz kaki komentar više glih napisa neke glede totega metaja bi še spregledna "zaletovaje", tak pa sen napisa na keri minutaži lehko vidiš ka se je dogajalo okoli totega medija, in kak je potekalo.
Tak ka drugič si vzemi malo cejta, kda maš možnost zadevo preveriti.


erikus88 je napisal/a:

...Tunček, nesan se zaleta, dobro veš ka je tak. Zaj gren na zobl pa luk...


Kaki žgojki z ovirki tudi čudež delajo, pa mrkefca...vitamin "D" za bijši vid.

Pa brez zemere Pomežik

erikus88 ponedeljek, 26. marec 2012 ob 19:29

Lenny, jaz nisen glih čeh, ka sen sigurno starejši od tebe, naj te tista številka 88 ne zavede.

Kelko jaz ven, če je rekla županja, da se naj odstrani snemalna naprava iz prostora, to pomeni za radio ali televizijo,da nemaš materiala, ki je potrebno, da se na totih medijih kaj napravi. To, da je človek lahko osta notri za takšne medije kaj dosti ne pomeni, zato ga je dobesedno vrgla vun.

Dečki, kak vi, tak županja, pa tak tudi svetniki so spreglednoli vse skupaj.
Županja je prepovedala snemaje kamermani, ki je snema za CATV Ljutomer. In na domočen CATV kanali je bilo vedno spuščeno v celoti. Ker se pa toti človek trudi (takak Dejan), da bi lidje dobili podatke o seji, je to pač delala ena oseba za oba medija.

Na CATV Ljutomer se je spustila cela seja, radio pa je prevzeja samo ton. Takak je že en komentator prej napisa,da za radio ne bi bilo zanimivo, da se čuje cela seja, se vedno pobere samo zanimive odseke vun.
Ja kak pa delajo ostale televizije pa radiji (POP ali A kanal, pa tudi SLO1 ?)

Vsi registirani mediji so dužni poročati o ten, zakon pa določa kak se tega lotiti. Če so praf naredli ali pa ne,pa določa le sodišče,ne pa županja soma.
Je pa iskoristila občinski zakon,teko da bi preprečila,da lidje čujejo kak funkcionira.
Zanimivo pa je, kakšen odziv je s tega grata, ko se županja in svetniki čujejo na radiji.
Čulo se pač je, kak se vsi obnošajo, predvsem na tisti seji, ki je bila duga slabo vuro.

Problem je v ten,ka se je to vse čulo na radiji,ki se dobro čuje okoli,pa ga čulo preveč lidi.
Eni pač provijo da totega radija nišče več ne posluša, keko se meni vidi, še vedno zadosti,ne?

Takak Lenny, jaz mam še dobra vuha, pa mrkefco še vedno rad jen, pa pozanimo sen se kak je to bilo. LP

Lenny ponedeljek, 26. marec 2012 ob 21:05

Hmmm... no če si ne tak zeleni kak kože 88 številka, te pa bi dobro moga znati, ka se da manipolerati pa jemati izjave iz konteksta.
Če maš pa celi posnetek pa je pač vse tan.

Jaz totega medija ne poslušan tak ka kak je bilo, pa če se je ke "frizralo" ne vem. Či je dirktor totega medija resen pisa županji tudi ne, predvidevam pa ka je, ker dvomin ka bi si vupala zmisliti. O podpori/ščitenji totega medija županji nen razprovla, ke neman tak labega spomina in se spotin zodje kampanije na lokalnih volitvah.

Zakaj jaz ven kaj se je godilo na zadji seji, pa si lehko še x-krat poglednen či čen, en medij pa či nemre snemati nema materiala za poročanje??? Ke či si jin internet odklopili??? Posnetek je javen in ne v zasebni lasti in se ga lehko uporabi. Tak ka neven, zakej bi bija neše onemogočeni, ker je ne moga snemati.

Glede manipulacije pa, še vedno povdarjaš ka je županija nekoga vrgla vun, kak na forumi, tak pri komentarih,..če maš ti željo to tak prikazuvati, tvoja stvar, ... bi pa bilo fer či napišeš, ka je županija prepovedala snemanje in povabila snemalca ka še dale ostone na seji.
Temi bi ustrezala resnica.

