Zvončica nedelja, 1. april 2007 ob 02:35

V pondelek de ob 11. vüri uradna otvoritev ta provega lotmerškega mladinskega kluba (na ormoški kak je negda socialna bila)....zej pa ka te mlodi malo sodelüvali ka van nedo toga ukinoli (če nede aktivnosti v jen)......meli te priliko ka sami povete ka bi radi delali v frej cejti pametnega pa zabavnega ( ne mislin pijank...)Haha

Dejan nedelja, 1. april 2007 ob 16:15

Ja, sen bija v petek v Lotmerki na okrogli mizi glede tega. ŠIM de dale isto kak je blo, kej pa de s tega bomo vidli.

Jernej sreda, 4. april 2007 ob 18:29

Mladi rajsi kaj delajo ki nega konrole..tan kje nega enega ka non stop nos cuj porine!

Nela četrtek, 5. april 2007 ob 15:10

Jernej je napisal/a:
Mladi rajsi kaj delajo ki nega konrole....tan kje nega enega ka non stop nos cuj porine!

Bravo Jernej....takak si reko! Aplavz

Nela četrtek, 5. april 2007 ob 18:15

Jaz sem pa glih gnes bila na toten ŠIM-i, da sem pa hodla na sestanek za tečaj angleščine, naja dosta nas je blo, samo štirje Haa......taka nevem kak bo.
V glovnem mojo zej tečaj angleškega jezika, 70 vur, 2x na tjeden, po 3 šolske vure, cena totega tečaja pa je neverjetnih 385€ HaaSlabo Slabo Slabo adijo pamet kak je to drogo......še premišlovlen če bi šla, mogla bi ker angleščine pojma nimam. Mislec Mislec

Zno keri za kakšno cenejšo varijanto??? Huh Huh Huh

Dejan četrtek, 5. april 2007 ob 18:29

Ja sej to ne nič novega. Sej toti ŠIM že en cejt obstaja, samo v takšni obliki kak je zej nekši mladinski center, pa je toti teden se to zrihtalo.
Pa mislin ka dosti lotmerške mladine za toti ŠIM ne ve, ka bi se nej z mlodimi ukvarja, pa nekše prireditve organizira, koncerte, razne družabne dogodke, ...
Pa spletno stron majo malo zastarelo...

Nela četrtek, 5. april 2007 ob 20:17

Naja ka razne tečaje mojo sem čula, ka pa bi kaj organizerali koncerte ali pa prireditve pa še nesem čula....Bebast majo zelo slabo oglaševanje!

MHA četrtek, 5. april 2007 ob 20:51

385€?Huh to je 85.791,12 storih penez. Nikdor v živleji nebi do za en osran tečej.

Za toti šim jaz prvič čüjen, pa stron je res takak iz leta 95...

fargo četrtek, 5. april 2007 ob 21:27

Dejan je napisal/a:
Pa spletno stron majo malo zastarelo...

Popolnoma se strinjam spletna stran je na ravni ODGOVORNIH v ŠIM-u.


Zid

Dejan četrtek, 5. april 2007 ob 23:36

MHA je napisal/a:
385€?Huh to je 85.791,12 storih penez. Nikdor v živleji nebi do za en osran tečej.

Za toti šim jaz prvič čüjen, pa stron je res takak iz leta 95...

Miha, keri tečej zamenjave ti uporablaš? Nasmeh
385 € je 92.261,40 sit. Ti si zgleja preračüna 358 €, si venda misla ka ostalo ŠIM ploča. Pa neje tak! Nasmeh

No v glovnen, to fse vküp je zlo bogo...

MHA petek, 6. april 2007 ob 17:34

Jeh, opet me je ojromultikultivator okrog prnesa!No ja

Zvončica nedelja, 8. april 2007 ob 01:09

Ka se tečaja tiče se mi le vidi ka je nehče narobe ceno poveda...ka toga še v LJ nega tak drogega...Nela le pitaj še 1x pa boš vidla ka man prav. Ka pa se strani tiče pa mislin ka bi Dejan moga malo iti tote podvičit ka se sprovijo na provo formo.Jaz sen si toto zadevo predstovlala tak, ka de mladina predlogala kej bi delali ali kon bi šli ali kej bi se radi za male peneze nafčili...te pa jup v živleje. Ve pa se vse resen nemre tan goditi ka je plac premali za kakši oring koncert ipd.(negda sen hodila to v vrtec)pa de se pač nareda na drÜgi lokaciji.....ke nede kontroleHaha Jezik

Dejan nedelja, 8. april 2007 ob 13:23

Sej se f tistih placih nima kej dogajati, da so tan samo pisarne...

Ka pa se strani tiče, sen pred pol leta posla ponudbo, ka jin naredin stron tak kak se spodobi, za fol peneze, pa sen ne doba nikšega odgovora. Ka me je sron dere tisto skropucalo vidin, ki bi nej predstovlalo nekši mladinski center...

