kobreti ponedeljek, 11. junij 2007 ob 13:38

Jabolko ne pade daleč od drevesa

Krambergerjev sin bo resnici prišel do dna

Slovenija, 6. junij 2007 08:12
Ljubljana/Murska Sobota - RTV SLO

V četrtek bo 15. obletnica umora Ivana Krambergerja, v MMC-ju pa smo ob tej priložnosti naredili intervju z njegovim 21-letnim sinom, Ivanom Krambergerjem mlajšim.

Ali menite, da bo tudi vas zaneslo v politične vode?

O tem sploh ne dvomim več, samo mora nastopiti pravi čas, politične struje se morajo zamenjati. Na začetku se bom poskusil na lokalni ravni, da najprej pomagam domačinom, čeprav ne vidim velike podpore v domačem okolju. Morda pa v naslednjih letih politično dozorim in mi uspe priti v parlament ter postanem mandatar in menim, da kot mandatar imaš več možnosti kot predsednik države.Aplavz

MHA ponedeljek, 11. junij 2007 ob 13:44

Mislec
Zarad mene nej proba. Na mladini sfet stoji Pisk

Dejan ponedeljek, 11. junij 2007 ob 23:02

Ja Ivan st. je bija dober človik Nasmeh Jas se ga spotin ka smo hodili k jemi pa jegove opice se spotin, je bila zanimiva.
Ka pa se tiče umora, pa je to ziher še zdaleč ne rešeno. Tü ozaja za ten je veka politika, kere mi navodni smrtniki ne razmimo Zid

Pepek z brega torek, 12. junij 2007 ob 01:24

Mislec Mislec
Drži, ka je bija Ivan Kramberger bober človik, je pe tüdi resen, ka je bija malo čüden in kak takši nikak nebi pasa v politiko. (Samo se spotite tistega Polšaka, keri je duma zidarijo dela, dere je ne seda na zasedaji parlamenta - norca so se delali z jega.

To kej je on razlaga narodi, je ne bilo drügo kak GUČ NA PAMET -brez fsakših argumentof in podlage. Nevednemi narodi je samo na veko obečova, kej de nareda. Nigdor pa se je ne pita S ČIN pa KAK de to nareda.

Drüga stvor, na račün kere je volilce na svojo stron doba pa je bilo to, ka je šinfa komuniste. V fsakšen drügen stafki je ponüca frazo, ka de komuniste v red sprava, pa spozaprja, pa zmeta na cesto... - BEDARIJA. Političnega nasprotnika moreš premogati s svojin programon, ne pa z šinfajon (čiglih je v določenih primerih meja praf)

To, ka je bija streljeni, je resen žalostno pa sramotno. Jas osebno močno dvomin, ka je bija streljeni iz političnega motiva (ne vidin razloga zakej bi se ga nej Kučan boja - eni pač namigovlejo na to, ka ga je dola stora oblost pospraviti)
Či bi že bija kumi napoti, te bi lehko bija Pučniki, za kerega pa tüdi ne verjen, ka bi se tak nisoko spüsta.

Še nejbole verjetno je, ka ga je poča malo okajeni jager, kieremi je pač z svojimi guči prek priša, tak kak marsikeremi.
Mislec Mislec Mislec

Pepek z brega torek, 12. junij 2007 ob 01:28

Zid Zid
Še nekej sen šteja napisati.

Po mojen je fčistar nepotrebno to po petnejstih letih gor kopati.

Kej pa se tiče sina, pa se mi vidi, ka bi rat očovo smrt iskoristja za svojo politično karijero.

DROGI IVAN, TO JE OPČUTNO PREMALO. GNESDEN MOREŠ LIDEN DATI NEKEJ VEČ, KAK SAMO BESEDE.

Zanomivo pa je tüdi to, ka je nobeden, kak oča, tak tüdi sin, ne meja podpore v domočen okolji.Mislec

Dejan torek, 12. junij 2007 ob 11:30

Ja to maš praf Pepek, jas se ga pač spotin od te ke sen bija 8,9 let star. Meni je bija zanimiv s tisto opico, jegovih gučof pa si glih nesen zapunja Nasmeh
Glede umora pa ne ven no, te se je to na veko gučalo kak pa kej, tüdi opico so mu zaklali. Ne ven zake bi ga kar eden tak samo posprava. Či bi gnes den to tak blo, de bi se fsi sosidi že med sebo postrelali, dere si grejo en ovemi na žifce.
Pa se mi zdi ka so te to na hitro zmeli pod tepih ka se ne bi dosti o ten gučalo.
Gnesden pa še vedno več lidi kak ne, misli, ka je za ten politika.

Ali menite, da je imel umor Ivana Krambergerja politično ozadje?
Odgovor: Rezultatov:
Da. 83% (1929)
Ne. 10% (233)
Ne vem. 8% (176)

MHA torek, 12. junij 2007 ob 13:51

Jaz še nejmeje ven o jen. Ven san ka je bia dobrotnik z Negove. Mislin ka je za jegof umor politika v ozadji.

Jernej torek, 12. junij 2007 ob 19:49

Malo po kunci vojne 1991 san polek bio da so novi türen na Radgonsko cerkerv gor zdignoli!