Poznima???video si pogledni!!
Tudi prejšjega si pogledni, pa boš vida če štima tisto ka si na toten mediji čuja, ali pa so se stvari zrezale in so bile predvajane samo "zanimive" stvari, in če si je poslušalec lehko ustvarja realno mnenje o dogajani.

pravični ponedeljek, 26. marec 2012 ob 23:05

Brez smisla je, da se kregata.

Saj erikus88 je lepo povedal za kaj gre.

Sem prav vesel, da se je pojavil nekdo tak, ki zadeve gleda iz določene razdalje in jih kritično oceni.

Video na tej strani je bil posnet s strani občine.

Snemala bi naj tista mlada gospa, včasih smo jim rekli gospodična, ki bi baje naj tudi tik pred sejo na hitro in neopazno pobrala iz miz papirje, ki bi jih naj poslal lokalni radio tik pred sejo.

Zato bi se vsak lahko vprašal o verodostojnosti video zapisa, če ga snema sama občina in se pojavi neka dni po seji.

Še večje dejstvo pa je, da je še vedno vsak politik izgubil bitko z mediji, če se je slučajno spustil z mediji v boj.

Za medijem stojijo njegovi zvesti posluašli/gledalci/bralci in seveda razumejo, da se je politik spustil z njimi v boj, ker je končno njim odrezal informacije.

Medij dela za svoje uporabnike in ne zase.

In zato je boj z močnim lokalnim medijem, lahko politični samomor.

In še mimogrede.

Danes sem slišal ta boljšo novico , ki so jo povzeli veliki mediji, da bi naj stranka DeSUS predlagala, da županska funkcija postane častna. To ja To ja To ja

Seveda bi logično sledila tudi podžupanska. To ja To ja To ja

S tem dejanjem bi res prišli do tega, da bi občani iskali nekoga, ki bi bil pripravljen biti župan, ker interesentov ne bi bilo, kot sedaj, ko se povsod bije velik boj za županske stolčke. To ja

Jaz bi dodal še dodaten predlog.

Da se ukine sedanja funkcija župana in se uvede nova, da svetniki izmed sebe izvolijo župana, ki funkcijo opravlja častno. Hihihi

V kolikor ne izpolnjuje svojih nalog se ga menja kadarkoli. To ja Hihihi Hahaha Hihihi

Hitro bi se stvari uredile. Zloba

V marsikateri občini. Zloba

Vsako drugo sejo sveta, bi imeli novega župana. Jaaa To ja Zloba Hihihi Hahaha Hihihi Hahaha

In seveda zakonsko določilo glede velikosti občinske uprave.

Več v nadaljevanju.


zobl ponedeljek, 26. marec 2012 ob 23:35

pravični je napisal/a:
Brez smisla je, da se kregata.

Saj erikus88 je lepo povedal za kaj gre.

Sem prav vesel, da se je pojavil nekdo tak, ki zadeve gleda iz določene razdalje in jih kritično oceni.

Video na tej strani je bil posnet s strani občine.

Snemala bi naj tista mlada gospa, včasih smo jim rekli gospodična, ki bi baje naj tudi tik pred sejo na hitro in neopazno pobrala iz miz papirje, ki bi jih naj poslal lokalni radio tik pred sejo.

Zato bi se vsak lahko vprašal o verodostojnosti video zapisa, če ga snema sama občina in se pojavi neka dni po seji.

Še večje dejstvo pa je, da je še vedno vsak politik izgubil bitko z mediji, če se je slučajno spustil z mediji v boj.

Za medijem stojijo njegovi zvesti posluašli/gledalci/bralci in seveda razumejo, da se je politik spustil z njimi v boj, ker je končno njim odrezal informacije.

Medij dela za svoje uporabnike in ne zase.

In zato je boj z močnim lokalnim medijem, lahko politični samomor.

In še mimogrede.

Danes sem slišal ta boljšo novico , ki so jo povzeli veliki mediji, da bi naj stranka DeSUS predlagala, da županska funkcija postane častna. To ja To ja To ja

Seveda bi logično sledila tudi podžupanska. To ja To ja To ja

S tem dejanjem bi res prišli do tega, da bi občani iskali nekoga, ki bi bil pripravljen biti župan, ker interesentov ne bi bilo, kot sedaj, ko se povsod bije velik boj za županske stolčke. To ja

Jaz bi dodal še dodaten predlog.

