Zvončica sobota, 9. maj 2009 ob 00:19

Tak kak je Milan reka.....tünka, to je za Prleke prova stvor....kebab pa nede nigdor prista v mojen želodciAngel

MHA sobota, 9. maj 2009 ob 22:35

Ve je kebab po ne tak slab.

Zvončica nedelja, 10. maj 2009 ob 00:48

Sen 1x v nemčiji po TV glejala kak to vküper sprovlajo....pa me je vse minilo....

Dejan nedelja, 10. maj 2009 ob 01:04

Eh nesmiš to tak hoklik biti Hihihi Či bi kcoj glejali kak delajo Poli, paštete, hrenovke, ... te bi nas tüdi vse minilo Hehe

Kebab tan ob treh zaron po 10+ pivah fejn paše Lačen

MILAN nedelja, 10. maj 2009 ob 09:20

Hjooj j aven pa je to edino kej lehko dobiš bole ptra zarani

Dejan nedelja, 10. maj 2009 ob 16:25

Po noven je zej na trgi tüdi burek v tisti hüti, kak je pred kebab bija Hehe

MILAN nedelja, 10. maj 2009 ob 20:41

Hjooj toti de glih tak hitro zaprja

MHA ponedeljek, 11. maj 2009 ob 11:00

Zej že momo burek, bo bo vendar hitro zaprja.

Nela ponedeljek, 11. maj 2009 ob 11:15

To de se meje slo. Hjooj

Dejan ponedeljek, 11. maj 2009 ob 12:18

Sej toti je na trgi, ne tan na avtobusni.
Mogli pa bi v toti hüti odovati krüh namozani z zoblon, lük pa tünko Hehe To bi lidje jeli Kul Pa kakše domoče klobose, domoči krüh, ajdove kropce, kvasenice, ... Jaaa

Nela ponedeljek, 11. maj 2009 ob 12:56

Aja jaz pa sem mislila, da momo to na avtobusni zej namesto kebapa. Haha Sej kvasanice pa kropce odovlejo kak je perla, ali tega tudi vec nega tan??

optix ponedeljek, 11. maj 2009 ob 14:42

Dejan je napisal/a:
Sej toti je na trgi, ne tan na avtobusni.
Mogli pa bi v toti hüti odovati krüh namozani z zoblon, lük pa tünko Hehe To bi lidje jeli Kul Pa kakše domoče klobose, domoči krüh, ajdove kropce, kvasenice, ... Jaaa


mislim, ka taksna stvar v lotmerki zazivela ne bi ker ne bi šla.
dvomima ka bi keri hoda kupuvat kvasenice pa luk pa zobl namazani na kruh Nasmeh

Dejan ponedeljek, 11. maj 2009 ob 14:59

Hehe, ka pa veš Haha Či razni bureki pa kebapi uspevlejo, bi zobl tüdi lehko Hihihi Samo so mestjani bol fini pa ne bi toga jeli Kul

Tan pri Perli pa še venda je tista pekarna, ki odovle kvasenice pa tote zadeve.

MHA ponedeljek, 11. maj 2009 ob 18:02

Na ploci glihtak nebi šlo v promet, se premalo lidi obrne tü. Tisti mo nejbojšo lokacijo pri Tuši, ob cesti je, gimnazija je polek pa še ob vikendih sta tisti dve oštariji puni prek ceste.

Jernej ponedeljek, 11. maj 2009 ob 21:29

Gor ...ja točno tak je, prav maš MHA!

Legionar ponedeljek, 11. maj 2009 ob 22:24

Dejan je napisal/a:
Hehe, ka pa veš Haha Či razni bureki pa kebapi uspevlejo, bi zobl tüdi lehko Hihihi Samo so mestjani bol fini pa ne bi toga jeli Kul

Tan pri Perli pa še venda je tista pekarna, ki odovle kvasenice pa tote zadeve.
No ja, s ten je tak: Prleki mamo zobla , pa lüka pa kvasenic zadosti duma in jaz ziher nen ša po krüh pa zobl na glovni trg, či lehko duma samo v hladilnik segnen.Pomežik Pa tüdi naša mati speče duma takšo kvasenico ka si samo prste poližeš. Zato bi blo malo smešno, ka bi nan Prlekon nešče sred glovnega trga odova zobl pa kvasenice.

Kapa se tanovega bureka na Glovnen trgi tiče, pa je meni zlo dober. Sicer ne jen glih dostikrot toga, samo ma resen dobrega, ne preci mastnega pa še veki falat dobiš. Se sploča kdo pa kdo iti...Či mamo že raznorazne picerije, ma McDonaldse, zakej še te ne bi meli burekarnic?

Dejan ponedeljek, 11. maj 2009 ob 22:40

Ok, Ok, sej je bija bole hec kak ne Nasmeh To moš čist prav, ka mamo tote stvari duma, ka si ne bi treba nekan na trg iti kipüvat tega, kebaba pa bureka pa nima fsakši v hladilniki. Tünko bi mi lehko ovin tan doli odovali Hihihi
Turisti pa tünko lehko dobijo na fsakšnen kmečken turizmi.

Zvončica torek, 12. maj 2009 ob 00:07

AJA? Bureka momo tüdi? Svašta.....totega pa mon rada še iz MB cejtov (no, lepinje so mi bile ali tan nejbojše). Po keko pa te to odovle?

Nela torek, 12. maj 2009 ob 00:14

To sen jaz tudi gnes kume zvedla, bom sla v soboto na probo. Juhuhu

Makaveli torek, 12. maj 2009 ob 02:57

kos pice je 1 evro

burek(mesni,sirni) 1,80 eur.


sicer kosi pic so meni kar dobri...sen pa proba zodjič mesni burek...saj ga je fejn pa dober bi bija samo moj je bija tak poprani al neke ka sen skoro hmrja, niti sen ne moga celega pojesti tak me je peklo vse, isto kolega...tak ka lehko ka sma samo mija naletela tak...pa ma zaj bojše...naj eden ide pa proba...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.