zobl torek, 24. julij 2012 ob 21:53

Legionar je napisal/a:
Mislin ka je čiduže meje penez, pa ka ma še to kak veze z obiskon! Prešja leta je prišlo
dosti študentarije, pa tüdi dijakov itd...Z 'varčevalnimi' ukrepi tote vlade pa so se zmanjšale
ali odvzele štipendije, pa raznorazne subvencije, znižale ploče, penzije in ne vrag, ka to
ne vpliva tüdi na to, ka mladina pač ne gre tak nekan daleč, ker to tüdi košta. Jaz mislin
ka mo veze, ali pa vsaj malo vpliva na obisk. Ka fčistar nič ne vpliva, pa ka nima čist
nobene veze, to mi ne gučati. A-A



OK, OK, malo si zaj zajša v politične vode, nemo o ten debatirali, ker nima smisla.

Res je ka je čiduže meje penez,pa dopuščan možnost ka bi ti v lotmerk prišlo por lidi več či bi blo več penez, samo či pa realno poglejaš, samo ka ti domoči folk pride bi ble prireditve pune, zaj zakoj v veki večini domočega ljudstva toti festival ne zanimle, je 101 možen odgovor...

TUNČEK torek, 24. julij 2012 ob 22:24

MILAN je napisal/a:
Tiho KOMEDIJA JE FSAKŠI DEN

In fsepofsod ! Vuuhuu

TUNČEK torek, 24. julij 2012 ob 22:26

Drži, sigurno mojo grozlifke meje publike kak ke drügega, so pač poseben žanr. Pomežik

Legionar sreda, 25. julij 2012 ob 17:14

zobl je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Mislin ka je čiduže meje penez, pa ka ma še to kak veze z obiskon! Prešja leta je prišlo
dosti študentarije, pa tüdi dijakov itd...Z 'varčevalnimi' ukrepi tote vlade pa so se zmanjšale
ali odvzele štipendije, pa raznorazne subvencije, znižale ploče, penzije in ne vrag, ka to
ne vpliva tüdi na to, ka mladina pač ne gre tak nekan daleč, ker to tüdi košta. Jaz mislin
ka mo veze, ali pa vsaj malo vpliva na obisk. Ka fčistar nič ne vpliva, pa ka nima čist
nobene veze, to mi ne gučati. A-A



OK, OK, malo si zaj zajša v politične vode, nemo o ten debatirali, ker nima smisla.

Res je ka je čiduže meje penez,pa dopuščan možnost ka bi ti v lotmerk prišlo por lidi več či bi blo več penez, samo či pa realno poglejaš, samo ka ti domoči folk pride bi ble prireditve pune, zaj zakoj v veki večini domočega ljudstva toti festival ne zanimle, je 101 možen odgovor...

Nesen meja namena iti v politične vode, na takši način sen pač šteja samo argumenterati. Nasmeh
Je pa po moje domočega folka letos ne blo nič meje kak prešja leta, pač pa je ne blo folka
od indi in o ten glih gučin, kda mislin ka je ne blo takšega navala. Loni pa prešja leta je blo več
študentarije, pa mlodih na splošno, letos pa ne.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.