Da se ukine sedanja funkcija župana in se uvede nova, da svetniki izmed sebe izvolijo župana, ki funkcijo opravlja častno. Hihihi

V kolikor ne izpolnjuje svojih nalog se ga menja kadarkoli. To ja Hihihi Hahaha Hihihi

Hitro bi se stvari uredile. Zloba

V marsikateri občini. Zloba

Vsako drugo sejo sveta, bi imeli novega župana. Jaaa To ja Zloba Hihihi Hahaha Hihihi Hahaha

In seveda zakonsko določilo glede velikosti občinske uprave.

Več v nadaljevanju.




Tvoje besedilo je vedno tak napisano, da je ena vrstica vmes prazna , zgleda kot neki poceni politični pamflet Nasmeh

O medijih se ne splaca debatirati, ker mediji so tisti ki kreirajo javno mnenje oz. manipulirajo javnost. Moc medijev je v tem, da iz vsake laži lahko narediš resnico, ali pa iz resnice narediš laž.
Neodvisni mediji so utopija, vedno se obrnejo na neko stran od katere imajo koris, tako da pravični, malo brcaš ti v meglo, ha ? Nasmeh?



Najbojše bi blo, ka se ukinejo občine, ker tak nekšne dodane vrednosti od njih ni.
Glede na velikost naše države, bi lahko imeli 5 občin namesto pokrajin in to je to.

pravični torek, 27. marec 2012 ob 01:22

Ja, zobl, se kar strinjam s teboj. To ja

Dobro si opazil moj stil, ki res izgleda, kot poceni politični pamflet, kot si dejal. Mislec Hihihi

Seveda pa ni mišljeno, da bi koga kaj obtoževal ali še manj, da bi koga žalil, čeprav si kdo lahko stvari tudi tako razlaga. Hihihi

Itak, da sem zelo kritičen, ampak se nikoli nisem spsutil na nek nizek osebni novo, kar radi nekateri počnejo. Mislec Šokiran

Kar si o medijih napisal je itak res. Jaaa Hihihi

Ampak ravno glede na to, ker krojijo javno mnenje je potem najhujše za politika, če si privošči, da gre v boj z mediji, ker bo medij ljudi obrnili proti njemu. Jaaa Hjooj

Glede občin pa jih je itak preveč in še huje, je preveč ljudi v občinskih upravah. Šokiran Žalosten

Namesto pokrajin občine in konec. To ja

Sedaj pa futramo 210 županov in ne vem koliko podžupanov in celo armado raznih administrativnih delavcev. Šokiran Žalosten Hudi

Statistično imamo 12 regij.

Če samo pogledamo nazaj našo nekdanjo veliko občino, smo imeli takrat, ko so se tri nove ustanovile, zaposlenih manj kot 20 ljudi.

Sedaj jih ima samo ena skoraj 30 in še zraven ostale tri in seveda futrati štiri župane namesto enega prej. Mislec Šokiran Žalosten Hudi

Sicer sem tudi nekej bral, da ni nič drugače po drugih občinah. Hudi

Po nekaterih podatkih bi se naj zadnjih 10 let število zaposlenih povečalo za več kot 100 %. Šokiran Žalosten Mislec Hudi

Občine pa so ostale enako velike in ponekod se je še zmanjšalo število ljudi. Mislec

Ne vem, če je še kje v EU kakšna država, ki ima takšen birokratski aparat, kot ga ima Slovenija? Mislec Šokiran

Sicer je pa celotna Slovenija manjša, kot so kje po svetu občine. Zloba Hihihi Hahaha

In potem se župani in svetniki kregajo za nek drobiž in oslovo senco. Zloba Hihihi Hahaha




Ivek torek, 27. marec 2012 ob 07:25

Jüršof predlog o častnih župonih je prefrigani. Zakon provi, ka župonske (misli se na poklicnega župona) no poslanske funkcije nesmi oprovlati isti človik. Nič pa ne piše o častnih župonih.