Zvončica sobota, 14. april 2007 ob 23:12

Ja to je resen škoda ka si ne kcoj prišaŽalosten samo nekaj do mogli nareti če se resen mislijo z mlodimi lidmi ukvarjati ka je to nepogrešljiva zadeva ke se marsikaj do prek npr. foruma povedati, predlagati itd. Živi bili pa videli ka mislijo.....

Nela ponedeljek, 16. april 2007 ob 12:37

Zvončica je napisal/a:
Ka se tečaja tiče se mi le vidi ka je nehče narobe ceno poveda...ka toga še v LJ nega tak drogega...Nela le pitaj še 1x pa boš vidla ka man prav. Ka pa se strani tiče pa mislin ka bi Dejan moga malo iti tote podvičit ka se sprovijo na provo formo.Jaz sen si toto zadevo predstovlala tak, ka de mladina predlogala kej bi delali ali kon bi šli ali kej bi se radi za male peneze nafčili...te pa jup v živleje. Ve pa se vse resen nemre tan goditi ka je plac premali za kakši oring koncert ipd.(negda sen hodila to v vrtec)pa de se pač nareda na drÜgi lokaciji.....ke nede kontroleHaha Jezik

Nič sen se ne zmešala za ceno tečaja, cena je bila 385€, saj pa te ven če sem izpunila prijavnico, pa ceno napisala. Hud Še pred seboj jo man. Zej pa so nam te rekli, ka do nam malo znižali in zej je nova cena 290€. Plus tega ka še moren 37,20€ učbenik pa delovni zvezek pločati.Taka.....Mislec

Jernej ponedeljek, 16. april 2007 ob 19:19

Nela je napisal/a:
Zvončica je napisal/a:
Ka se tečaja tiče se mi le vidi ka je nehče narobe ceno poveda...ka toga še v LJ nega tak drogega...Nela le pitaj še 1x pa boš vidla ka man prav. Ka pa se strani tiče pa mislin ka bi Dejan moga malo iti tote podvičit ka se sprovijo na provo formo.Jaz sen si toto zadevo predstovlala tak, ka de mladina predlogala kej bi delali ali kon bi šli ali kej bi se radi za male peneze nafčili...te pa jup v živleje. Ve pa se vse resen nemre tan goditi ka je plac premali za kakši oring koncert ipd.(negda sen hodila to v vrtec)pa de se pač nareda na drÜgi lokaciji.....ke nede kontroleHaha Jezik

Nič sen se ne zmešala za ceno tečaja, cena je bila 385€, saj pa te ven če sem izpunila prijavnico, pa ceno napisala. Hud Še pred seboj jo man. Zej pa so nam te rekli, ka do nam malo znižali in zej je nova cena 290€. Plus tega ka še moren 37,20€ učbenik pa delovni zvezek pločati.Taka.....Mislec


Zaj so se draksi tecaji! Pa vido san ka je res 385€!

Nela ponedeljek, 16. april 2007 ob 19:37

Zvončica je napisal/a:
Ka se tečaja tiče se mi le vidi ka je nehče narobe ceno poveda...ka toga še v LJ nega tak drogega...Nela le pitaj še 1x pa boš vidla ka man prav. Ka pa se strani tiče pa mislin ka bi Dejan moga malo iti tote podvičit ka se sprovijo na provo formo.Jaz sen si toto zadevo predstovlala tak, ka de mladina predlogala kej bi delali ali kon bi šli ali kej bi se radi za male peneze nafčili...te pa jup v živleje. Ve pa se vse resen nemre tan goditi ka je plac premali za kakši oring koncert ipd.(negda sen hodila to v vrtec)pa de se pač nareda na drÜgi lokaciji.....ke nede kontroleHaha Jezik

Zvončica kapa boš te rekla na toti cenik:

http://www.poliglot.si/index.php?viewPage=60

Dapa proviš ka mi nehče ceno narobe povedo pa ka še v Lj ne tak drogo, tepa si toti cenik pogledni.....Mislec Mislec Mislec ....klikni na samopoplačnik pa boš vidla.

Jernej ponedeljek, 16. april 2007 ob 19:50

http://www.obcinaljutomer.si/obvestila_slika.php?upload_id=195

Zvončica sobota, 21. april 2007 ob 00:05

Nela pa je resen teško s totimi tečaji....samo LJ je ne Lotmerk pa tü po mojen nebi smelo biti glih tak drogo kak v vekih mestih......bi pa se po mojen nejša kakši absolvent anglist ki bi lehko tečaj meja za mejše peneze pa bi bili vsi zadovolni...to bi jin trebalo tan rečti....ke pa te piše ka je diploma glih tista gkovna pri vičeji...ka pa prek totih računalniških jezikovnih tečajov )CD)se še ne probala? No, ve jaz angleščine tüdi ne ven pa sen včosik grozno nemočna zavolo toga gda gren na takše internetne strani....te pa si prevajan sto letSpim

Dejan ponedeljek, 14. maj 2007 ob 23:33

Zej so te prenovili stron, bole za silo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.