Legionar petek, 5. oktober 2012 ob 20:14

Gnes sva večer šla z ženoj na sprehod, pa se nama je po dugen cejti zalušta kebap. Pa sva
se odločila, ka greva k Senadi. Jaz sen naroča pekoči kebab, naša pa vegija. In zej se mi je
že drugič zgodilo, ka sen pri Senadi naroča pekoči kebab, pa je ne bija pekoči. Poleg tega
je naša še zdaleč ne dobila tak dobrega vegija, kak pri Betiji. Notri je dobila dobesedno samo
zelje, pa rezinico luka, pa preveč soleno omako. Pr Betiji vedno notri dobi še rezino sira, pa
paradejz, luk, pa papriko, vsega obilno. Poleg tega je pri Betiji cenejši vegi za pol evra. Taka Senad - nikdor več. Jaz sen pač ljubitelj pekočine in prvič si misliš, ok, se zgodi. Drugič pa
se že pitaš, či je kej narobe s totoj pekočinoj. Tretjič pa pač rečeš gotovo. Taka či de se mi
še kda zalušta kebap, definitivno samo k Betiji.

P.S. Pa nesen kolega ne s Senadon pa ne z Betijon, takak se razmimo.

gorgona petek, 5. oktober 2012 ob 23:59

no ve vsaki ma svoj okus in meni so kepabi pač isto,k senadi pa izključno hodin ka sen navajene pač na iste lidi,se mi pa zamalo vidi ka šiptar pride do mene pa mi rečeš češ ka moren k njeme hodite jest pa mu te rečen ka ne ka nen te pa mi še pita ki delan,z kun se družin in ki živin...te pa mi je stori preseja več me tan ne vidi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.