karantanija torek, 27. marec 2012 ob 08:33

Se vide, ka je čas viroz pa drügeh betegof. Nekome po v glove ne dela vse praf. Zloba

erikus88 torek, 27. marec 2012 ob 11:37


Lenny, vseeno zagovarjaš županjo.
Če ne bi županja izjavila kar je in to na takšen aroganten način, pa tudi svetniki, te sploh ne bi bilo kaj za gučati, ne?
Lenny, delaš na takšni funkciji ka to sigurno razmiš, vendar zaradi tvoje vloge moraš gučati drigačik.
Mogoče si glih ti napisa eno mišleje na internet,ki je bilo v županji v prid.Zdaj pa je to kontra njej in jo bije.

Še enkrat te pitan, kak pa delajo vsi mediji? Kaj misliš,ka je zanimivo,da medij v novicah spisti celi guč kar je poveda naprimer predstavnik RAA Mura? Gvišno ne!
Torej mediji vedno poročajo o aktualnih stvareh,če se zgodijo.
Na žalost tu v naši občini pa se pač je. Zanimiv je bija guč svetnika, pa guč županje in to pač lidje čejo čuti.
Zakaj pa je tak odmevno,kaj? Zato,ker to ne spada na takšno domočo sejo ali pač?

Zdi pa se mi niski nivo,da gre županja pove na seji tisto,kaj sta si onidva pisala. A to pa neje nisko?
Škoda da medij neje poveda zaradi čega je do tega prišlo, to bi bilo zanimivo čuti.

Kampanja je bila baje korektno nareta, baje je jihov en špiker prečita eno pismo od vuni. Je pa zato bija kaznovani,to pa ne pomeni,da ostalo neje bilo ok.

Veš kaj je najbol narobe? Ka vsi župani grejo na volitve brez penez,te pa jin stranke plačuvlejo vse stroške.Tak je tudi bilo v toten Lotmerki.
Tudi politika je biznis.Roka roko vmuje,tega pa je županja očitno ne znola.Kdo bode ji sta ob stroni,če de ponovno kandidirala?

Lenny, to bi lehko zna,ka en medij nesmi nucati drugega izvira,še posebej ne brez dovoleja.Županja je točno znola kaj more nareti,saj pa je mela svetovalce,ne? Jaz bon točno pozva na radio, pa jih pita če lehko nucajo toto gradivo?

Ja snemalec je osta notri,kaj pa si on naj začne brez posnetka,kaj naj spisti po radiji ali po TV.
Naj san gre pred mikrofon pa pove? Te še bi bija le šmorn. Če smo zaj poslušali tonske posnetke kaj so gori gučali sami,pa je gratala prova štala, kak še bi bilo narobe če bi poslušali urednikov povzetek seje. Raztrgali bi ga v Lotmerki.

Kaj si si pa meja ustvariti v toten prispevki? To kaj je rekla županja,pa omenjeni svetnik.
Pa si ti sploh čuja tote prispevke,da lehko komentiraš? Ali pa so ti samo povedali o ten,zaj pa moreš broniti ene interese.

Edino kaj ti dan praf je to,ka proviš da so mediji odvisni. Resen je tak,itak so vsi na trgi.To bi verjetno tudi županja mogla znati.
Baje so ji njeni svetovalci vse to povedali,pa neje štela poslušati.Če si magister še ne pomeni da vse znaš,tudi seljak zna kaj pametnega in dobrega povedati.

Kaj boša reka,da je SLo1 na viktorih naredla tudi provo štalo,pa bi mogla biti total na sredini? Pa je z naših penez pločana.Reklamo je delala ZA zakonik z mojimi in vašimi penezi,jaz osebno pa nisem glih za dvocevnike.