Baje je eden velki del stroskov gospod Ivan Kramberger krijo za obnovo!

Zvončica nedelja, 17. junij 2007 ob 01:50

O Krambergeri je bilo negda kej za povedati pa čüti....je pač bija zabavloč za množice ke so že mele vsega pun kufer (skoro tak kak momo naših politikov že zaj). Gučalo se je ka je patent za tisti dializni aparat drpna pri svojen prejšjen delodajalci, tak priša do penez...malo je dova v dobrodelne namene (ka je bila negda redkost)...pa zabava lidi. To ka so ga domačini ne podpirali se mi zdi fčistark normalno zato ka se to stalno godi po principi..."ka pa de se te toti...." Glose za predsednika je dobja od lidi tak malo zavolo klibüvaja .....Način na keri je vmrja pa se mi zdi čüden....ke pa je še keri pijan ded nekoga sposoben točno smrtno streliti....ne vervlen ka ga je toti ke sedi zej zavolo toga...lepo prosin kakši pa te jeVuuhuu Haa
Sin pa de bole pametno nareda če de püsta politiko na miri pa de mu bojče na toten sveti.Prav pa je ka raziskovle ka se je z jegovin atekon zgodilo...jaz bi tüdi.

Dejan ponedeljek, 8. junij 2009 ob 17:34

Evo video, guč od Krambergera leta 1990 v Sevnici:

Ivan Kramberger v Sevnici l.1990 - 1.del

Ivan Kramberger v Sevnici l.1990 - 2.del

Ivan Kramberger v Sevnici l.1990 - 3.del

Legionar ponedeljek, 8. junij 2009 ob 17:37

kobreti je napisal/a:
Jabolko ne pade daleč od drevesa

Krambergerjev sin bo resnici prišel do dna

Slovenija, 6. junij 2007 08:12
Ljubljana/Murska Sobota - RTV SLO

V četrtek bo 15. obletnica umora Ivana Krambergerja, v MMC-ju pa smo ob tej priložnosti naredili intervju z njegovim 21-letnim sinom, Ivanom Krambergerjem mlajšim.

Ali menite, da bo tudi vas zaneslo v politične vode?

O tem sploh ne dvomim več, samo mora nastopiti pravi čas, politične struje se morajo zamenjati. Na začetku se bom poskusil na lokalni ravni, da najprej pomagam domačinom, čeprav ne vidim velike podpore v domačem okolju. Morda pa v naslednjih letih politično dozorim in mi uspe priti v parlament ter postanem mandatar in menim, da kot mandatar imaš več možnosti kot predsednik države.Aplavz
Minilo je že 2 leti, pa še skoz nič od napovedane resnice...Kapa či je Krambergera vseeno tisti pijanček buja?

Dejan ponedeljek, 8. junij 2009 ob 20:47

Resnice verjetno nemo nigdor znali ali pa vsej še ne tak hitro. Dejstvo je, ka je to vse sküp blo zlo sumlivo. Ivana bi nej strelja pijan lovec iz razdalje več kak 60 metrov, metka neso nigdor nejšli, sojenje se je zaklučilo ekspresno v enen tedni, ... Tü marsike smrdi pa še en cejt bo.

Makaveli ponedeljek, 8. junij 2009 ob 21:50

hehe ja....pijonec de na 60 m trufa pa buja pištolo...ko pa niti pištole nebi bija zmožen držati

pa ponavodi v prvo trufijo samo profesionalci oz. tisti keri vejo ke delajo...on je ne bija več kak enkrat streljeni ali?kon so ga sploh strelili?v glovo?

Zvončica ponedeljek, 8. junij 2009 ob 23:40

Delo so definitivno opravili profiji....nikši bog ne vervle ka je to en zadet lovec naredja....pa strašno hitro se je vse "rešilo"....

Dejan torek, 9. junij 2009 ob 00:09

Streljeni je bija z lovsko karabinsko puško z dalnogledon. Tak je vsej uradno, ka so to nejšli toto puško v hiši od kod bi se nej strelalo. Kon pa je bija streljeni pa ne ven. Pa ovači nigi nič dosti o ten nega nejti. To je šlo vse tak na hitro pa brez provih informacij.

MILAN torek, 9. junij 2009 ob 06:20

Hjooj fse je v megli

Legionar torek, 9. junij 2009 ob 08:06

Makaveli je napisal/a:
hehe ja....pijonec de na 60 m trufa pa buja pištolo...ko pa niti pištole nebi bija zmožen držati

pa ponavodi v prvo trufijo samo profesionalci oz. tisti keri vejo ke delajo...on je ne bija več kak enkrat streljeni ali?kon so ga sploh strelili?v glovo?
Prvič, s pištoloj je težje trufiti tarčo kak s puškoj.Pomežik Drügo pa, en pregovor provi, ka tüdi slepa küra včosih zrno nejde. Tak je možno tüdi, ka se je totemi pijančki strel enostavno posrečja.

Zvončica torek, 9. junij 2009 ob 23:04

Mislin ka je Makaveli misla provo pa narobe zapisa.....da vojska se že dugo več ne slüži Kul

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.