Jernej četrtek, 22. februar 2007 ob 13:03

Ta nit obravnava vsebino članka: S kolesom po Islandiji

Naja zanimivo ..ge se man probleme z biciklom po pomurji!

kobreti četrtek, 22. februar 2007 ob 13:12

Kaj če smo že tak razvajeni, ka se nan nedö niti s peciklon, k peki po friški kruh pelatiPomežik

Nela četrtek, 22. februar 2007 ob 15:26

....ja pa res je tak z totimi avti smo se samo razvadili.....Haa

Jernej četrtek, 22. februar 2007 ob 15:31

kobreti je napisal/a:
Kaj če smo že tak razvajeni, ka se nan nedö niti s peciklon, k peki po friški kruh pelatiPomežik

Cü odvisno kje zivimo ves! Saj tüdi Lotmerki vse posedik parkplaca ne dobis! Pa ot Starega trga nebom se pelo na Glavni trg blagovnico po krüh!

Dejan četrtek, 1. marec 2007 ob 13:34

Ja le prite glejat, kak se pedali gunijo po Islandiji Gor Aplavz

Nela četrtek, 1. marec 2007 ob 15:05

Jaz poznam par lidi ka so se od tu v Dalmacijo na morje s pecikli pelali.........no jaz se glih ne bi ali to tudi more biti cool Haha

kobreti četrtek, 1. marec 2007 ob 21:01

Nela je napisal/a:
Jaz poznam par lidi ka so se od tu v Dalmacijo na morje s pecikli pelali.........no jaz se glih ne bi ali to tudi more biti cool Haha

Vuuhuu Ja se pa je tudi slovni Lötmeržanar ša PEŠ,ednok v Beograd, ednok pa v SplitGor

Zvončica sobota, 3. marec 2007 ob 00:18

Ka bi se z biciklon vozja moreš meti precik "natrenerano" rit ka vačik že po dveh vürah nemreš več sedeti na zici.Haa polek toga pa je tota vožja z biciklon na naših cestah glih takak da bi rusko ruleto špila....Pisk

MHA sobota, 3. marec 2007 ob 11:08

Ja to že. Či ne pa se boš 100 krot gor pa dol po Ormoški pela, zej ki je tak zrihtana z ločenima pecikl stezami.
San problem še je, ki je teko šodra na stezi, taka si po vožnji lehko celi krastavi, pa ne ven od kod, snego pa sploh blo ne.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.