G. Karantanija,še nikoli nisen vida,da bi debatira.Vedno pišeš nekšne čudne opazke,ki nemajo z ničin veze.
Lenny, kljub temu,da sva narazličnih bregih spoštuvlen tvoje komentare,ker debatiramo o vsebini.Kje je kdo,je zaj ne važno.Vedno so na sveti dvoji lidje.
Pravični,tebi pa samo gor devlejo,bojše bo ka oba zmeknema s totega portala.Samo te jin nede zanimivo,ker samo šmarnice piti,pa zobla mazati, to je tudi ne več zanimivo.

karantanija torek, 27. marec 2012 ob 12:35

Opaske neso napisane, ka jih normalen človek s kunčano osnovno šolo (vsej 5. razredof) ne bi razmija. Kej pa se debate tiče; s kon bi tebetera, s toboj ali pravičnen?! To je isto, kak če bi se julija v Splite sprava snega metat, brez veze. Erikus88, če ne razmeš.......... Mislec Butl .........videš, tü bi po lehko nekej takšnega napia, te pa po nebe šteka, pa bon rejše na toten meste s toboj kunča. Beba

Lenny torek, 27. marec 2012 ob 14:46

Vidin ka nema smisla razlagati... mislite si ka si čete...

Dejstvo ostane, necenzurirani / neobdelani /neporezani posnetek je najbolj verodostojen. Nič je ne doadno, odvzeto ali interpreterano.

Kdo če biti objektiven de tudi pri povzetkih korekten, kdo pa pristranski pa de "senzacionalen" ali "žuti". Resen novinar ve kaj je kej, tak kak tudi medij ka si glede na uredniško politiko lehko prvošči oz. kak poroča.
Lehko koga zaščiti ali raztrga, lehko jemlje iz konteksta itd. Kej je dotični medij nareda me sploh ne zanima. Trdin, in vstrajan pri svoji trditvi, ka je objavlen posnetek nejbolj verodostojen.

Posnetek je last občine, kdo pa je občina???
Dejan de iz prve roke poveda, kak je z uporabo javnega gradiva... gda/če lehko drugi medij uporabi ali ne? Oz. pod kakimi pogoji itd.

Vglavnem vupam, ka de praksa objav posnetkov na interneti grotala stalnica.
Tak mi nede nobeden interpretera dogajanja na sami seji.

Keri pa če, pa lehko gleda/posluša ke ga je vola. Samo nej bedarij ne piše na nekem portali, kjer je posnetek o dogajanji v ceoti in neobdelan objavleni.

Kdo če viditi črno, de pač vida črno, kdo žuto de pa vida žuto. MBK Kul

Ka se pa tiče različnih bregof. Če se držiš dostopnih podatkof ne trebaš biti na nobenen bregi. Ne treban ne enih pa ne drugih, ka bi mi viha punili s svojimi fintami. Si ven san mnenje izoblikuvati. In sen lehko objektiven.
Nesen nezmotlif, če česa ne ven, pitan, samo ne fsakega kekeca, ampak nekog, ki ve ka guči in ve biti ne pristranski.

erikus88 torek, 27. marec 2012 ob 17:32

Lenny, bom te drža za toti stavek " Posnetek je last občine,kdo pa je občina? Tak bi moglo biti!
To po tvoje pomeni, da občina nema pravice prepovedati uporabiti posnetka? Bomo vidli!
Bon posla meil na dotičnega urednika,pa ga pitam kak je s totim posnetkom?


Drugič:
Vidiš kak delate v korist županji,te kda je na seji Kavčič reka za amandma, da se vzemejo penezi za snemanje seje in da županja naj ploča iz tistega kej je prej plačuvala je napisa prijatelj Niko Miholič na Facebooki Olge Karba sledeče in to 16. februara 2012,kopiram:

Niko Miholič:
Sicer pa bom napisal naslednje: Zavračanje vsakršne možnosti po obveščanju občanov o dogajanju na občini me spominja na metode manj stabilnih oblasti. Seje občinskega sveta so javne! Ker pa zaradi ure sej (ob dveh popoldne so ljudje v službah) ni možno priti poslušat, je pa še toliko bolj pomembno, da se seje snemajo in tudi v celoti objavijo. Neuporaba današnjih tehnologij (torej kamero za snemanje) je enako banalno, kot če ne bi za človeka v bolečinah uporabili zdravila proti bolečinam. Ljudje si želijo vedeti, kaj naši izvoljeni predstavniki govorijo v občinskem svetu in interese koga zagovarjajo.
Mogoče pa je problem v tem, da nočejo, da slišimo kaj govorijo... Nasmeh

Tota demokratična izjava je bila napisana v korist županji in je zelo pravilna, čez mesec dni pa grotala glavna obremenitev same županje,zaj pa je naredla taisto napako, samo da se nede čulo kak funkcionira.
In glih to je šla napravila.
Kaj mamo zdaj dvojna merila,kdo in kdaj lehko to naredi? Najbojše je da se nehče vgrizne za jezik.

Znači,da bon za toto izjavo zaj jaz kriv,ki sen jo našel in verjetno narobe razmija??

Tudi zadnja štorija,kda je županja pozvola medij,da prinese prošnjo,če bode snemali. Potli pred sejo to tudi naredijo pa jo postovijo na mize vseh,te pa ena zaposlena dobi naročilo od županje,da more vse tote dopise skiniti z miz.Kdo pa pride njeno veličanstvo,
pa reče da neje nič prišlo.To pa je poštenost in barabinstvo,dobro jih je nategnila.Boš mogoče to komentiro? Sigurno maš dober zagovor?

Sej lehko kunčamo Lenny,te pa idi ti naredi na teren radijski ali TV prispevek,če ti odstranijo aparature.
To je enako,če te pošljem igrat fusbal, pa ti žogo fkrej vzemejo. Zaj pa ti igraj fusbal na klopi če lehko.
Ali pa ti je poznani gornji citat o snemanji?
Lehko samo gučiš, nareti pa nemreš čisto nič.Zato nena govori o tem,probaj enkrat sam,če bo šlo?

Boško,to kaj je bilo na seji,je bilo na meji dobrega okusa,kda začne županja groziti svetniki glede njegovega mišleja in dvoma, da ga bo tožilaTto vam je tak močno demokratično vodilo ? Tudi za njo držijo zakoni,pa jih županja rajši pozobi.Vse pa res nemre biti po voli županje. Zakaj pa te delate cirkus če medij poroča o tem.Vedno je tak,
da kdo od drugih hoče svoje notri spraviti,takak županja.Saj pa smo v demokraciji in mojo vsi keri so dobli dosti glosov pravico meti svoje ljudi notri.
Če je bilo provo poročanje pa lehko itak sodišče odloči,nepa una ali pa vi.

Karantanija, to je isto kak da bi reka,da je svak županje najslabše oprovla delo na cesti in do so tvoje ocene najslabše, še posebej glede obnašanja.Pa glede na to,ge delaš bi mora na portali dovati prijaznejše izjave in biti bolj strpen, ne pa citiram "kak pa toto krepesülo", takak si son napisa.Da neš kda ti toto ........pa
ti ne dela vse praf v toti glovi,ne? Še enkrat,to je način tvojega pisanja!!!

Fajn bote...

karantanija torek, 27. marec 2012 ob 19:00

Tiho

Lenny torek, 27. marec 2012 ob 20:12

erikus88 je napisal/a:
...Vedno je tak, da kdo od drugih hoče svoje notri spraviti,takak županja.Saj pa smo v demokraciji in mojo vsi keri so dobli dosti glosov pravico meti svoje ljudi notri.
Če je bilo provo poročanje pa lehko itak sodišče odloči,nepa una ali pa vi.
....


Hudo kda se lidi deli na svoje pa jihove...pomembo je ka kdo lehko naredi, ka de kej bojše...lepo se vidi ka se ni rivlejo na razne liste in v stranke samo zavolo lastnih interesof / želje po stolčkih itd. Sicer pa kak sen reka, vupan ka posnetki nedo zginili, in de se dalo pokzati špegel raznin komolčaron, kda so opet pesek metali liden v oči.

Neven kak je seja ne javna, če je celotni posnetek na interneti??? Hihihi

Sicer sen pa butl ka, ti neke razlagan.
Tvojo prepričanje in tvoj pogled je tvaja pravica in tvoja stvar.
Ker če pridobiti objektivne informacije, jih bo, keri pa ne, pa se pač pisti voditi. Tudi praf či jemi tak paše.

erikus88 torek, 27. marec 2012 ob 22:05

Hja Lenny,nisi zaradi tega butl kak proviš,takak maš ti svoje perpričaje,tak mam jaz.
In kakšna je zaj resnica?
Meil sen malo prej posla na urednika,vuplen da dobin odgovor.
Van jovin,pa vuplen,ka mi nede prepoveda toga napisati na portal,takak je jin županja prepovedala.

Ene stvari še bom dokaza.Če pa si son pri sebi malo preštidiraš,pa mam v večini praf.
Pa mi nič ne piši na to.

Škoda da mi edino ne znote obrazložiti ena moja vprašanja, pa dejstva tudi.

Seja bode takrat javna,oziroma demokratična,kda de lehko snema kdo koli,pa si ne županja pa ne svetniki nedo vupali nobenega medija vun vrčti.
Mediji so zato, da delajo za lldi,ne pa za dobrobit županje ali vladajočih.

Županja si je pač naredla dosta "sranja" s tem ka je glavnemu mediji,pravzapraf dvema prepovedala snemati.Van je vseeno, una pa bo to čutila še celi mandat.

Meni je županja lepa ženska,tak bi vendar napisa marsikdo,ampak po mojen mnenji pa ne zno vladati.Skregala je ža marsikoga,vsi na občini se je bojijo.rešila bi se rada marsikoga na občini, lehko rečen,da bo kadrovala svoje zaveznike.
Upan,ka ji to nede uspelo.Nemre delati samo s svojo glovo, na tak divji način.

Malo pa le naj pita kakšne staroste,kaj narediti v takšni godlji kak je zaj?

pravični torek, 27. marec 2012 ob 23:12

No, Lenny, ne vem zakaj nočeš razumeti za kaj si pišemo tukaj gor.

Gre samo zato, da je nedopustno, da se lokalni medij izključi iz seje OS.

Četudi je sama občina snemala sejo in jo poslala nekemu mediju v objavo, je nedopustno, da se nekoga drugega onemogoči, da sam snema sejo.

V bistvu je šlo za maščevanje za tiste objave, ko je županja rekla Bogdanu, da se naj opraviči in je potem lokalni medij pač naredil prispevek o tem, kar je povsem normalno v normalni družbi.

Tudi sama zahteva za opravičilo je bila videti, kot maščevanje za vse prejšnje poteze svetnika Bogdana in vsak, ki vsaj malo razmišlja in se spozna na zadeve je lahko takoj videl, da so zahteve za opravičilo brez vsake osnove.

In še mimogrede.

Sicer je to druga tema.

Tisto, kar imaš spodaj napisano o Glavnem trgu pa je taboljše. To ja

Se popolnoma strinjam. To ja


Legionar sreda, 28. marec 2012 ob 08:38

Lenny je napisal/a:

Hudo kda se lidi deli na svoje pa jihove...pomembo je ka kdo lehko naredi, ka de kej bojše...lepo se vidi ka se ni rivlejo na razne liste in v stranke samo zavolo lastnih interesof / želje po stolčkih itd. Sicer pa kak sen reka, vupan ka posnetki nedo zginili, in de se dalo pokzati špegel raznin komolčaron, kda so opet pesek metali liden v oči.



Ke se tolaja raznoraznih funkcij tiče, pa komolčarstva pa štükaja, se ne spotin, ka bi tega kda teko bilo,
kak je v mandati tote županje .

pravični sreda, 28. marec 2012 ob 09:49

Točno tak Legionar.

Nekateri bi radi pokazali, to je bilo v pisanju pred časom, da se določeni svetniki ne strinjajo z županjo, ker so si želeli določene privilegije. Mislec Hjooj

Dejstvo pa je ravno obratno. Jaaa Hihihi

Večina svetnikov, ki se niso strinjali z določenimi stvarmi ali potezami, kar je povsem logično, ima svojo eksistenco, svoje službe, ali so celo v penziji in res ne rabijo nobenih privilegijev. To ja

Da bo ironija še večja pa ravno tisti, ki so vneto dvigovali svoje ročice, kot pridni otročički, želijo ali rabijo kakšne "usluge" ali privilegije s strani občine, ali so zaradi svojih funkcij dolžni tako ravnati. Šokiran Hihihi

Pa ne bom jih našteval in pisal, kaj kdo rabi in kaj ima, ker itak več ali manj vsi dobro vemo, kdo so in zakaj dvignejo roke. Hihihi

Eni za sebe, spet kdo drug za svoje strankarske kolege in spet kdo za svoje prijatelje. Zloba Hihihi






Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.